klima-servisi-banner

Zeytinburnu Klima Servisi

Zeytinburnu Klima Servisi hizmetlerimiz Pozitif Teknik Servis tarafından, Zeytinburnu semti sakinleri için memnun kalacakları düzeyde beklentilerine uygun klima tamiri hizmetleri veriyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas aldığımız Zeytinburnu klima servisi hizmetlerinde, alanında deneyimli yeterlilik belgesi bulunan, güvenilir  ve güler yüze sahip olan personel kadromuz sizlere fayda sağlayan bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

Kaliteden ödün vermeden klima tamir işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için önerilerinizi ve çok sık karşılaştığınız sorunları bizlerle çözüm odaklı hizmetler verme adına bekliyoruz.

Zeytinburnu klima servisi  gezici servisimizi en kısa sürede size yönlendirip, sorunu yerinde çözüme ulaştırmaktayız.
Zeytinburnu klima tamiri servisimize ulaşmak için 444 3 707 numaralı müşteri hizmetlerini aramanız yeterli.

Olası sorunlarınız karşısında devreye giren Pozitif Teknik Servis en hızlı bir ulaşımla yaşanılan sorunları ortadan kaldırmaktadır.
Zeytinburnu Klima Servisi hizmetleri sunmak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir.

Klima Servisi almadan önce çağırmış olduğunuz firmanın hakkında şikayet olup olmadığına bakınız. Gelen firmanın Yetki Belgesi olup olmadığını kontrol ediniz. Güven vermeyen hiç bir teknik servis den hizmet almayınız. Önemle duyurulur.

Klima Bakım işlemleri yapılmaması durumunda klima çok sık sorunlar çıkarma durumlarıyla karşılaşırsınız. Bunlardan bazıları koku yapıyor, yeterli soğutmuyor, yeterli ısıtmıyor, gibi çok sebeplerle karşılaşmanız mümkündür. En az yılda 2 defa bakım yapılması gerekir.

Her marka Klima Servis hizmetleri sunmaktayız. Arıza, Bakım, Tamir, Montaj, Gaz dolumu, işlerini müşteri bilgisi dahilinde ücretli yapılmaktadır. Yapılan işler 1 yıl firma garantimiz dahilindedir.

Klima Tamiri ve Bakım işlemleri sonrasında elektriksel yada kullanım hataları, değişen yedek parçaları garanti kapsamı dışında kalır. Bu durumlarda haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz durumlarda, yapmanız gereken tek yol hakem heyetine baş vurmaktır.

Zeytinburnu Klima Servisi Telefon Numarası 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Acil Klima Servisi 444 3 707
Author Rating
51star1star1star1star1star