yogusmali-kombi-servisi

Yoğuşmalı Kombi Servisi

Yoğuşmalı kombi servisi hizmetlerimiz İstanbul avrupa yakası ve anadolu yakası olmak üzere yoğuşmalı kombi kullanıcıları olası arıza durumlarında tecrübeli teknik personelimizle aynı gün hizmet vermekteyiz.

Yoğuşmalı kombi servisimiz tamir esnasında cihazınızda kullanılmakta olan yedek parça temini ve değişimi yoğuşmalı kombi kullanıcıları siz değerli müşterilerimizin bilgisi doğrultusunda gerekli müdahale yapılmaktadır.

Kombi servisimiz kaliteli ve güvenilir yetkili servis deneyimine sahip kombi personelimiz kombinizde olası sorun ve çözümler için gezici teknik ekiplerimizce yerinde ve zamanında hizmet götürmektedir.

Yoğuşmalı kombi bakımı neden önemlidir; yoğuşmalı kombi kullanıcıları yılda 2 defaya mahsus  15 eylül_1 ekim arası rütun bakımdan geçmesi gerekmektedir. Genel bakımlar ise sensör ölçümleri ,anakart kontrolü,  yanma odalarının temizliği,  ateşme sistemi kontrolü , devir daim revizyonu,  pislik tutucular,  gaz kaçak kontrolü, gaz ayarları , su grubu revizyonu bunlar genel bakımda yapılması gerekenler.

Yoğuşmalı kombi servisi teknik ekibimiz istanbul’un tüm semt ve mahalle sakinlerine 7/24 nöbetçi , acil yoğuşmalı kombi servisi hizmeti gezici servis elemanlarımızca sağlanmaktadır.

Yoğuşmalı kombi arıza ve tamir gerektirdiği takdirde tecrübeli ve işinin ehli teknisyenler tarafından müdahalesi yapılması gerekmektedir. Bu nedenle geri dönüşü olmayan yüksek ücretlendirme ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Acil servis Al olarak yoğuşmalı kombi kullanıcılarının önemle uyarmaktayız.

En kaliteli kombi servisi hizmetini en uygun fiyatlar ile almak için bizi hemen arayın.

Alo Yoğuşmalı Kombi Servisi 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Yoğuşmalı Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star