yesilkoy-kombi-servisi

Yeşilköy Kombi Servisi

Yeşilköy Kombi Servisi alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile günün her saati tüm kombi sorunlarınıza acil servis hizmeti sağlamaktadır.

Bakırköy ve çevresinde Yeşilköy kombi servisi olarak hizmet veren Acil Servis Al, Yeşilköy semtinde yer alan tüm kombi kullanıcılarının bakım, tamir ve onarım işlemlerinde bir telefon kadar yakınındadır.

Müşteri destek hattımıza ulaşıp arıza kaydı bırakmanız durumunda gün içerisinde teknisyenlerimiz adresinize gelerek kombinize en uygun ve doğru çözüm ile işlemi gerçekleştirmektedir.

Yıllardır siz değerli Yeşilköy halkına kaliteli ve üstün servis hizmeti vermeye devam eden firmamız sizlerin görüş ve önerilerine çok önem vermektedir. Hizmet kalitemizi sürekli en yukarıda tutmak için teknolojik ve bilimsel açıdan çeşitli eğitimler ile kombi ustalarımızı geliştiriyoruz. Kombi sorunlarınızda en kapsamlı ve en hızlı hizmet sağlayan Yeşilköy Kombi Servisi teknisyenlerimiz 7/24 hizmet anlayışıyla kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Tam donanımlı altyapımız ve geniş servis ağımız ile sizden gelen taleplere en hızlı şekilde dönüş yaparak sorununuzun çözümünü aynı gün içerisinde sağlıyoruz.

Firmamız tarafından yapılan tüm bakım, tamir, onarım gibi işlemler 1 yıl süresince garantimiz altındadır. Bu işlemlerin tamamı sizlerin bilgisi ve onayı ile ücretli bir şekilde gerçekleşmektedir.

İstanbul genelinde de acil kombi servisi ve nöbetçi kombi servisi anlayışıyla hizmetlerini sürdüren Kombi Servisi Yeşilköy, uzman, güvenilir ve en doğru çözümleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

 

Yeşilköy Kombi Servisi Telefonu 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Yeşilköy Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star