yenimahalle-kombi-servisi

Yenimahalle Kombi Servis

Yenimahalle Kombi Servis hizmeti sağlayan firmamız, Yenimahalle ve Ankara genelinde tüm kombi markalarının tamir, bakım ve onarım işlerine acil kombi servisi olanağı sunmaktadır.

Detay Teknik Servis olarak kombi servisi alanında bir çok hizmetlerde bulunmuş ve uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren bir servisiz. Kombi servisi alanında yaptığımız çalışmalar ile siz değerli kombi kullanıcının 1 numaralı kombi servisi haline geldik. Şimdide bu hizmetimizi Ankara ilinin tüm bölgelerine ulaştırmaktayız. Yenimahalle kombi servis hizmetimizden faydalanmak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Acil kombi servisi olarak haftanın 7 günü 24 saat hizmete hazır beklemekteyiz.

Yenimahalle Kombi Servis daima müşteri memnuniyeti garantisi altında hizmetlerini sağlamakta ve her geçen kendini geliştiren, uzman teknisyenleri ile kombi servisi hizmetini siz değerli Ankara il sakinlerine en iyi şekilde sunmaktadır.

Kombi bakımı, kombinizin daha verimli çalışması ve enerji tasarrufu yapması açısından büyük önem taşımaktadır. Bakımı yapılan bir kombi daha verimli çalışır ve size maddi açıdan katkı sağlar. Ayrıca kombi bakımlarını yaptırmamanız kombinizin sorun çıkarma olasılığını arttırmaktadır. Günümüzde kullanıcılar bakımları önemsememekte ve kombilerinin sorunlarından şikayetçi olmaktadırlar. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için alanında uzman olan Yenimahalle Kombi Servis hizmeti sunan Detay Teknik Servisi arayarak hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 Yenimahalle Kombi Servis Telefonu 0312 426 9 426

Kombi Markaları

Viessmann, Ferroli, Eca, Arçelik, Beko, Beratta,Vaillant, Buderus, Isısan, Baymak, Baxi, Demirdöküm, Protherm, Baykan, Ariston, Airfel, Bosch, Aden, Nitron, Sargon, Vuw, Ecotec Plus Wuw, Ecofit Star, Lanbert, Luna, Premix, Confeo Plus, Proteus, Vitopent 100, Vitodens, Condense,

Yenimahalle Semtleri

A.O.Çiftliği, Akın, Batıkent, Çayyolu, Demetevler, İstasyon, İvedikorganizesanayi, Karşıyaka, Ostim, Susuz, Şentepe, Yakacık/Yurtç, Yenimahalle

Summary
Review Date
Reviewed Item
Yenimahalle Kombi Servis
Author Rating
51star1star1star1star1star