vrf-klima

VRF inverter klima sistemleri, otel, hastane, iş ofisleri gibi, birden fazla iç ortamın birbirinden farklı ve bağımsız bir şekilde iklimlendirilmesine ihtiyaç duyulan yerlerde üst seviye konforu, esnekliği ve montaj kolaylığı nedeniyle tercih edilmelidir.

VRF inverter klima sistemleri, bünyesinde barındırdıkları teknoloji aracılığı ile aynı zamanda yüksek enerji verimliliği ve tasarrufunu en iyi şekilde sunmaktadır.

Değişken gaz debisi özelliği aracılığı ile sistem hangi iç ortamın (odanın ya da bölümün) ne kadar enerjiye ihtiyacı olduğunu bularak her iç ortama sadece ihtiyac durduğu kadar gaz sevk edilir.

İç ünitelerin bunyesinde bulunan inverter teknolojisi aracılığı ile de bir iç ortam istenilen ısı seviyesine ulaştıktan sonra, iç ünite minimum güç ayarında sadece ulaşılan sıcaklığı sabit kalmasına yönelik çalışmaktadır. Bu yöntem, istenilen ısı değerine geldikten sonra kendini durdurup, bir süre sonra yeniden çalışmaya başlayan (stop-start) eski tip klima iç ünitelerine göre son derece az güç harcar. Ve size yüksek oranda tasarruf, enerji verimliliği sağlar.

 

Arnavutköy Vrf Klima Servisi, Avcılar Vrf Klima Servisi, Bağcılar Vrf Klima Servisi, Bahçelievler Vrf Klima Servisi, Bakırköy Vrf Klima Servisi, Bayrampaşa Vrf Klima Servisi, Beylikdüzü Vrf Klima Servisi, Beyoğlu Vrf Klima Servisi, Büyükçekmece Vrf Klima Servisi, Çatalca Vrf Klima Servisi, Çekmeköy Vrf Klima Servisi, Eminönü Vrf Klima Servisi, Esenler Vrf Klima Servisi, Esenyurt Vrf Klima Servisi, Fatih Vrf Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Vrf Klima Servisi, Güngören Vrf Klima Servisi, Kadıköy Vrf Klima Servisi, Kağıthane Vrf Klima Servisi, Kartal Vrf Klima Servisi, Küçükçekmece Vrf Klima Servisi, Maltepe Vrf Klima Servisi, Pendik Vrf Klima Servisi, Sarıyer Vrf Klima Servisi, Silivri Vrf Klima Servisi, Sultanbeyli Vrf Klima Servisi, Şile Vrf Klima Servisi, Tuzla Vrf Klima Servisi, Ümraniye Vrf Klima Servisi, Üsküdar Vrf Klima Servisi, Zeytinburnu Vrf Klima Servisi