vrf-klima

VRF inverter klima sistemleri plaza, otel gibi çok sayıda birbirinden bağımsız iç ortamın ısıtılılması yada soğutulması için en doğru seçimdir.

Çok kullanıcılı bu gibi benzer yapılarda her kullanıcının veya her bağımsız parçanın ihtiyacı birbirinden farklı olabilir. Bir odanın soğutulurken başka bir odanın sıcak tutulması istenilebilir. Bazı bölümlerde fazla sayıda insanın bulunması nedeniyle yüksek kapasiteli iklimlendirmeye ihtiyaç varken az kullanılan bazı alanlarda ise minumum seviyede ve tasarruf modunda havalandırma yapmak gerekebilir. Veya yapının fazla kullanılmayan bazı yerlerinde hiç iklimlendirilmemesi tercih konusu olabilir.

VRF inverter klima sistemleri aynı yapının içindeki birbirinden farklı bütün bu ihtiyaçlara aynı zamanda cevap sağlayarak konfor ve enerji verimliliğini en üst seviyede tutabilmenizi sağlayacaktır.

 

Arnavutköy Vrf Klima Servisi, Avcılar Vrf Klima Servisi, Bağcılar Vrf Klima Servisi, Bahçelievler Vrf Klima Servisi, Bakırköy Vrf Klima Servisi, Bayrampaşa Vrf Klima Servisi, Beylikdüzü Vrf Klima Servisi, Beyoğlu Vrf Klima Servisi, Büyükçekmece Vrf Klima Servisi, Çatalca Vrf Klima Servisi, Çekmeköy Vrf Klima Servisi, Eminönü Vrf Klima Servisi, Esenler Vrf Klima Servisi, Esenyurt Vrf Klima Servisi, Fatih Vrf Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Vrf Klima Servisi, Güngören Vrf Klima Servisi, Kadıköy Vrf Klima Servisi, Kağıthane Vrf Klima Servisi, Kartal Vrf Klima Servisi, Küçükçekmece Vrf Klima Servisi, Maltepe Vrf Klima Servisi, Pendik Vrf Klima Servisi, Sarıyer Vrf Klima Servisi, Silivri Vrf Klima Servisi, Sultanbeyli Vrf Klima Servisi, Şile Vrf Klima Servisi, Tuzla Vrf Klima Servisi, Ümraniye Vrf Klima Servisi, Üsküdar Vrf Klima Servisi, Zeytinburnu Vrf Klima Servisi