VRF Klima Nedir ?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
vrf-klima

VRF Klima Nedir ? Arıza, Bakım, Montaj, Tamir, Yetkili Klima Servisi

VRF Klima Nedir : VRF, Değişken Soğutucu Akışkan Debisi anlamını taşımaktadır. Birden fazla iç ünitenin bir dış ünite ile kontrol edildiği sistemdir. Bir VRF İnverter Klima Sistemi, binanın değişen kapasite ihtiyaçları ile orantılı olarak, soğutma kanalın akışını kontrol eder.

VRF Klima Nedir : VRF İnverter Klima Sistemi bina dışarısında bulunan dış ünite ve bina içerisindeki yaşam alanlarını iklimlendirme amacı ile kullanılan iç ünitelerden oluşmaktadır.

VRF Klima Nedir : VRF Klima Sistemlerini, klasik inverter split klimalardan ayıran en belirgin özelliği; değişken gaz debisi aracılığı ile, enerji tasarrufuyla birlikte çalışıp kullanıcıların konfor seviyesini en yükseğe çıkartmasıdır.

VRF Klima Nedir : Çevreye maksimum saygı,özen ve verimlilik gösteren sistem, enerji tasarrufuna odaklanmış, üst düzey uygulama esnekliği sağlar. Çok katlı bir iş yerinden, bir tek villaya kadar yeni yapılan veya mevcut her türlü yapı ve alanda tam bağımsız kontrol imkanı sunmaktadır.

 

VRF Klima Nedir : VRF İnverter Klima Sistemleri; gelişmiş kontrol ve akış denetim ünite donanımlarına sahiptir. Gerektiği kadar soğutucu akışkan, doğru faz ve doğru zamanda ihtiyaç duyulan yere gönderilerek ısıtma ve soğutmada kullanılma işlemi gerçekleştirilmektedir.

VRF Klima Nedir : VRF Klima Sistemleri; alışılmış split klima sistemlerinden bir soğutucu, kanalında isteğe bağlı olarak, farklı HP kapasite seviyesinde ki bir dış ünite ve birden fazla iç üniteye bağlanabilmesi mümkündür.

VRF Klima Nedir : Soğutucu akımı inverter kontrollü bir kompresör veya kompresörlerle çeşitlendirilerek, havası şartlandırılmış mekanlara göre soğutucu akışkanın uyum göstermesi için gereken işlemler yapılır. Üst düzey bir kontrol sistemi elde etmek için ısıtma ve soğutma modları arasında geçiş sağlar.

VRF Klima Nedir : VRF Klima Sistemleri birbirinden farklı 2 sistemden oluşmaktadır. Heat Recovery VRF (aynı anda hem soğutma, hem ısıtma) Heat Pump VRF (aynı anda sadece soğutma yada sadece ısıtma)

VRF Klima Sistemleri; alışveriş merkezleri ,iş ofisleri, apartmanlar, villalar, restoranlar, plazalar, oteller gibi birbirinden bağımsız iklimlendirme cihazlarının kullanılmasının gerektiği yerlerde başarıyla kullanılır ve kullanıcılarına üst düzey konforu en iyi şekilde sunmaktadır.

VRF Klima Nedir ? Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Şile Vrf Klima Servisi, Tuzla Vrf Klima Servisi, Ümraniye Vrf Klima Servisi,

Arnavutköy Vrf Klima Servisi, Avcılar Vrf Klima Servisi,

Bağcılar Vrf Klima Servisi, Bahçelievler Vrf Klima Servisi,

Bakırköy Vrf Klima Servisi, Bayrampaşa Vrf Klima Servisi,

Beylikdüzü Vrf Klima Servisi, Beyoğlu Vrf Klima Servisi,

Büyükçekmece Vrf Klima Servisi, Çatalca Vrf Klima Servisi,

Çekmeköy Vrf Klima Servisi, Eminönü Vrf Klima Servisi,

Esenler Vrf Klima Servisi, Esenyurt Vrf Klima Servisi,

Fatih Vrf Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Vrf Klima Servisi,

Güngören Vrf Klima Servisi, Kadıköy Vrf Klima Servisi,

Kağıthane Vrf Klima Servisi, Kartal Vrf Klima Servisi,

Küçükçekmece Vrf Klima Servisi, Maltepe Vrf Klima Servisi,

Pendik Vrf Klima Servisi, Sarıyer Vrf Klima Servisi,

Silivri Vrf Klima Servisi, Sultanbeyli Vrf Klima Servisi,

Üsküdar Vrf Klima Servisi, Zeytinburnu Vrf Klima Servisi,

VRF Klima Nedir ? Telefon Numarası 444 3 707 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir