Ümraniye Klima Servisi

Ümraniye Klima Servisi olarak hizmet sunan Pozitif Teknik Servis, Ümraniye’e bağlı,

• Aşağıdudullu
• Atakent
• Atatürk
• Çakmak
• Esenşehir
• Ihlamurkuyu
• İnkılap
• Kazımkarabekir
• Merkez Köyler
• Namıkkemal
• Yukarıdudullu

semtlerinde klima bakımı, klima tamiri, klima arıza servisi, klima kart tamiri, klima montaj işlemlerini sunmaktadır. 1 yıl firmamız tarafından garantili olarak işlemler yapılmaktadır ve bu işlemler müşteri bilgisi dahilindedir. Klima servisi, bakım ve onarım hizmeti veren personelimiz markası ve modeli ne olursa olsun tüm klimalarınıza yerinde profesyonel çözümler üretmektedir.

7/24 hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız, gezici mobil ekibi sayesinde sizlerden gelen tüm taleplere aynı gün içinde hizmet sağlamaktadır.

Ümraniye Klima Servisi : Klima teknik servis işlemi profesyonellik isteyen bir iştir. Klimaların arıza kodları ve çözümleri cihazdan cihaza göre değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı klima servisini profesyonel kişilere yaptırmalısınız. Klimalar çalışma prensiplerine göre değişkenlik gösterirler. İnverter klimalar ile birlikte multi split klimalar, normal on of cihazlarına göre farklı çalışma prensibine sahiptir.

Ümraniye Klima Servisi : Hava sıcaklıklarının artması ile  klima kullanım sayısıda maksimum seviyeye ulaşmaktadır.  Klima Bakımı Önemlidir Çünkü: Bakım ve kontroller yapılmadığı taktirde, kalıcı problemlerle karşılaşılmaktadır. Bu tür sıkıntılar size maddi olarak büyük sıkıntılar yaşatabilir. Bundan dolayı klima bakımlarını düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz.

 

Klima Montajı sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar:

Klima Montajı yapılacak ortamlarda öncelikle keşif yapılmalıdır. Klima montaj işleminde, klimanın yere asılmasından ziyade teraziye alınması önemlidir. Klima su giderine de bakmak gerekmektedir. Bu hususta önem arzetmektedir. Klima bakır boru izole yapımı ve bandajlama diğer önemli konulardandır. Bakır boru bükümleri, Klima gaz ölçümü ve kontrolü bilgi ve tecrübe istemektedir. Gaz pisi ve yüksek basınç ve alçak basınç kompresörün ömrünü belirlemektedir.

Ümraniye Klima Servisi Klima Montaj Hizmetlerinde Yapılması Gerekenler

İç ünite askı sacının terazide montaj edilmesi.
Karotla dış duvarın delinmesi.
Dış ünite ayaklarının sağlam bir zemine montaj edilmesi, eğerki montaj edilen zemin zayıf tuğla vs gibi bir yer ise saplama kullanılması gerekir.
Yukarıda saymış olduğum maddelerden sonra iç ünitemiz gaz ve drenaj boruları takıldıktan sonra izelasyonu yapılır ve iç ünite askı sacına montaj edilir.
Dış ünite yerine koyulur.
Bakır borular ve sinyal kabloları bağlanır.
Cihazımız bu şekilde kısmen hazırdır.
En önemli noktalardan birisi cihazımız split (ayrık) olduğu için vakum yapılması şarttır.
Vakum işlemi bittikten sonra servis vanalarından gaz verildikten sonra gerekli testler yapılır.
Cihazınız kullanıma hazırdır.
Nasıl kullanılacağı ve bakımlarının ne şekilde yapılacağı anlatılır.
klima montajı tamamlanmıştır. İyi günlerde kulanın.
Ümraniye Klima Servisi : Ümraniye kaset tipi klima servisi, Ümraniye kanallı tipi klima servisi, Ümraniye vrf klima servisi, Ümraniye vrv klima servisi, Ümraniye tavan tipi servisi, Ümraniye salon tipi servisi, Ümraniye multi split klima servisi, Ümraniye inverter klima servisi, Ümraniye toplu klima bakım, Ümraniye toplu klima montaj, Ümraniye klima de montaj, Ümraniye klima montaj fiyatları, Ümraniye klima servisi, klima servisi Ümraniye, klima sökme takma Ümraniye, Ümraniye duvar tipi klima servis, klima teknik servis Ümraniye, Ümraniye klima servisi, Ümraniye klima servisi, Ümraniye klima servisi,

 

Ümraniye Klima Servisi : En çok mitsubishi klima cihazları, kullanım alanları. Verimleri açısından, mitsubishi inverter klimalar ve mitsubishi multi split klima kullanımları artmıştır. Oteller, Avm, Moteller, Fabrikalar, Ofisler, Tekstil, Hastane, Özel Hastaneler, Sinemalar, Toplantı Alanları, Bankalar, Özel Kurumlar, Gümrük Müdürlüğü, Üniversiteler, Ana okulları, Askeriye, Belediye, Milliği Eğitim Bakanlığı, Devlet Kurumları, Resmi Daireler, Adliye, S.S.K,

Ümraniye Klima Servisi : Klima kapasiteleri, 7000 btu, 9000 btu, 12000 btu, 15000 btu, 18000 btu, 22000 btu, 24000 btu, 26000 btu, 28000 btu, 3000 btu, 32000 btu, 36000 btu, 38000 btu, 40000 btu, 42000 btu, 45000 btu, 48000 btu, 52000 btu, 58000 btu, 60000 btu,

Ümraniye multi split klima servisi, Ümraniye inverter klima servisi, Ümraniye toplu klima bakım, Ümraniye toplu klima montaj, Ümraniye klima sökme takma ücretleri, Ümraniye klima de montaj, Ümraniye klima montaj fiyatları, klima servis istanbul, avrupa yakası klima servis, Ümraniye klima montajı, Ümraniye acil klima servisi, Ümraniye Klima Servisi, Ümraniye Klima Servisi,

Ümraniye Klima Servisi Hizmeti Verdiğimiz Markaları

Ümraniye Arçelik Klima Servis, Ümraniye Lg Beko Klima Servis, Ümraniye Beko Klima Servis,
Ümraniye Altus Klima Servis, Ümraniye Sigma Klima Servis, Ümraniye Samsung Klima Servis,
Ümraniye Vestel Klima Servis, Ümraniye Regal Klima Servis, Ümraniye Bosch Klima Servis,
Ümraniye Daıkın Klima Servis, Ümraniye Daikin Klima Servis, Ümraniye Panasonic Klima Servis,
Ümraniye Sharp Klima Servis, Ümraniye General Klima Servis, Ümraniye Ferroli Klima Servis,
Ümraniye Airfel Klima Servis, Ümraniye Aırfel Klima Servisi, Ümraniye York Klima Servisi,
Ümraniye Midea Klima Servis, Ümraniye Hithaci Klima Servis, Ümraniye Hıtacı Klima Servisi,
Ümraniye Eca Klima Servisi, Ümraniye Baykan Klima Servisi, Ümraniye Vaillant Klima Servis,
Ümraniye Ariston Klima Servis, Ümraniye Baykan Klima Servis, Ümraniye Alarko Klima Servis,
Ümraniye Demirdokum Klima Servisi

Ümraniye Klima Servisi 444 3 707