tesvikiye-kombi-servisi

Teşvikiye Kombi Servisi

Teşvikiye Kombi Servisi hizmetlerini sürdüren Acil Servis Al, hızlı, güvenilir, profesyonel kombi tamir, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Teşvikiye Kombi servisi hizmetini siz değerli İstanbul halkına ulaştıran Acil Servis Al senelerdir bu sektörde faaliyet göstermekte ve yaptığı çalışmalar ile bu alanın zirvesinde bulunmaktadır. Daima en iyi hizmet fikriyle çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Her geçen gün gelişen teknolojiyi takip ederek hizmet kalitesini arttırmayı hedefleyen Teşvikiye Kombi servisi teknisyenlerimiz yüksek bilgi birikimi ve tecrübeleriyle bu işleri en iyi şekilde gerçekleştirmektedirler. İstanbul’un tüm bölgelerine Acil Servis Al olarak kombi servisi hizmetini ulaştırmaktayız. Sizlerin bütçesini de düşünerek uygun fiyatlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Kombilerinizde karşılaşabileceğiniz her türlü bakım, arıza, montaj, parça değişimi, kart tamiri gibi sorunlarınızda 444 3 707 numaralı çağrı merkezimizden Nöbetçi kombi servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat sizlere hizmet sağlamak için hazır beklemektedir. Tam donanımlı araçlarımız ile kombilerinizdeki arızaların tekrar oluşmaması için en kesin çözüm önerilerimiz ile müdahalede bulunmaktayız. Ayrıca kombi kampanyalarımız ile de siz değerli müşterilerimize uygun olanaklar sağlıyoruz.

Bir servise ihtiyaç duyduğunuzda hemen çağrı merkezimize ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız haftanın her günü 7 gün 24 saat acil kombi servisi ve nöbetçi kombi servisi olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Teşvikiye Kombi Servisi Telefon Numarası: 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Teşvikiye Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star