klima-servisi-banner

Taksim Klima Servisi

Taksim Klima Servisi aynı gün gezici teknik klima servis personellerimiz tarafından yerinde çözüm sunmaktayız. Yapılan tüm klima cihazları müşteri bilgisi doğrultusunda ücretli hizmet vermekteyiz.

Pozitif Teknik Servis, Taksim ve Beyoğlu’na bağlı bulunan tüm diğer semtlere klima teknik servis hizmeti vermektedir.

Klima teknik destek hizmeti sunan  servisimiz, klima montaj, klima onarım, klima bakım,klima gaz dolumu, klima gaz şarjı, klima tamir ve klima de montaj hizmetlerini, yılların verdiği tecrübeyle sizlere en güvenilir klima teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Taksim Klima Servisi hizmetleri sunan çağrı merkezimize arıza ve tamir için arayan müşterilerimiz. Genellikle alt kısımda kısa başlıklarla belirtilmiştir.

Klima çok ses yapıyor, klima soğutmuyor,  klima koku yapıyor, klima ısıtmıyor , klima su sızdırıyor  gibi sorunlarınıza çözüm bulmak için bir telefon uzağınızdayız.

Bu gibi sıkıntı ve sorunları önleme adına yılda 2 defa bakım ve kontrolden geçmesi gerekli yedek parça değişimi yapılması önemle tavsiye edilmektedir.
Taksim Klima Servisi hizmet için 444 3 707 numaralı müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir. 7/24 ulaşabileceğiniz servisimiz, güvenilir, güzel yüzlü, sertifikalı ve uzman ekip kadrosuyla sizin için hazır bir şekilde beklemektedir.
kaset tipi klima servisi, kanallı tipi klima servisi, vrf klima servisi, vrv servisi, tavan tipi servisi, salon tipi servisi, multi split klima servisi, inverter klima servisi, toplu klima bakım, toplu klima montaj, klima de montaj, klima montaj fiyatları

Arçelik, Beko, Daikin, Mitsubishi, Baymak, Demirdöküm, Sigma, Midea, York, Bosch, Vestel, Gree, Isısan,

Taksim Klima Servisi Telefon Numarası 444 3 707

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Acil Klima Servisi 444 3 707
Author Rating
51star1star1star1star1star