Sümer Kombi Servisi

Sümer Kombi Servisi

Acil Servis Al olarak uzun yıllardır kombi servisi sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Kombilerinizde oluşan sorunları en kalıcı çözüm önerilerimiz ile çözmekte ve hizmetimizi en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktayız. Ekiplerimiz yıllların bilgi birikimi ve tecrübesi ile alanlarının en iyi teknisyenleridir.

İstanbul’un tüm noktalarında bulunan teknik araçlarımız ve şubelerimiz ile sizlere Sümer kombi servisi hizmetimizi ulaştırıyoruz. Kombilerinizde karşılaştığınız her türlü bakım, arıza, montaj, kombi sıcak su vermiyor, kombi gaz kaçağı gibi sorunlarınızın çözüme ulaşmasını sağlamak amacıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

444 3 707 numaralı Sümer Kombi Servisi çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat hizmete hazır bir şekilde beklemektedir. Kombi marka ve modeliniz ne olursa olsun ekiplerimiz sorunlarınızın çözümünü sağlayacaktır.

Kombi bakımı hizmetlerimiz ile de sizlere hizmet sağlamaya devam ediyoruz. İstanbul’un tüm bölgelerine kombi servisi hizmetimizi ulaştırıyoruz. Daima müşteri odaklı çalışmakta ve hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti garantisi altında sunmaktayız.

Kombi markanız ne olursa olsun hizmetimizden faydalanmak için Sümer servisimizi hemen arayın. Teknik personelimiz sizlere en yakın noktada bulunan ekibimizi yönlendirecektir. Ekiplerimiz en kesin çözüm önerileri ile müdahalede bulunmaktadırlar.

Sümer Kombi Servisi Telefonu 444 3 707

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Sümer Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star