sultangazi-kombi-servisi

Sultangazi Kombi Servisi

Sultangazi Kombi Servisi hizmeti sunan Acil Servis Al, uzman ve profesyonel teknisyenleri ile Sultangazi ve çevresinde kombi arıza tespiti, tamir, bakım, onarım teknik servis hizmeti sunar.

Kombi servisimiz haftanın her günü 7/24 hizmet anlayışıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Her marka ısıtma sisteminizin tüm modellerini, kombi tamiri, bakım, arıza onarım hizmetlerini sunuyoruz.

Sultangazi Kombi Servisi, kombi cihazınızın kullanım süresini uzatmak, en yüksek verimi almanızı sağlamak amacıyla bakım, onarım, tamir ve arıza tespit hizmetleri ile kombi kullanıcılarının ihtiyacını gideriyor ve karşılaştıkları sorunları en kısa zamanda yerinde çözüme kavuşturuyoruz.

Kombilerinize yapılan yıllık bakım sayesinde kış boyunca maksimum verim elde ediliyor ve kombinizin kullanımı sırasında olası arızaları engellemiş oluyorsunuz.

Sultangazi acil kombi servisi avantajımız ile gece gündüz fark etmeden sizlerin taleplerine çözümler sunarak, en uygun ve kapsamlı hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Kombiden ses geliyor, kombi arıza kodu veriyor, kombi suyu ısıtmıyor, kombi ısıtmıyor, kombi petekleri ısınmıyor vb. sorunlarla karşılaştığınız anda hemen çağrı destek hattımızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz adrese en yakın konumda yer alan Sultangazi gezici mobil servisimizi yönlendirerek sorunlarınıza anında çözümler sağlıyoruz.

Sultangazi kombi servisi tarafından yapılan tüm işlemler sizlerin bilgisi ve sonrasında onayı ile ücretli olarak gerçekleşmektedir. Tarafımızca tamiri ve yedek parça değişimi sağlanan işlemler servis güvencemiz altındadır.

 

 

Sultangazi Kombi Servisi Telefonu 444 3 707

 

Sultangazi Hizmet Alanları:

Cebeci
Habipler
Kazımkarabekir
Sultançiftliği
Yayla
Zübeydehanım

Summary
Review Date
Reviewed Item
Sultangazi Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star