klima-servisi-banner

Şişli Klima Servisi

Şişli Klima Servisi hizmetlerimiz olası Klima Arıza ve Bakım ihtiyaçlarınızda çözüm odaklı gezici servis personellerimiz tarafından hizmet verilmektedir.

Şişli Klima Servisi yapmış olduğumuz tüm yedek parça değişimleri firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamındadır. Müşteri bilgisi doğrultusunda her türlü klima cihazları tamiri, bakımı, montajı ücretli olarak yapılmaktadır.

Pozitif Teknik Servis, Şişli ve tüm İstanbul ilçelerinde hizmet veren klima servisidir. Yetkili servis tecrübesi ve deneyimine sahip 7/24 güvenilir, kaliteli hizmetiyle tüketicilerin karşısına çıkıyor.

Klima bakım, klima montaj, klima gaz şarjı, klima gaz dolumu, klima de montaj, klima onarım ve klima tamir alanlarında hizmet vermektedir.
Cep dostu çözümler üreten klima servisi; Pozitif Teknik Servis, 444 3 707 numaralı müşteri hizmetleriyle, güler yüzlü yetki belgeli güvenilir uzman ekibiyle sizin için hazır bir şekilde beklemektedir.

Şişli Klima Servisi kullanıcıları hangi marka olursa olsun sorunlar hep aynıdır. Klimalar Bakım ve tamiri yapılmadığı taktirde aşağıda belirtilen sorunlarla karşılaşırsınız.

Klima soğutmuyor , klima koku yapıyor , klima ısıtmıyor , klima su sızdırıyor , klima çok ses yapıyor gibi karşınıza çıkan tüm sorunlarınıza çözüm üretmek ve siz değerli müşterilerimizi memnun etmek iş önceliğimizdir.
kaset tipi klima servisi, kanallı tipi klima servisi, vrf klima servisi, vrv servisi, tavan tipi servisi, salon tipi servisi, multi split klima servisi, inverter klima servisi, toplu klima bakım, toplu klima montaj, klima de montaj, klima montaj fiyatları

 

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Klima Markaları
Arçelik

Lg Beko

Beko

Sigma

Samsung

Vestel, Bosch, Daıkın, Daikin, Panasonic,General, York, Midea, Hithaci, Hıtacı,  Alarko, Carrier, Mıtsubıshı, Toshıba, Toshiba, Demirdöküm, Demirdokum, Lg,  Baymak, Siemens

Şişli Klima Servisi Telefon Numarası 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Acil Klima Servisi 444 3 707
Author Rating
5