sefakoy-demirdokum-kombi-servisi

Sefaköy Demirdöküm Kombi Servisi

Sefaköy Demirdöküm Kombi Servisi hizmetleri sunan Acil Servis Al, Sefaköy’de uzman teknisyenleri ve geniş servis ağıyla 7/24 kombi servis hizmeti sağlamaktadır.

İstanbul genelinde de acil kombi servisi ve nöbetçi kombi servisi olarak hizmetlerini sürdüren firmamız, Demirdöküm markalı kombilerinizin bakım, tamir ve onarım işlerini yılların verdiği tecrübe ve güven ile çözmektedir.

Eğitimli, sertifikalı ve alanında uzman teknisyenlerimiz ve tam donanımlı geniş servis ağımız ile Sefaköy ve tüm İstanbul’da haftanın her günü her saat kesintisiz Demirdöküm kombi özel servisi hizmeti sunmaktayız.

Sefaköy Demirdöküm Kombi Servisi hizmetleri sunan firmamız Demirdöküm Neva, Demirdöküm Nepto, Demirdöküm Aden, Demirdöküm Kalisto, Demirdöküm Atron, Demirdöküm Nitron gibi tüm modellere kaliteli ve uzman desteklerini sürdürmektedir.

En çok kullanılan kombi markalarının başında gelen Demirdöküm kombilerinizin yıllık bakım işlemlerini yaptırmanız gerekmektedir. Bu işlemleri yaptırırken uzman ve yetkili kişileri tercih ediniz. Yıllık bakımı yapılmayan cihazlar size zamanla maddi anlamda büyük yük oluşturur. Hatta can güvenliğinizi bile tehlikeye atabilecek sorun çıkarabilir. Bundan dolayı bakım işlemlerinizi geciktirmeden mutlaka Sefaköy Demirdöküm Kombi Servisi ekibine yaptırmanızı öneriyoruz.

Sefaköy demirdöküm kombi servisi gerçekleştirdiği tüm tamir, bakım ve onarım işleri 1 yıl süresince garantimiz altında yer almaktadır. Tarafımızca herhangi bir işlem yapılmadan önce sizlere gerekli tüm bilgiler aktarılır ve sizden onay alınarak ücreti dahilince işleme başlanır.

  • Beşyol Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gültepe Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Söğütlüçeşme Mahallesi, Sultan Murat Mahallesi, Tevfikbey Mahallesi, Yeşilova Mahallesi ve çevrelerine her an hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

 

 Sefaköy Demirdöküm Kombi Servisi Telefonu 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Sefaköy Demirdöküm Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star