Samsung VRF Klima Sistemleri

Samsung VRF Klima Sistemleri Arıza, Bakım, Tamir, Samsung Vrf Klima Servisi

Samsung VRF Klima Sistemleri bünyesinde 3 farklı seri dış ünite bulundurmaktadır. DVM-S Serisi büyük ölçekli, yüksek kapasiteli yapı ve binalarda kullanılırlar. DVM Mini, kapasitesi düşük cihazlardır ve genelde iş ofisleri, villalar gibi ortamlarda tercih edilirler. DVM Water ise, Samsung tarafından yeni geliştirilmiş az güç tüketimi ile daha az yer tutan Sulu VRF olarak adlandırılan vrf sistemleridir.

Samsung VRF Klima Sistemleri : Samsung VRF Klima Bakımı, Samsung VRF Klima Tamiri, Samsung VRF Klima Montajı, Samsung VRF Klima Toplu Bakım Ücretleri, Samsung VRF Klima Bakım Fiyatları, Samsung VRF Klima Teknik Servis, Acil Samsung VRF Klima Servis, Samsung VRF Klima Sistemleri, Vrf Merkezi Sistemleri, Samsung VRF Klima Teknik Servis,

Samsung VRF Klima Sistemleri  hizmetleri sunan firmamız. Pozitif Teknik Servis olarak, hizmet verdiğimiz kamu kumları ve özel kuruluşlar. oteller, avmler, hastaneler, tekstil fabrikaları, ilaç fabrikaları, çikolata fabrikaları, sinema, sıpa merkezleri, kültür merkezi, belediye, askeriye, emniyet müdürlüğü, lojmanlar, özel hastaneler, lojistik firmalar, özel okullar, özel yurtlar, merkezi sistem konutlar, sağlık bakanlığı, gümrük bakanlığı, hava limanları, ssk müdürlükleri, üniversite ve dekanlıklar, samsung vrf klima sistemleri,

Samsung VRF Klima Sistemleri işlemlerimiz. Müşteri bilgisi dahilinde ve sözleşme usulü ile ücretli hizmet vermekteyiz. Samsung cihazlarına Özel teknik servis hizmeti vermekteyiz. Yapılan işler ve yedek parça değişimleri, 1 yıl firma garantimiz altındadır.

1) Samsung DVM-S VRF Klima Serisi

Samsung VRF Klima Sistemleri DVM S VRF İnverter Klima Serisi, üst düzey enerji verimliliği, kuvvetli ısıtma ve soğutma performansı sağlamaktadırlar. Özellikle büyük yapılarda iklimlendirme istediğini karşılayan bir cihazdır. DVM S Serisinin Genel Özellikleri: Çift inverter kompresör,  4,71 ortalama COP ile en iyi enerji verimliliği, 22 HP’lik tek modül kapasitesi, 8400 RPM yüksek hızlı kompresör, 80Pa harici basınç, 110 m dikey borulama seçeneği, aktif olarak ayarlanabilir gece modu kullanımıdır.

2) Samsung DVM Mini VRF Klima Serisi

Samsung VRF Klima Sistemleri : Inverter kompresör teknolojisi, kapasite seçenekleri; 4 HP, 5 HP ve 6 HP, yüksek soğutma kapasitesi, yüksek enerji verimliliği, A Plus enerji sınıfı, LonWorks, BacNET ve KNX ile kontrol imkanı sağlamaktadır.

3) Samsung DVM Water VRF Klima Serisi

Samsung VRF Klima Sistemleri : Samsung su soğutmalı veya başka bir adıyla Sulu VRF (DVM Water) sistemleri, düşük enerji kullanımı sağlar ve az alan kaplar. Bu sayede birçok binada kullanılabilme avantajı sağlamakta ve tercih sebebi olmaktadır. DVM Water ise Samsung tarafından geliştirilmiş yeni vrf ürün parçalarından birisidir.

Samsung VRF Klima Sistemleri İç Üniteler

Samsung VRF Klima Sistemleri kanal tipi, kaset tipi, duvara monte, konsol-tavan tipi, gizli döşeme tipi iç ünite parçaları barındırmaktadır. Geniş kapasite aralığına sahip 68 farklı ürünü ile her uygulama yeri için uygun çözümler sağlamaktadırlar.

Samsung VRF Klima Sistemleri Hizmet Verdiğimiz Semtler

 • Arnavutköy Samsung Vrf Klima Servisi, Avcılar Samsung Vrf Klima Servisi, Bağcılar Samsung Vrf Klima Servisi,
 • Bahçelievler Samsung Vrf Klima Servisi, Bakırköy Samsung Vrf Klima Servisi, Bayrampaşa Mitsubishi Vrf Klima Servisi,
 • Beylikdüzü SamsungVrf Klima Servisi, Beyoğlu Samsung Vrf Klima Servisi, Büyükçekmece Samsung Vrf Klima Servisi,
 • Çatalca Samsung Vrf Klima Servisi, Çekmeköy Samsung Vrf Klima Servisi, Eminönü Samsung Vrf Klima Servisi,
 • Esenler Samsung Vrf Klima Servisi, Esenyurt Samsung Vrf Klima Servisi, Fatih Samsung Vrf Klima Servisi,
 • Gaziosmanpaşa Samsung Vrf Klima Servisi, Güngören Samsung Vrf Klima Servisi, Kadıköy Samsung Vrf Klima Servisi,
 • Kağıthane Samsung Vrf Klima Servisi, Kartal Samsung Vrf Klima Servisi, Küçükçekmece Samsung Vrf Klima Servisi,
 • Maltepe Samsung Vrf Klima Servisi, Pendik Samsung Vrf Klima Servisi, Sarıyer Samsung Vrf Klima Servisi,
 • Silivri Samsung Vrf Klima Servisi, Sultanbeyli Samsung Vrf Klima Servisi, Şile Samsung Vrf Klima Servisi,
 • Tuzla Samsung Vrf Klima Servisi, Ümraniye Samsung Vrf Klima Servisi, Üsküdar Samsung Vrf Klima Servisi,
 • Zeytinburnu Samsung Vrf Klima Servisi, Samsung VRF İnverter Klima Servis, Samsung İnverter Klima Servis,

Samsung VRF Klima Sistemleri Telefon Numarası 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Acil Samsung VRF Klima Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star