salon-tipi-klima

Salon Tipi Klima Servisi 444 3 707 Salon Tipi Klima Arıza,  Salon Tipi Klima Bakım, Montaj, Tamir

 SALON TİPİ KLİMA SERVİSİ

Salon Tipi Klima Servisi, Klima Servis Acil, Klima Ustası, En yakın Klima Servisi, Klima Teknik Servisi

Salon Tipi Klima Servisi : Salon tipi klima servis hizmetlerimiz. Yetkili klima servis deneyim ve tecrübe sahibi, personellerimizle her daim kaliteli hizmet vermekteyiz. Günümüz şartları gereği klimalar çeşitleri mekanlar ve ortamlara göre kullanım alanlarına göre klima çeşitleri ve seçenekleri fazladır bunlardan bazıları şöyle adlandırılır.

Buzdolabı gibi ayaklı ve dikey görünümlü olan salon tipi klimalar, özellikle mağaza, restoran, ofis, otel, lobi, ve toplantı salonu gibi insan yoğunluğu olan ve sirkülasyonunun fazla olduğu geniş mekanlar ve ortamlar için uygun alanlara idealdir.

Tüm İstanbul ilçeleri ve semtlerine, Salon Tipi Klima Arıza Servis, Salon Tipi Klima Tamir Servis, Bakım Servis, Salon Tipi Klima Montaj Servis işlemleri yerinde çözüm sunulmaktadır. Salon Tip klimalar, yüksek hızlı ve güçlü sessiz fan sistemleri ile homojen hava dağılımını sağlarlar.

Isıtma Değeri Nasıl Konumda Olmalıdır:

Salon Tipi Klima Servisi standart olarak, soğuk kış günlerinde ısı verimini artırmak için 220 volt ek ısıtıcı takviyesi bulunmaktadır. Bu sayede kumanda seçimi Heat pump ayarında olmalı ısıtma sistemini destekleyerek sorunsuz ısıtma verimini salon tip klima ile alırsınız.

Salon Tipi Klima Servisi düşük dış ortam sıcaklıklarında da sorunsuz yüksek verimlilikte çalışırlar. Acil Klima Servisi olarak, klima teknik servis, talep formunu 7/24 servis hizmeti sunmaktayız.

Salon Tipi Klima Servisi hizmetleri,  almak için doldurmayı unutmayın, sizin görüşünüz eksiklerimizi görme ve giderme adına bizim için önemli görüşlerinize her zaman önemsiyoruz.

Klimalar hassas özelliklere sahip ve narindirler. Klimaların da bir kalbi vardır. Arıza, Bakım, Tamir, Montaj, onarım işleri 1 yıl firmamız garanti altındadır.

SALON TİPİ KLİMA YETKİLİ SERVİS

Salon Tipi Klima işlemleri, müşteri bilgisi doğrultusunda ücretli işlem yapılmaktadır. Günümüz yaz aylarında, sıcaklar ve bunaltıcı sıcaklar her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle salon tipi klima kullanımları artmıştır. Salon tipi klimalar her daim, verimlilik ve performans yüksekliği vermesi nedeniyle çok amaçlı kullanılmaktadır.

Salon Tipi Klima sadece soğutma ve ısıtma işlemi görmez, bu neden dolayı klima insan hayatına yenik, kolaylık ve rahatlık katmıştır. Salon Tip Klimalar teknoloji olarak gelişmiş ve geliştirilmiş bir sanat harikasıdır. İnverter Klima  Servisi,

BİZDEN TEKNİK KLİMA KONUSUNDA BİLGİ ALMAK İÇİN MUTLAK SURETLE  DANIŞMA HATTIMIZI ARAYIN ” 7/24″  ACİL KLİMA SERVİSİ “444 3 707 “TEKNİK HİZMET

Salon Tipi Klima Nedir ? Salon Tip Klimalar Nerede Kullanılır ?

Konutlarda, İş yerlerinde, Düğün Salonlarında, ofis, lobi, hastane, askeriye, şov, restoran, motel, kafe, elit mekanlar, avmler, tiyatro, sinema, bankalar, Mekanlar Ve Ortamlarda,Toplantı salonlarında, Bilgi işlem odalarında, Mağazalarda, Alışveriş merkezlerinde, Isıtılması ve soğutulması ihtiyacı duyulan ve istenen tüm mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz.

SOLON TİPİ KLİMA MONTAJ HİZMETLERİ

Salon Tipi Klima Nasıl Montaj Yapılır ?

Salon Tipi Klima Servisi  klimanızın iç ünitesi, klima kullanacağınız mekana, uygun koşullarda verim alınacak ve klimanın rahat çalışabilecek konumda olması gerekmektedir.

Salon Tipi Klima Servisi dış ünitesi ise bu mekanın,  dışında kalan hava sirkülasyonun rahat yapabilmesi, ve mevsimine göre ısıtma ve soğutma işlemini yapması gerekmektedir.

Dış ünite atmosfere açık olan bir alana monte edilir. Teras, açık balkon veya pencere altları dış ünite montajı için uygun alanlardır. İç ve dış ünite; bakır boru, elektrik kablosu, drenaj hortumu, izolasyon ve dekoratif bandajdan oluşan ara tesisat ile birbirine bağlanır.

Bu bağlantı esnasında klimanızın altında kalacak şekilde duvarınızda açılan 10 cm çapındaki dairesel ara tesisat yuvası montaj bitiminde izole malzemeleri ile tamamen kapatılır. Yüksek seviyede teknik bilgi ve tecrübe gerektiren salon tipi klimanızın montajı, mutlaka eğitim almış klima teknik servisiniz tarafından yapılmalıdır.

Salon Tipi Klima Servisi cihazlarında, önemle uyarılarda bulunduğumuz. Salon Tipi Klima Bakımı dır. Bu nedenle sağlık her şeyden önde gelir. Klima Bakım yapılmayan ortamlar. Bakteri yuvası haline gelmektedir. Aslım hastalığı, kova, grip, kalp krizi, sonu ölümcül sonuçlar verebilir. Salon Tip Klima Bakım hizmetlerinden, kesinlikle faydalanınız.

SALON TİPİ KLİMA TEKNİK BİLGİLER

Sezon sonunda ve başında dikkat edilmesi gereken noktalar:

Toz ve bakteri v.s gibi maddelerle tıkanmış bir filtre verimli olamaz soğutma ve ısıtma verimini etkiler. Çalışma sırasındaki fan gürültü ve sesli  çalışır yeterli olmaz.

Ayrıca daha fazla elektrik tüketimine yol açar klima haliyle çok elektrik tüketir. Lütfen filtreleri 3 günde uygun aralıklarla filtreleri deformasyon olmadan yıpratmadan su ile temizleyiniz.

Gezici servis ekipleri, tüm klima cihazlarına, gereken her konumda olası sorunları, kaliteli güvenilir hizmet sunmaktayız. Klima cihazları, hassas ve uzman kişilerce yapılmalıdır. Salon Tipi Klima Montajı, Salon Tipi Klima Bakımı, Salon Tipi Klima Tamiri,

SALON TİPİ KLİMA BAKIMI İŞLEMLERİ

Salon Tipi Klima Servis hizmeti sunan firmamız. Pozitif Teknik Bakım Hizmetleri olarak, Klima bakımının önemini kısa olarak, makalemizde belirtmekte ve anlatılmaktadır. Klima bakımı neden önemlidir ?. Klima cihazları kullanım alanı geniş kitleye sahiptir. Ayak tozları ortamda bulunan bakteriler,  klima hava emişi ile içerisine çeker. Bu neden lede, klima cihazları bakteri  yuvası haline gelir. Klima  bakımı yapılmamış klimalar çok sık hastalı belirtileri,  aslım,

klima bakım ile ilgili görsel sonucu

Salon Tipi Klima Bakımı, Klima Genel Bakım Hizmeti Tıklayın

grip, nefes darlığı, kalp, kova, bunun sonuçları ölümle bile bitebilir.

 

Salon Tipi Klima Servisi Ve Klima İç Ünite Bakımı

 1. Salon Tipi İç Ünite Ev operatör”nün Kimyasal Poly Helamin ile yıkanması
 2. Salon Tipi İç Ünite Borularının İzolasyonları Kontrolü
 3. Salon Tipi İç Ünite Pis Su Tankının Temizliği
 4. Salon Tipi İç Ünite Rakorlarının Gaz Kaçak Testleri
 5. Salon Tipi İç Ünite Flowlarının Gaz Kaçak Testleri       
 6. Salon Tipi İç Ünite Filtrelerinin Temizlikleri
 7. Salon Tipi İç Üniteler Devrede Faal İken Emiş Sıcaklığı Kontrolleri
 8. Salon Tipi İç Üniteler Devrede Faal İken Üfleme Sıcaklığı Kontrolleri
 9. Salon Tipi İç Üniteler Devrede İken Basınç Borusu Sıcaklığı Kontrolleri
 10. Salon Tipi İç Üniteler Devrede İken Dönüş Borusu Sıcaklığı Kontrolleri Salon Tipi

Salon Tipi  Klima Servisi Ve Klima Dış Ünite Bakımı

 1. Salon Tipi Dış Ünite Kimyasallarla Temizliği
 2. Salon Tipi Alçak Basınç Değer Testleri Kontrolü
 3. Salon Tipi Yüksek Basınç Değer Testleri Kontrolü
 4. Salon Tipi Dış Ünite Bağlantı Rekorlarının Gaz Kaçak Kontrolü
 5. Salon Tipi Bakır Boru İzolasyonlarının Kontrolleri
 6. Salon Tipi Dış Ünite Fan Dönüş Ve Üfleme Kontrolleri
KLİMA BAKIM FİYATLARI
TUTAR / BİRİM
Duvar Tipi Klima Bakım Fiyatları   80,00 TL
Salon Tipi Klima Bakım Fiyatları 130,00 TL
Kaset Tipi Klima Bakım Fiyatları 130,00 TL
Kanallı Tip Klima Bakım Fiyatları 250,00 TL
Multi Klima Birim Bakım Fiyatları 170,00 TL
Yer/Tavan Tipi Klima Bakım Fiyatları 180,00 TL
VRF/VRV ve Fancoil Klima Bakım Fiyatları Bize Sorunuz Teklif Al

SALON TİPİ KLİMA SERVİS VE ISITMA SOĞUTMA KAPASİTE DEĞERLERİ

3000 btu Salon Tipi klima bakımı ve montajı, 32000 btu Salon Tipi klima bakımı ve montajı, 36000 btu Salon Tipi klima bakımı ve montajı, 38000 btu Salon Tipi klima bakımı ve montajı, 40000 btu Salon Tipi klima bakımı ve montajı, 42000 btu Salon Tipi klima bakımı ve montajı, 45000 btu Salon Tipi klima bakımı ve montajı, 48000 btu Salon Tipi klima bakımı ve montajı, 52000 btu Salon Tipi klima bakımı ve montajı, 58000 btu Salon Tipi klima bakımı ve montajı, 60000 btu Salon Tipi klima bakımı ve montajı,
En çok klima cihazları, kullanım alanları. Verimleri açısından, inverter klimalar ve multi split klima kullanımları artmıştır. Oteller, Avm, Moteller, Fabrikalar, Ofisler, Tekstil, Hastane, Özel Hastaneler, Sinemalar, Toplantı Alanları, Bankalar, Özel Kurumlar, Gümrük Müdürlüğü, Üniversiteler, Ana okulları, Askeriye, Belediye, Milliği Eğitim Bakanlığı, Devlet Kurumları, Resmi Daireler, Adliye, S.S.K,

SALON TİPİ KLİMA MONTAJ İŞLEMLERİ

Salon Tipi Klima Servis hizmetleri çerçevesinde, ikinci önemle üzerinde durduğumuz hususları makalemizde anlatmaktayız. Salon Tipi Klima Montajı dır. Salon Tipi Klima Montajları bulunan iş, ev, ortama ve mekana kesin, keşif yapılmalıdır. Çoğu salon tipi klima kullanıcıları, ne gibi bir işlem yapılacağını bilmemektedir. Sorun ve sıkıntı ile karşılaşmamak adına, klima keşif yapılmadan alınan, fiyat ve ücretler gerçek dışıdır. Salon Tipi Klima montajı yapılacak mesafe ve bakır boru metrajları. Gaz dolumu ve ölçümü sonrası gerçek ücretlendirme ve montaj fiyatı alabilirsiniz.

 Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Klima dış ünitelerinin sabitlenmesi için, dış mekanda uygun bir ortam (balkon, teras vb.) olmaması durumunda dış cephede veya çatı vb. ortamlarda yapılması ihtiyaç duyulan her türlü platform, konsol vb. çelik araç ve gereçlerin temini ve montajı
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomatik sigortaların temini ve tesisi.
 • Dış veya iç üniteye kadar gelmesi gereken yeterli seviyedeki elektrik gücünün besleme hattı donanımının uygun kesitteki kablolar ile hazırlanması.
 • Ara tesisatın geçebilmesi için duvarda açılan delik dışındaki, her türlü kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem
 • Kullanıcı tarafından istenildiği takdirde ara tesisat için kablo kanalı temini ve montajı
 • Dış ünitenin montajında kullanılacak özel iskele, vinç ve benzer ekipmanın kullanım veya kira bedeli
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması sırasında, hasar görebilecek fayans, özel döşeme veya kaplama, alçı pan dekorasyon, asma tavan, ahşap kaplama veya benzerlerinin hasar (tadilat) bedelleri
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet
 • Önemli: Dış ve iç ünite arası en kısa boru lama mesafesi 5 metre olması gerekir. Kısa mesafeli yapılan tesisatlar, kullanım hatası olarak kabul edilecek ve garanti harici olacak şekilde değerlendirilirler.
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.
 • İNVERTER SALON TİP KLİMA MARKALARI
 • Lanbo Salon Tip Klima Servis, Mitsubishi Electric Salon Tip Klima Servis,
 • General Electric Salon Tip Klima Servis, Electrolux Salon Tipi Klima Servis,
 • Isısan Salon Tipi Klima Servis, Isısan Highlife Salon Tipi Klima Servis,
 • Denki Salon Tipi Klima Servis, Diamond Electric Salon Tipi Klima Servis,
 • Amana Salon Tipi Klima Servis, Demirdöküm Salon Tipi Klima Servis,
 • Zen Salon Tipi Klima Servis, Westinghouse Salon Tipi Klima Servis,
 • Arçelik Salon Tipi Klima Servis, Lg Beko Salon Tipi Klima Servis,
 • Beko Salon Tip Klima Servis, Altus Salon Tipi Klima Servis,
 • Sigma Salon Tipi Klima Servis, Samsung Salon Tipi Klima Servis,
 • Regal Salon Tip Klima Servis, Bosch Salon Tipi Klima Servis,
 • Daıkın Salon Tipi Klima Servis, Daikin Salon Tipi Klima Servis,
 • Panasonic Salon Tipi Klima Servis, Sharp Salon Tip Klima Servis,
 • Ferroli Salon Tipi Klima Servis, Airfel Salon Tipi Klima Servis,
 • Aırfel Salon Tipi Klima Servis, York Salon Tipi Klima Servis,
 • Midea Salon Tipi Klima Servis, Hithaci Salon Tipi Klima Servis,
 • Hıtacı Salon Tipi Klima Servis, Baykan Salon Tipi Klima Servis,
 • Vaillant Salon Tipi Klima Servis, Ariston Salon Tipi Klima Servis,
 • Baykan Salon Tipi Klima Servis, Alarko Salon Tipi Klima Servis,
 • Carrier Salon Tipi Klima Servis,Mitsubishi Salon Tipi Klima Servis,
 • Mıtsubıshı Salon Tipi Klima Servis, Toshıba Salon Tipi Klima Servis,
 • Toshiba Salon Tip Klima Servis,  Vestel Salon Tipi Klima Servis,
 • Demirdokum Salon Tipi Klima Servis, Gree Salon Tip Klima Servis,
 • Lg Salon Tipi Klima Servis, Sıemens Salon Tipi Klima Servis,
 • Siemens Salon Tipi Klima Servis, Haier Salon Tipi Klima Servis,
 • Profilo Salon Tipi Klima Servis, Airwell Salon Tipi Klima Servis,
 • Baxi Salon Tipi Klima Servis, Uğur Salon Tipi Klima Servis,
 • Baymak Salon Tipi Klima Servis, Viessman Salon Tip Klima Servis,
 • Alaska Salon Tipi Klima Servis, Auer Salon Tip Klima Servis,
 • Aux Salon Tipi Klima Servis, Baksi Salon Tipi Klima Servis,
 • Akfel Salon Tipi Klima Servis, Aitsuco Salon Tipi Klima Servis,
 • Cartel Salon Tipi Klima Servis, Godman Salon Tipi Klima Servis,
 • Galanz Salon Tipi Klima Servis, Fusi Salon Tipi Klima Servis,
 • Kangli Salon Tipi Klima Servis, Lambert Salon Tipi Klima Servis,
 • Tronic Salon Tipi Klima Servis, Seg Salon Tipi Klima Servis,
 • Teba Salon Tipi Klima Servis, Olifini Salon Tipi Klima Servis,
 • Philko Salon Tipi Klima Servis, Rubenis Salon Tipi Klima Servis,
 • Sanyo Salon Tipi Klima Servis, Wesper Salon Tipi Klima Servis,
 • Falke Salon Tipi Klima Servis,  Buderus Salon Tipi Klima Servis,
 • Shiro Salon Tip Klima Servis, Zass Salon Tipi Klima Servis,
 • Fujitherma Salon Tipi Klima Servis, Fujitsu Yetkili Klima Servis,
 • Salon Tipi Yetkili Klima Servisi, Acil  Salon Tipi Klima Servis,
 •  General Salon Tipi Klima Servis,  Eca Salon Tipi Klima Servis,
 • İnverter Salon Tipi Klima Servis, Multi Salon Tipi Klima Servis,

ACİL SALON TİPİ KLİMA SERVİSİ

İNVERTER SALON TİP KLİMA SERVİSİ HİZMET VERDİĞİMİZ SEMTLER

 • Kasımpaşa Salon Tipi Klima Servis, Kocamustafapaşa Salon Tipi Klima Servis,
 • Acıbadem Salon Tipi Klima Servis, Alibeyköy Salon Tipi Klima Servisi,
 • Zeytinburnu Salon Tipi Klima Servisi, Zincirlikuyu Salon Tipi Klima Servis
 • Büyükçekmece Salon Tipi Klima Servisi, Çağlayan Salon Tipi Klima Servisi,
 • Altunizade Salon Tipi Klima  Servisi, Arnavutköy Salon Tipi Klima Servis,
 • Küçükçekmece Salon Tipi Klima Servisi, Kurtuluş Salon Tipi Klima Servisi,
 • Okmeydanı Salon Tipi Klima Servisi, Ortaköy Salon Tipi Klima Servisi,
 • Osmanbey Salon Tipi Klima Servisi, Sancaktepe Salon Tipi Klima Servisi,
 • Ataköy Salon Tipi Klima Servisi, Ataşehir Salon Tipi Klima Servisi,
 • Avcılar Salon Tipi Klima Servisi, Bahçelievler Salon Tipi Klima Servisi,
 • Başakşehir Salon Tipi Klima Servis, Bahçeşehir Salon Tipi Klima Servis,
 • Bakırköy Salon Tipi Klima Servisi, Balmumcu Salon Tipi Klima Servis,
 • Bağcılar Salon Tipi Klima Servis, Bayrampaşa Salon Tip Klima Servisi,
 • Bebek Salon Tip Klima Servisi, Beşiktaş Salon Tipi Klima Servisi,
 • Beykoz Salon Tipi Klima Servis, Beylikdüzü Salon Tipi Klima Servisi,
 • Beyoğlu Salon Tipi Klima Servisi, Bomonti Salon Tipi Klima Servisi,
 • Bostancı Salon Tip Klima Servisi, Bostancı Salon Tipi Klima Servisi,
 • Çapa Salon Tipi Klima Servisi, Çekmeköy Salon Tipi Klima Servis,
 • Çeliktepe Salon Tip Klima Servisi, Cennet Salon Tip Klima Servisi,
 • Cerrahpaşa Salon Tipi Klima Servisi, Cihangir Salon Tipi Klima Servisi,
 • Dikilitaş Salon Tipi Klima Servisi, Elmadağ Salon Tipi Klima Servisi,
 • Esenler Salon Tipi Klima Servisi, Esenyurt Salon Tipi Klima Servisi,
 • Etiler Salon Tipi Klima Servisi, Eyüp Salon Tipi Klima Servisi,
 • Fatih Salon Tipi Klima Servisi, Feriköy Salon Tipi Klima Servisi,
 • Fındıkzade Salon Tipi Klima Servis, Florya Salon Tipi Klima Servisi,
 • Fulya Salon Tipi Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Salon Tip Klima Servisi,
 • Göztepe Klima Servisi, Gültepe Klima Servis, Güneşli Klima Servisi,
 • Göngören Salon Tipi Klima Servisi, Haznedar Salon Tipi Klima Servisi,
 • Halıcıoğlu Salon Tipi Klima Servis, Halkalı Salon Tip Klima Servisi,
 • Harbiye Salon Tipi Klima Servisi, İkitelli Salon Tipi Klima Servisi,
 • İstinye Salon Tipi Klima Servis, Kadıköy Salon Tipi Klima Servis,
 • Kağıthane Salon Tipi Klima Servisi, Kartal Salon Tipi Klima Servisi,
 • Levent Salon Tipi Klima Servisi, Maltepe Salon Tipi Klima Servis,
 • Maslak Salon Tipi Klima Servis, Mecidiyeköy Salon Tipi Klima Servis,
 • Merter Salon Tipi Klima Servisi, Nişantaşı Salon Tipi Klima Servisi,
 • Sarıyer Salon Tipi Klima Servis, Sefaköy Salon Tip Klima Servisi,
 • Seyrantepe Salon Tipi Klima Servis, Silivri Salon Tip Klima Servis,
 • Şirintepe Salon Tipi Klima Servis, Şirinevler Salon Tipi Klima Servis,
 • Şişli Salon Tipi Klima Servisi, Sultanbeyli Salon Tipi Klima Servis,
 • Sultangazi Salon Tipi Klima Servis, Taksim Salon Tipi Klima Servisi,
 • Topkapı Salon Tipi Klima Servisi, Ulus Salon Tip Klima Servisi,
 • Ümraniye Salon Tipi Klima Servis, Üsküdar Salon Tipi Klima Servis,
 • Yayla Salon Tipi Klima Servisi, Yenibosna Salon Tipi Klima Servis,
 • Yeşilköy Salon Tipi Klima Servisi, Yeşilyurt Salon Tipi Klima Servis,
 • Rami Salon Tipi Klima Servis, Acil İkitelli Salon Tipi Klima Servisi,
 • Tekstilkent Salon Tipi Klima Servisi, Organize Sanayi  Salon Tipi Klima Servis,
 • Batıkent Salon Tipi Klima Servis, İstoç Salon Tipi Klima Servis, Salon Tipi,

  Salon Tipi Klima Servisi Telefon Numarası 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Acil Salon Tipi Klima Servisi Arıza, Bakım, Tamir, Montaj
Author Rating
51star1star1star1star1star