kombi-servisi-banner

Salon Tipi Klima Montajı

Salon Tipi Klima Montajı işlemler her zaman müşteri bilgisi doğrultusunda ücretli işlem yapılmaktadır. Yapılan işler 1 yıl firma garantisi altındadır. Klima Montaj işlerinde yapılması gerekenler, alt kısımda kısa başlıklarla belirtilmiştir.

Salon Tipi Klimalarda Montaj İşlemleri

Salon tipi inverter klimaya sahipseniz ve montaja ihtiyac duyuyorsanız tek yapmanız gereken 7/24 bekleyen acil klima servisimize başvurmaktır.

Salon Tipi Klima Montajı işleri Servisimiz montaj işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirirler. Siz de bu uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Gözden kaçabilecek herhangi bir aşama kullanım sırasında sorun yaşamanıza sebep olabilir.

Salon tipi inverter klima montajı işlemi anında iç ve dış üniteler sırayla yerine yerleştirilir. Cihazın iç ünitesi, iklimlendirme işler istediğiniz ortama, dış ünitesi ise bu alanın dış bölümünde yer alan ve açık havaya direkt olarak maruz kalınan alana monte edilir. Teras, açık balkon veya pencere altları dış ünite montajı için oldukça kullanışlı alanlardır.

Salon Tipi Klima Montajı Açıkta duran bu modeller direkt olarak dış etkenlerle temas halinde bulunacağı için darbelere karşı korunacak bir bölümde olmalı ve dönemlik bakımları aksatılmadan yapılmalıdır.

Teknik Bilgi ve Tecrübe

Salon Tipi Klima Montajı işler İç ve dış ünite; drenaj hortumu, bakır boru, elektrik kablosu, izolasyon ve dekoratif bandajları kapsayan ara tesisat gereçleri ile cihaz kurulum işlemi gerçekleştirilir. Kurulum aşamasında cihazınızın alt bölümünde bulunacak düzeyde delinen 10 cm çapındaki dairesel ara tesisat yuvası montaj sonrasında izolasyon ürünleri ile görünmeyecek bir hale getirilir.

Salon Tipi Klima Montajı Deneyim, teknik bilgi ve tecrübe gerektiren salon tipi inverter klima montajı alanında uzman teknik servislerce gerçekleştirilmelidir.

Montaj Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Montaj sırasında bakır boru, drenaj hortumu, ara bağlantı kabloları ve enerji kablolarına eklemeler yapılmaması tavsiye edilir.
  • Her kapasite için en kısa borulama mesafesi 3 metredir. Bu aralığın altına düşüldüğünde çalışma verimliliğinde problemler yaşanması durumuyla karışlaşılabilir.
  • Asma tavanı bulunmayan mağaza, restoran veya ofislerde kurulum işlemleri basit bir şekilde gerçekleştirilebilir.
  • Klimanın sessiz bir biçimde çalışması için montaj işleminin kusursuz yapılması gerekmektedir.
  • Otomatik salınım ayarlarının eksiksiz bir biçimde yapılması durumunda hava ve sıcaklık sirkülasyonu eşit düzeyde olacaktır.

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar,Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa,Beşiktaş,Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca,Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Levent, Küçükçekmece, Maltepe,Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli,Tuzla, Üsküdar,Ümraniye, Zeytinburnu, Ataköy, Bebek, Ulus, Mecidiyeköy, Florya, Şirinevler, İkitelli, Yeşilköy, Yeşilyurt, Beykent, Yakuplu, Kavaklı, Sefaköy, Halkalı, Atakent, Tarabya Cihangir, Laleli,Beyazıt, Haseki, Cerrahpaşa,Koca Mustafa Paşa, Güngören, Merter, Koca Sinan, Soğanlı, Yenibosna, Topkapı, Çıksalın, Eminönü, Sütlüce, Beyoğlu, Taksim, Sultanahmet, Avcılar Cihangir, Yakuplu, Denizköşkler, Ambarlı, Beykent, Feriköy, Ortaköy, Gülbağ, Yeşilova, Bahçeşehir, Güneşli, Fulya, Akatlar, Yarımburgaz, Maslak, Soğanlı, Ayazağ, Harbiye, Okmeydanı, Göktürk,

Arçelik, Lg Beko, Beko, Vaillant, Alarko, Vestel, Sigma, Midea, Demirdöküm, Baymak, Bosch, Isısan, Hitaci, Mitsubishi, Fujitsu Yetkili Klima Servisi, Fujiterma,

 

Salon Tipi Klima Montajı 444 3 707 Telefon Numarası

Summary
Review Date
Reviewed Item
Salon Tipi Klima Montajı 444 3 707
Author Rating
51star1star1star1star1star