Petek Bakımı işlemleri, gerçek kimyasal ilaçlarla yapılmalıdır. Güven vermeyen kimyasallar, hem kombi cihazına, hemde peteklere ve tesisata zarar vermektedir.

Petek Bakımı işlemlerinde dikkat etmeniz hususlar, petek bakımları ücretlerine aldanmayın. Hiç bir işin ucuz hizmeti olmaz. Gerçek hizmetin hak edişi vardır. Ucuz petek bakımları ileri zamanda, büyük masraflar açabilir.

Petek Bakımı hizmeti alacağınız, firmanın güvenilir ve kurumsal olduğunu, kesin kontrol ediniz. Merdiven altı tamircilerine, dikkat ediniz. 80 tl 100 tl bakım olmaz. Sadece hile vardır bu işte.

Ülkemizde bulunan suların kireçli olması sebebi ile kombinin, peteklere yapmış olduğu su devir daim vasıtası ile kireç, peteğin bazı kısımlarında, çamurlaşmış radyatörlerin geçiş bölümlerini, tıkamakta buda peteklerin bazı bölümlerinin, ısınmaması veya tam ısıtmasına neden olmaktadır.

Yarı ısınma veya tam ısınmama sebep olan bu kireçlenme. Peteklerin veya su hattının temizlenmesi, sorun olmaktan çıkmaktadır. Petek bakımı servisler tarafınca, yapılmalı olası arızaları servislerin onarımı sağlanmalıdır.

Genel olarak yapılan petek bakımında, radyatörler sökülüp basınçlı su ile temizlik, kimyasal madde ile temizlik, makinesi kimyasal temizlik şeklinde yapılmaktadır.

Basınçlı su ile petek temizliğinde petekler su bağlantı ve duvara monte kısmından, sökülüp içerisine basınçlı su gönderip kaba pisliğin, diğer tarafından atılması sağlanmaktadır.

Bu şekilde yerinden sökülen peteğin, 10 yıl garanti dışına çıkması ve petek içindeki pas veya çamurlaşmış, kirecin tam olarak temizlenmemesi nedeni.

Tazyikli su ile temizlik yapılması pek önerilen bir bakım şekli değildir. Yabancı ülkelerden ithal edilen kimyasal maddeler ile yapılan petek temizliği.

Biraz daha sağlıklı bir bakım sağlasa da alternatif kullanılan kimyasal temizlik malzemeleri peteği ciddi sorunlar yaratabilir. Bu şekilde, kaliteli kimyasal ile yapılan petek bakımında olması gerekenler.

Tesisata ilave edilen ilaçlı kimyasalın, 2 saat tesisatın dönme sağlar, kireçlenmeyi söker ama tam olarak pisliği dışarı atamaz.

Belirli bir süre sonra aynı sorunla karşılaşma ihtimaliniz vardır. Tercih etmeniz gereken bakım şekli yetkili firmalarca, bakım konusuna uzman ustaların teknolojik makine ile kimyasal kullanıp, petek bakımının olmasıdır.

Bu teknolojik makine tesisatın bağlanıp, tesisata kimyasal madde gönderilip sistemin su derecesi 45 dereceye çıkartılıp kimyasalın tüm tesisata devir daim yapması sağlanır.

Tıkalı olan yer makinenin basıncı sayesinde açılır çıkan pislik makine tarafınca filtre sorunsuz bir petek bakımı gerçekleşir. Böylelikle peteğin geç ısınma veya hiç ısınma, bazı bölgelerinin ısınmama gibi problemleri ortadan kalkmış olur.

Viessmann, Ferroli, Eca, Arçelik, Beko, Beratta,Vaillant, Buderus, Isısan,

Baymak, Baxi, Demirdöküm, Protherm, Baykan, Ariston, Airfel, Bosch,

Aden, Nitron, Sargon, Vuw, Ecotec Plus Wuw, Ecofit Star, Lanbert,

Luna, Premix, Confeo Plus, Proteus, Vitopent 100, Vitodens, Condense,

rnavutköy, Ataşehir, Avcılar,Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa,

Beşiktaş,Beylikdüzü, Beyoğlu,Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler,

Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane,

Kartal,Levent,Küçükçekmece, Maltepe,Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi,

Şile, Şişli,Tuzla, Üsküdar,Ümraniye, Zeytinburnu, Ataköy, Bebek, Ulus, Mecidiyeköy, Florya,

Şirinevler, İkitelli, Yeşilköy, Yeşilyurt, Beykent, Yakuplu, Kavaklı, Sefaköy, Halkalı,

Atakent, Tarabya Cihangir, Laleli,Beyazıt, Haseki, Cerrahpaşa,Koca Mustafa Paşa, Güngören,

Merter, Koca Sinan, Soğanlı, Yenibosna, Topkapı, Çıksalın, Eminönü, Sütlüce,

Beyoğlu, Taksim, Sultanahmet, Avcılar Cihangir, Yakuplu, Denizköşkler, Ambarlı,

Beykent, Feriköy, Ortaköy, Gülbağ, Yeşilova, Bahçeşehir, Güneşli, Fulya, Akatlar,

Yarımburgaz, Maslak, Soğanlı, Ayazağ, Harbiye, Okmeydanı, Göktürk,

En Uygun Petek Bakımı  Fiyatları 444 3 707

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Petek Bakımı 444 3 707 En Uygun Fiyatları Al
Author Rating
51star1star1star1star1star