vrf-klima

Özellikle kış mevsiminde üst solunum yolu hastalıklarının iyi havalandırılmayan çalışma yerlerinde daha çok görüldüğü ve yayıldığı bilinen bir gerçektir. İklimlendirilme sistemlerinin havayı iyi temizlememesi / filtrelememesi sistemin pek çok yerinde mikrop ve bakterilerin toplanmasına ve yayılmasına yol açıyor. Kalitesiz hava aynı zamanda çalışanların verimliliğinin azalmasına, kendilerini halsiz, yorgun ve hatta agresif hissetmelerine neden oluyor.

Yapılan bilimsel çalışmalara göre, sağlıklı havalandırılmayan ofislerin kış aylarında kullanılan hastalık izinleri, sağlıklı havalandırılan işyerlerine göre %65 daha fazladır. Yani sağlıksız havalandırma aynı zamanda çok yüksek oranda iş gücü kaybına da neden oluyor. Özellikle ofislerde kullanılan merkezi klima sistemlerinin ve VRF sistemlerinin düzenli bakım ve temizliklerinin yapılması sağlıklı iklimlendirme için son derece önem taşıyor.

 

Arnavutköy Vrf Klima Servisi, Avcılar Vrf Klima Servisi, Bağcılar Vrf Klima Servisi, Bahçelievler Vrf Klima Servisi, Bakırköy Vrf Klima Servisi, Bayrampaşa Vrf Klima Servisi, Beylikdüzü Vrf Klima Servisi, Beyoğlu Vrf Klima Servisi, Büyükçekmece Vrf Klima Servisi, Çatalca Vrf Klima Servisi, Çekmeköy Vrf Klima Servisi, Eminönü Vrf Klima Servisi, Esenler Vrf Klima Servisi, Esenyurt Vrf Klima Servisi, Fatih Vrf Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Vrf Klima Servisi, Güngören Vrf Klima Servisi, Kadıköy Vrf Klima Servisi, Kağıthane Vrf Klima Servisi, Kartal Vrf Klima Servisi, Küçükçekmece Vrf Klima Servisi, Maltepe Vrf Klima Servisi, Pendik Vrf Klima Servisi, Sarıyer Vrf Klima Servisi, Silivri Vrf Klima Servisi, Sultanbeyli Vrf Klima Servisi, Şile Vrf Klima Servisi, Tuzla Vrf Klima Servisi, Ümraniye Vrf Klima Servisi, Üsküdar Vrf Klima Servisi, Zeytinburnu Vrf Klima Servisi