klima-servisi-banner

Nişantaşı Klima Servisi

Nişantaşı klima servisi hizmeti sunmakta olan Pozitif Teknik Servis,  klima onarım, klima montaj, klima tamir, klima gaz dolumu, klima bakım, klima gaz şarjı ve klima de montaj hizmetlerini; 7/24 güvenilir güler yüzlü, yetki sertifikalı uzman kadrosuyla vermektedir.

Nişantaşı Klima Servisi sunan firmamız klima cihazlarının sıklıkla karşılaştığımız şikayetler alt kısımda kısa başlıklarla belirtilmiştir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için cihazlarınızın rutin bakım ve kontrolleri yılda 2 defa yapılması gerekmektedir.

Klima koku yapıyor,  klima soğutmuyor, klima su sızdırıyor , klima ısıtmıyor, klima çok ses yapıyor gibi sorunlarınıza çözüm bulamak için, 444 3 707 Nişantaşı Klima Servisi müşteri hizmetlerini günün her saati arayabilirsiniz.

Pozitif Teknik Servis olarak, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti iş önceliğimizdir. Güvenilir doğru arıza tespit için en yakın gezici teknik servis personellerimizden hizmet almanızı tavsiye ederiz.

Nişantaşı Klima Servisi işlemleri sırasında değişen ve yapılan işler 1 yıl firma garantimiz dahilindedir. Bu sorunlarla karşılaşmamak için yetkili klima servis deneyimine sahip tecrübeli personellerimizden hizmet almanızı tavsiye etmekteyiz.

Bulunduğu semt ve konum itibariyle otellerin ve alışveriş merkezlerin bulunduğu metropol bir semtimiz. Tarihi geçmişiyle ünlü elit mekanların çoğunluğu barındıran, Nişantaşı hizmet verme adına her gün ve saat gezici teknik servis ekiplerimizle hizmet sunmaktayız.
kaset tipi klima servisi, kanallı tipi klima servisi, vrf klima servisi, vrv servisi, tavan tipi servisi, salon tipi servisi, multi split klima servisi, inverter klima servisi, toplu klima bakım, toplu klima montaj, klima demontaj, klima montaj fiyatları

Arçelik, Lg Beko, Beko, Vaillant, Alarko, Vestel, Sigma, Midea, Demirdöküm, Baymak, Bosch, Isısan, Hitaci, Mitsubishi, Fujitsu Yetkili Klima Servisi, Fujiterma,

Nişantaşı Klima Servisi Telefon Numarası 444 3 707

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Acil Klima Servisi 444 3 707
Author Rating
51star1star1star1star1star