maslak-kombi-servisi

Maslak Kombi Servisi

Maslak Kombi Servisi olarak hizmetlerine devam eden Acil Servis Al, profesyonel bakım, tamir ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Kombi servis işi alanında uzman kişilerce yapılması gereken ciddi bir iştir. Bilinçsiz ellerde yapılması kombilerinizde hasarlara sebep olabilir. Acil Servis Al olarak alanında uzman ekiplerimizce sizlere en kaliteli Maslak Kombi Servisi hizmetini sunuyoruz. Maslak ve çevre semtlerinde kombi servisine ihtiyaç duyduğunuzda hemen 444 3 707 numaralı Maslak Kombi Servisi telefon numaramızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezi yetkilimiz hemen size geri dönüş sağlayarak sizlere en yakın noktada bulunan ekiplerimizi bulunduğunuz yere yönlendirecektir.

Sadece kombi servisi değil kombi bakımıda kombiniz açısından büyük önem taşımaktadır. Bakımları yapılan bir kombiden hem ekonomik hemde daha iyi çalışma açısından verim alırsınız. Maslak Servisi olarak yılda en az 1 kere kombilerinizin bakımlarını yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Kombilerinizde sıcak su vermiyor, kazan ve brülör sorunları, petek temizliği, bakım, montaj işlemleri, parça değişimi, kombi kart revizyonu gibi her türlü servis gerektirecek aksiliklerde hemen tarafımıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere ulaştıklarında hızlı bir şekilde kombinizdeki arızanın neden kaynaklandığını bulacaklar ve gerekli işlemleri yaparak kombinizin sorunlarınızı çözeceklerdir.

Not: Maslak servisimiz tarafından yapılan tüm işlemler sizlerin bilgi ve onayı sonucu gerçeklemektedir. Bilgi ve onayınız olmadan çalışmaya başlanılmamaktadır.

Maslak Kombi Servisi Telefon 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Maslak Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star