mamak-kombi-servisi-2

Mamak Kombi Servis

Detay teknik servis olarak, Mamak kombi servis hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Yıllardır kombi servisi hizmeti sağlayan ve bu alanda kendini geliştirmiş teknik adamlarımız, hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmektedirler. Kombilerinizde karşınıza çıkabilecek her türlü kombi tesisat sorunları, kombi parça değişimi, kombi kart tamiri, kombi brülör ve kazan sorunları gibi arızalarınızda 0312 426 9 426 Mamak Kombi Servis numaramızdan bizlere ulaşarak çağrı merkezi personelimiz ile iletişime geçebilir ve servis formu oluşturarak ekiplerimizin en kısa sürede sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kombi servisi işi herkes tarafından yapılamayacak ciddi bir iştir. Bilinçsiz kişilerce yapıldığında kombilerinizde kalıcı hasarlara yol açabilir. Bu gibi olaylarla karşı karşıya kalmamak için kaliteli, güvenilir ve sözünün eri olan Detay teknik servis sizlere hizmete her daim hazır beklemektedir. Nöbetçi Mamak kombi servis olarak bizlere haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Sadece servis değil kombi bakım hizmetlerimiz ilede siz değerli müşterilerimize hizmetler sunmaktayız. Kombi bakımlarınızı ve petek temizliği işlemlerinizi Mamak Kombi Servis destek ekibine ulaşarak yaptırabilirsiniz. Hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti garantisi ile sunmaktayız. Müşterimiz olun veya olmayın, kombinizin marka ve modeli ne olursa olsun her türlü kombi sorunlarınızın çözüme ulaşmasını istiyorsanız hemen arayın.

 

Kombi Markaları

Viessmann, Ferroli, Eca, Arçelik, Beko, Beratta,Vaillant, Buderus, Isısan, Baymak, Baxi, Demirdöküm, Protherm, Baykan, Ariston, Airfel, Bosch, Aden, Nitron, Sargon, Vuw, Ecotec Plus Wuw, Ecofit Star, Lanbert, Luna, Premix, Confeo Plus, Proteus, Vitopent 100, Vitodens, Condense,

Mamak Semtleri

Abidinpaşa, Akdere, Boğaziçi, Demirlibahçe, Gülveren, Hüseyingazi, Kayaş, Kızılca, Mamak, Merkez Köyler, Misket, Muhabereokulu

Mamak Kombi Servis Telefon 0312 426 9 426

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Mamak Kombi Servis
Author Rating
51star1star1star1star1star