Mamak Buderus Kombi Servisi

Mamak Buderus Kombi Servisi

Mamak Buderus Kombi Servisi, hızlı, güvenilir ve uzman teknisyenleri ile kombi bakım, kombi tamir, kombi onarım taleplerinizde anında çözümler sunuyor.

Ankara ilçe ve semtlerine hizmet veren firmamız, yılların verdiği tecrübe ve hizmet garantisiyle tüm sorunlarınıza acil çözümler sunuyor. Hangi saat diliminde ararsanız firmamız tam donanımlı gezici servis ağıyla en hızlı şekilde sorununuzu çözerek konforlu bir şekilde ısınmanıza yardımcı olacaktır.

Destek hattımızdan Mamak Buderus Kombi Servisi müşteri hizmetlerimize ulaşmanız dahilinde size en yakın teknisyenleri adresinize yönlendiriyoruz. Teknisyenlerimiz aynı gün içerisinde adresinize gelerek sorunun yerinde çözümü için gerekli müdahaleyi yapmaktadır. Yerinde tamiri mümkün olmayan parçalar sizlerin bilgisi dahilinde servisimize getirilir. Servisimize getirilen cihazların tamiri burada yapılarak en hızlı şekilde sizlere ulaştırılıp yerine monte işlemi yapılır.

Mamak Buderus Servisi yapılan tüm işlemler müşteri bilgisi ve onayı ile yapmaktadır.

Not: Buderus markalı kombilerinizin yıllık bakımlarının yaptırılmasını önemle duyuruyoruz. Yıllık bakımı yapılmayan cihazlar güvenliğinizi tehlikeye atacak unsurları doğurabilir. Güvenli ve konforlu bir ortam ısısı için lütfen yıllık kombi bakımlarınızı yaptırınız.

Alo Mamak Buderus Kombi Servisi 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Mamak Buderus Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star