klima-servisi-banner

Küçükçekmece Klima Servisi

Küçükçekmece Klima Servisi her gün hizmet verme adına gezici teknik klima servis personellerimiz. Küçükçekmece ve çevresinde diğer bütün ilçelerde olduğu gibi hizmet veren Pozitif Teknik Servis firma güvencesinde klima servisinde uzmanlaşmış bir şirkettir.

Merdiven altı teknik servis elemanlarına çok dikkat ediniz. Klima Servisi adı altında fahiş fiyatlar çekerek müşterileri mağdur durumda bıraktıkları tv ve gazetelerden okumuşsunuzdur.

Küçükçekmece Klima Servisi Bir telefonunuz ile size en yakın uzman ekibimizi yönlendirerek, klimanız hakkındaki sorunu, hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözmek deyiz. Klima teknik ekiplerimiz yerinde tamir ve bakım hizmetlerini titiz bir şekilde yerine getirmektedir.

Klima Tamiri ve Kart revizyon hizmetleri veren firmamız yedek parça değişimi yapılmış cihazlara 1 yıl firma garantisi sunmaktadır. Klima Yedek Parça ihtiyaçlarında ve Klima Kart Tamiri Durumlarında Bizleri aramanız detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman kadrosuyla birlikte 7/24 klima bakım, klima gaz şarjı, klima gaz dolumu, klima onarım, klima montaj, klima tamir ve klima de montaj hizmetleri vermektedir.
Küçükçekmece Klima Servisi 444 3 707 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak hemen ulaşabileceğiniz klima servisimiz 7/24 size en yakın uzman ekibimizi yönlendirerek, klimanız hakkındaki sorunu, hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturmak dayız.

Küçükçekmece Klima Servisi Çok sık karşılaştığımız müşteri arıza ve şikayet durumları alt kısımda belirtilmiştir. Bu gibi sorunların olmaması ve sıkıntı çıkmama adına bakımı yapılması gerekmektedir. Klima cihazları yılda 2 defa yapılması zorunludur.
Klima soğutmuyor , klima koku yapıyor, klima su sızdırıyor, klima ısıtmıyor, klima çok ses yapıyor gibi karşınıza çıkan tüm sorunlarda, yetkili servisimiz her zaman hizmetinizde olup, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

 

Küçükçekmece Klima Servisi Telefon Numarası 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Acil Klima Servisi 444 3 707
Author Rating
5