Kombi Teknik Servisi

Kombi Teknik Servisi

Kombi Teknik Servisi, bakımı ve montajı ve tamiri tamamen uzmanlık ve tecrübe gerektirmektedir. Firmamız günümüz teknolojisine uygun araç ve gereçleri uzman, eğitimli ve yetki belgelerine sahip teknisyenleri ile sizlere en doğru çözümleri çok uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Teknik Servisimiz, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Yanıcı Gazlar Sertifikasına sahiptir.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket eden firmamız kombi teknik servisi konusunda 7/24 hizmet vermektedir. Günün her saati açık olan firmamıza her an ulaşarak en hızlı çözümlere sahip olabilirsiniz.

Kombi servisi teknik personelimiz, müşteri onayı almadan herhangi bir işlem yapmamaktadır. Yedek parça değişimi, kombi tamiri tamamen müşteri bilgisi dahilinde yapılmaktadır.

Kombi bakımlarınızın düzenli olarak yapılması kombinizden yüksek verim almanıza ve ileride oluşabilecek bir arızanın oluşmasını engellemektedir. Kombi bakımı yapılırken unutmamak gerekir ki bu işlemler uzman ve bilgili kişilerce yapılmalıdır. Bilinçsiz bir şekilde yapılan kombi bakımları kötü sonuçlara yol açabilir. Buna benzer sebeplerle karşılaşmamak için kombinizi rahatlıkla bizlere teslim edebilirsiniz.

Alo Kombi Teknik Servisi 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Kombi Teknik Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star