Kombi Servisi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
kombi-servisi

Kombi Servisi, Acil Kombi Servis, Kombi Bakımı, Petek Temizliği, Nöbetçi Kombi Servis, 7/24 Kombi Servisi,  Kombi Arıza Kodları Çözümü, Kombi Su Kaçırıyor, Kombi Çalışmıyor, Kombi Ateşleme Yapmıyor, Kombi Bakım Ücretleri,

KOMBİ SERVİSİ – ACİL KOMBİ SERVİS İSTANBUL

Kombi Servisi 7/24 hizmeti veren, Acil Servis Al olarak İstanbul tüm ilçeleri ve mahalle sakinlerine, Kombi Servisi, Kombi Tamiri, Kombi Bakımı, güvenilir teknik personellerimiz, 7/24 gezici personellerimiz her zaman olası sorunları çözmek adına bir telefon kadar yakın.

Kombi Servisi her an siz değerli, Kombi kullanıcıları kesintisiz aynı gün teknik servis, hizmetleri vermek için tam donanımlı araçlarımız yerinde işlem yapılmaktadır. Güven çok önemli misyon olarak görmekteyiz.

Kombi Servisi işlemleri, Müşteri bilgisi dahilinde ücretli işlem yapılmaktadır. Her türlü kombi cihazı markaları yerinde sorunu çözülmektedir. Kombi cihazlarınızı ucuz fiyatlarla yaptırdık diye düşünmeyin, çok büyük hata yapmış olursunuz. Yan sanayi yedek parçanın ömrü çok azdır. Yeniden Arızalanması uzun sürmez.

Kombi Servisi hizmeti talepleriniz genel anlamda acil olarak,  Arıza, Tamir, Bakım, ihtiyaçları ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle kombi cihazlarınız için, milli eğitim bakanlığı ustalık sertifikası olması gerekmektedir. Yanıcı Gazlar Belgesi olmayan, kişi yada firmalardan uzak durunuz.

Deneyimli Kombi Servis ihtiyacı duyulan günümüz kış aylarında havaların eksi derecelere gelmesi kombi ısınma kullanımı artı. Kombi cihazları bulunan ortamlara göre, çeşitleri çok bir ürün yelpazesine sahiptir. Yoğuşmalı kombi servisi, kaskad sistemleri, sıralı kaskad, sıralı yoğuşmalı kombi, kazan, fancoil, kazan temizlik,duvar tipi kombi servisi, yer tipi kombi servis, değişik ısıtma debileri bulunan cihazlardır.

ACİL KOMBİ TEKNİK SERVİS – 7/24 KOMBİ SERVİSLERİ

Kombi servisi yanıcı gazlar sertifikası bulunan teknisyenlerimiz almış olduğu tecrübe sayesinde sorun çözüm odaklı yerinde kombi servis hizmeti verilmektedir. Yetki Müdahale belgesini sadece, milliği eğitim bakanlığı vermektedir. Önemle bilgilendiriyoruz.

Kombi Servis : Genellikle Kombi Kullanıcıları Kombi hakkında yeterli ve tecrübe sahibi değillerdir. Bilinçli kullanıcılar çok az deneyim ve bilgiye sahip tir. Bu nedenle başkalarından duyumlarınız la hareket etmeyiniz. Bu gibi bilgisizce hareketleriniz, büyük ve geri dönüşü olmayan sıkıntılar doğura bilir.

Kombi Arıza ve Kombi servis çağırma konusunda merdiven altı tamirciler metropol şehirlerde çok sık mevcut. Kombi Servisi çağırmış olduğunuz teknik servis ekiplerinin müdahale belgesi olmayan kombi servisi ekipleri ve çağrı merkezlerine itibar etmeyin.

GERÇEK KOMBİ SERVİSİ VEREN NASIL ANLAŞILIR

Gerçek kombi servisi alabilmeniz için basit ipuçları, ilk olarak çağırmış olacağınız kombi servisi firmanın genel merkez adresinin sitesinde açık olarak belirtmesi.

Kombi Servis : İkinci kombi servisi vereceği şube adresleri,  Web sitesi firmanın kuruluşu hakkında bilgilerinin doğru ve mantıklı bildirimlerinin olması gerekir. Bu nedenle her kombi servis hizmeti veriyoruz diyenlere dikkat ediniz.

Firma sahibinin Mesleki Ustalık Belgesi ve var ise Yetkili servis belgesinin olması. Bir diğer önemli husus Kombi Servisi hizmet sorumlusunun, Milliği Eğitim Bakanlığı Yanıcı Gazlar Sertifika sahibi olmasına dikkat edilmelidir.

Son olarak mevcut firma adına olası şikayet olup olmadığı kontrolü yapılmalıdır. Kombi Servisi hizmetler veren her firmanın şikayetler alır. Bu şikayet geç kaldılar, beklettiler, tekrar kombi arıza verdi, gibi sorunlar servisin kötü ve güvensiz anlamına gelmez.

Eğer almış olduğunuz Kombi Servisi hizmeti veren firma yetkileri ve kombi teknisyeni, fahiş ücret almış ise tekrara arızaya 3 iş günü içerisin de sorun çözüme, kavuşmamış ise tekrar nöbetçi ekibimiz yönlendirilmektedir. Eğer teknik ekip sizin bulunduğunuz bölgeden, ayrılmış ise ertesi güne randevu açılmaktadır.

İSTANBUL KOMBİ SERVİSİ – ACİL KOMBİ TAMİR SERVİS

Kombi Servis : Çağrı Merkez Telefonları arayıp muhatap bulamıyorsanız. Yapmanız gereken tüketici haklarına artı olarak, vergi dairesine elinizdeki servis fişi ile beraber dilekçe verin.

Kombi Servisi gerçek teknisyenlerden almanızı ısrarla, Acil Servis Al olarak uyarıyoruz.  Ucuz iş yaptırmak ve Kombi Servisi çağırmak sadece cebinizden olmadık para ve ücret ödemek zorunda kalırsınız.

Kombi Servisi Teknik Servis hizmeti almak istediğiniz 7/24 sorunları yerinde çözüme kavuşturan, gezici kombi personellerimiz bir telefon kadar yakınız. 444 3 707 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası soru  ve görüşlerinizi bildire bilirsiniz.

Kombi Bakımı nasıl ve ne zaman yapılmalıdır. Kombi Bakımı yılda iki defa yapılır, bunlardan biri kış sezonu Kombi Bakımları eylül ayının 15 ile ekim ayının 15 arasında yapılır. İkinci olarak Kombi Bakımı nisan 10 ve mayıs ayının 15 kadar yapılmalıdır.

Kombi Bakımları nasıl yapılıyor: Kombi Bakımı genel kombi bakımı ve rutin bakım( devreye alma ) hiçbir iş yapılmadan para ödeniyor, dikkat edilmesi gereken önemli hususlar 40 tl – 50 tl gibi ücretlere gerçek kombi bakım olmuyor. Kombi kullanıcıları kombi bakımı yaptırdığını zannediyor, gerçek bakım ücretleri 90 tl – 120 tl arasında yapılır.

KOMBİ SERVİS – KOMBİ TAMİR – KOMBİ BAKIM – KOMBİ TEKNİK SERVİS

Kombi Bakımı yaptıracak kullanıcılarının sorması gereken, kombi cihazlarına nasıl ve ne koşullarda bakım yapıldığı ne yaptırdığını bilmesi gerekir. Kombi bakımları anlatılan 50 tl, 60 tl bakım yapılamaz. gerçek bakım bedelleri ve ücretleri 250 tl dir. Cebinizden hiçbir işlem yapılmadan ücret ödüyorsunuz.

Kombi Servis : Bilinçsizce yapılan kombi bakımı hem cebinize hem de kombi ye zarar verir. Kombi bakımı anlatılanlardan çok, gerçek bilgileri doğru ve dürüst teknik servis hizmeti veren, firmalardan doğru bilgi alabilirsiniz. Bu başlıklara ve yapılması gerekenler aşağıda detaylı belirtilmiştir.

KOMBİ BAKIM HİZMETLERİ
Periyodik Kombi Bakım Esnasında Yapılan İşlemler

KOMBİ BAKIM 444 3 707

Kombi Bakımı, Kombi Bakım Fiyatları TIKLAYIN

• Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.
• Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.
• Emniyet kontrolü yapılır
• Ateşleme otomatiği gaz kesme fonksiyonu test edilir.
• Bacalı cihazlarda baca çekişi, baca sensör fonksiyonu testi yapılır.
• Ön yanma ayarı, kısmi güç ve tam güç altında gaz ayarları kontrol edilir.
• Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.
• Kombinin ısıtma ve sıcak su üretme fonksiyonları kontrol edilir.
• Birinci ısı eşanjörü kontrolü yapılır.
• Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.
• Kalorifer ve sıcak su hattında bulunan pislik tutucular temizlenir.
• Su şalteri filtresinin kontrolü yapılır
• Filtre temizliği yerine getirilir.
• Su debisi ayarlarının kontrolü yapılır.

                         KOMBİ SERVİSİ OLARAK ÇOK SAYIDA ALDIĞIMIZ SORUNLAR

Kombi Çalışmıyor, Kombi Ateşleme Yapmıyor, Kombi Su Kaçırıyor, Kombi Su Barı Yükseliyor, Kombi Su Eksiltiyor, Kombi Ses Yapıyor, Kombi Arıza Kodu Veriyor, Kombi Sıcak Su Vermiyor, Sıcak Su Gelmiyor, Kombi Arıza Kodu Çözümleri, Kombi Kullanma Kılavuzu, Kombi Doldurma Musluğu Nerede, Kombi Ana Kart Tamiri, Kombi Servis Ücretleri, Kombi Bakım Ücretleri, Kombi Fan Motoru Fiyatları, Kombi Ana Kart Ücretleri, Kombi Genleşme Tankı Fiyatları, Kombi Ana Eşanjör Fiyatları, Kombi Sensör Fiyatları, Kombi Devir Daim Fiyatları, Kombi Gaz Valf Fiyatları, Kombi Su Gurubu Fiyatları, Kombi Akış Şarteli Fiyatı, Kombi Üç Bar Emniyet  Ventili Fiyatları, Kombi Plaka Eşanjör Fiyatları, Kombi Hava Akış Arıza Kodu, Kombi Arıza Kodları Çözümü, 7/24 kombi servisi,

 7/24 KOMBİ SERVİSİ İSTANBUL – ACİL KOMBİ TAMİRİ

7/24 Kombi Servisi hizmet verdiğimiz İstanbul ilçe ve semt sakinlerine kaliteli güvenilir kombi servis teknik kadromuz, kombi cihazlarında arıza, tamir, bakım, onarım ihtiyaçları sonuç odaklı hizmet sunulmaktadır.

En yakın Kombi Servisi bulabilme adına, çağrı merkezi aramanız kombi sorunların telefondan destek alabilirsiniz. Kombi Servisi hizmetleri olarak, değişen yedek parça 1 yıl firma garantimiz altındadır.

AVRUPA YAKASI VE ANADOLU YAKASI KOMBİ SERVİSİ HİZMET VERDİĞİMİZ SEMTLER

 • Kombi Servis Arnavutköy, Kombi Servis Ataşehir, Kombi Servis Kombi Servis Avcılar,
 • Kombi Servis Bağcılar, Kombi Servis Bahçelievler, Kombi Servis Bakırköy,Kombi Servis Başakşehir,
 • Kombi Servis Bayrampaşa, Kombi Servis Beşiktaş, Kombi Servis Beylikdüzü, Kombi Servis Beyoğlu,
 • Kombi Servis Büyükçekmece, Kombi Servis Beykoz, Kombi Servis Çatalca, Kombi Servis Çekmeköy,
 • Kombi Servis Esenler, Kombi Servis Esenyurt, Kombi Servis Eyüp, Kombi Servis Fatih,
 • Kombi Servis Gaziosmanpaşa, Kombi Servis Güngören, Kombi Servis Kadıköy,
 • Kombi Servis Kağıthane, Kombi Servis Kartal, Kombi Servis Levent, Kombi Servis Küçükçekmece,
 • Kombi Servis Maltepe, Kombi Servis Pendik, Kombi Servis Sancaktepe, Kombi Servis Sarıyer,
 • Kombi Servis Silivri, Kombi Servis Sultanbeyli, Kombi Servis Sultangazi, Kombi Servis Şile,
 • Kombi Servis Şişli, Kombi Servis Tuzla, Kombi Servis Üsküdar, Kombi Servis Ümraniye,
 • Kombi Servis Zeytinburnu, Kombi Servis Ataköy, Kombi Servis Bebek, Kombi Servis Ulus,
 • Kombi Servis Mecidiyeköy, Kombi Servis Florya, Kombi Servis Şirinevler, Kombi Servis İkitelli,
 • Kombi Servis Yeşilköy, Kombi Servis Yeşilyurt, Kombi Servis Beykent, Kombi Servis Yakuplu,
 • Kombi Servis Kavaklı, Kombi Servis Sefaköy, Kombi Servis Halkalı, Kombi Servis Atakent,
 • Kombi Servis Tarabya Cihangir, Kombi Servis Laleli, Kombi Servis Beyazıt, Kombi Servis Haseki,
 • Kombi Servis Cerrahpaşa, Kombi Servis Koca Mustafa Paşa, Kombi Servis Güngören,
 • Kombi Servis Merter, Kombi Servis Koca Sinan, Kombi Servis Soğanlı, Kombi Servis Yenibosna,
 • Kombi Servis Topkapı, Kombi Servis Çıksalın, Kombi Servis Eminönü, Kombi Servis Sütlüce,
 • Kombi Servis Beyoğlu, Kombi Servis Taksim, Kombi Servis Sultanahmet, Kombi Servis Avcılar Cihangir,
 • Kombi Servis Yakuplu, Kombi Servis Denizköşkler, Kombi Servis Ambarlı, Kombi Servis Beykent,
 • Kombi Servis Feriköy, Kombi Servis Ortaköy, Kombi Servis Gülbağ, Kombi Servis Yeşilova,
 • Kombi Servis Bahçeşehir, Kombi Servis Güneşli, Kombi Servis Fulya, Kombi Servis Akatlar,
 • Kombi Servis Yarımburgaz, Kombi Servis Maslak, Kombi Servis Soğanlı, Kombi Servis Ayazağ,
 • Kombi Servis Harbiye, Kombi Servis Okmeydanı, Kombi Servis Göktürk, Kombi Servis Yeni mahalle,

KOMBİ SERVİSİ HİZMETİ VERDİĞİMİZ MARKALAR

 • Viessmann Kombi Servisi, Ferroli Kombi Servis, Eca Kombi Servisi, Arçelik Kombi Servis,
 • Beko Kombi Servis, Beratta Kombi Servis, Vaillant Kombi Servisi, Buderus Kombi Servisi,
 • Isısan Kombi Servis, Baymak Kombi Servisi, Baxi Kombi Servis, Demirdöküm Kombi Servisi,
 • Protherm Kombi Servisi, Baykan Kombi Servis, Ariston Kombi Servis, Airfel Kombi Servisi,
 • Bosch Kombi Servis, Aden Kombi Servis, Nitron Kombi Servis Sargon Kombi Servis,
 • Vuw Kombi Servis, Ecotec Plus Wuw Kombi Servis, Ecofit Star Kombi Servis,
 • Lanbert Kombi Servis, Luna Kombi Servis, Premix Kombi Servis Vitodens Kombi Servis,
 • Daralt’ı Kombi Servis, Confeo Plus, Kombi Servis, Proteus Kombi Servis, Vitopent 100 Kombi Servis,

Kombi Servisi Telefonu 444 3 707

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir