kombi-servisi

Kombi Servisi

Kombi Servisi 7/24 hizmeti veren, Acil Servis Al olarak İstanbul tüm ilçeleri ve mahalle sakinlerine, Kombi Servisi, Kombi Tamiri, Kombi Bakımı, güvenilir teknik personellerimiz, 7/24 gezici personellerimiz her zaman olası sorunları çözmek adına bir telefon kadar yakın.

Kombi Servisi her an siz değerli, Kombi kullanıcıları kesintisiz aynı gün teknik servis, hizmetleri vermek için tam donanımlı araçlarımız yerinde işlem yapılmaktadır. Güven çok önemli misyon olarak görmekteyiz.

Kombi Servisi işlemleri, Müşteri bilgisi dahilinde ücretli işlem yapılmaktadır. Her türlü kombi cihazı markaları yerinde sorunu çözülmektedir.

Kombi Servisi hizmeti talepleriniz genel anlamda acil olarak,  Arıza, Tamir, Bakım, ihtiyaçları ön plana çıkmaktadır.

Deneyimli Kombi Servis ihtiyacı duyulan günümüz kış aylarında havaların eksi derecelere gelmesi kombi ısınma kullanımı artı.

Kombi servisi yanıcı gazlar sertifikası bulunan teknisyenlerimiz almış olduğu tecrübe sayesinde sorun çözüm odaklı yerinde kombi servis hizmeti verilmektedir.

Genellikle Kombi Kullanıcıları Kombi hakkında yeterli ve tecrübe sahibi değillerdir. Bilinçli kullanıcılar çok az deneyim ve bilgiye sahip tir.

Kombi Arıza ve Kombi servis çağırma konusunda merdiven altı tamirciler metropol şehirlerde çok sık mevcut. Kombi Servisi çağırmış olduğunuz teknik servis ekiplerinin müdahale belgesi olmayan kombi servisi ekipleri ve çağrı merkezlerine itibar etmeyin.

GERÇEK KOMBİ SERVİSİ VEREN NASIL ANLAŞILIR

Gerçek kombi servisi alabilmeniz için basit ipuçları, ilk olarak çağırmış olacağınız kombi servisi firmanın genel merkez adresinin sitesinde açık olarak belirtmesi.

İkinci kombi servisi vereceği şube adresleri,  Web sitesi firmanın kuruluşu hakkında bilgilerinin doğru ve mantıklı bildirimlerinin olması.

Firma sahibinin Mesleki Ustalık Belgesi ve var ise Yetkili servis belgesinin olması. Bir diğer önemli husus Kombi Servisi hizmet sorumlusunun, Milliği Eğitim Bakanlığı Yanıcı Gazlar Sertifika sahibi olmasına dikkat edilmelidir.

Son olarak mevcut firma adına olası şikayet olup olmadığı kontrolü yapılmalıdır. Kombi Servisi hizmetler veren her firmanın şikayetler alır. Bu şikayet geç kaldılar, beklettiler, tekrar kombi arıza verdi, gibi sorunlar servisin kötü ve güvensiz anlamına gelmez.

Eğer almış olduğunuz Kombi Servisi hizmeti veren firma yetkileri ve kombi teknisyeni, fahiş ücret almış ise tekrara arızaya 3 iş günü içerisin de sorun çözüme, kavuşmamış ise.

Çağrı Merkez Telefonları arayıp muhatap bulamıyorsanız. Yapmanız gereken tüketici haklarına artı olarak, vergi dairesine elinizdeki servis fişi ile beraber dilekçe verin.

Kombi Servisi gerçek teknisyenlerden almanızı ısrarla, Acil Servis Al olarak uyarıyoruz.  Ucuz iş yaptırmak ve Kombi Servisi çağırmak sadece cebinizden olmadık para ve ücret ödemek zorunda kalırsınız.

Kombi Servisi Teknik Servis hizmeti almak istediğiniz 7/24 sorunları yerinde çözüme kavuşturan, gezici kombi personellerimiz bir telefon kadar yakınız. 444 3 707 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası soru  ve görüşlerinizi bildire bilirsiniz.

Kombi Bakımı nasıl ve ne zaman yapılmalıdır. Kombi Bakımı yılda iki defa yapılır, bunlardan biri kış sezonu Kombi Bakımları eylül ayının 15 ile ekim ayının 15 arasında yapılır. İkinci olarak Kombi Bakımı nisan 10 ve mayıs ayının 15 kadar yapılmalıdır.

Kombi Bakımları nasıl yapılıyor: Kombi Bakımı genel kombi bakımı ve rutin bakım( devreye alma ) hiçbir iş yapılmadan para ödeniyor, dikkat edilmesi gereken önemli hususlar 40 tl – 50 tl gibi ücretlere gerçek kombi bakım olmuyor. Kombi kullanıcıları kombi bakımı yaptırdığını zannediyor, gerçek bakım ücretleri 90 tl – 120 tl arasında yapılır.

Kombi Bakımı yaptıracak kullanıcılarının sorması gereken, kombi cihazlarına nasıl ve ne koşullarda bakım yapıldığı ne yaptırdığını bilmesi gerekir.

Bilinçsizce yapılan kombi bakımı hem cebinize hem de kombi ye zarar verir. Bu başlıklara ve yapılması gerekenler aşağıda detaylı belirtilmiştir.


Periyodik Kombi Bakım Esnasında Yapılan İşlemler

• Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.
• Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.
• Emniyet kontrolü yapılır
• Ateşleme otomatiği gaz kesme fonksiyonu test edilir.
• Bacalı cihazlarda baca çekişi, baca sensör fonksiyonu testi yapılır.
• Ön yanma ayarı, kısmi güç ve tam güç altında gaz ayarları kontrol edilir.
• Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.
• Kombinin ısıtma ve sıcak su üretme fonksiyonları kontrol edilir.
• Birinci ısı eşanjörü kontrolü yapılır.
• Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.
• Kalorifer ve sıcak su hattında bulunan pislik tutucular temizlenir.
• Su şalteri filtresinin kontrolü yapılır
• Filtre temizliği yerine getirilir.
• Su debisi ayarlarının kontrolü yapılır.

                         KOMBİ SERVİSİ OLARAK ÇOK SAYIDA ALDIĞIMIZ SORUNLAR

Kombi Çalışmıyor, Kombi Ateşleme Yapmıyor, Kombi Su Kaçırıyor, Kombi Su Barı Yükseliyor, Kombi Su Eksiltiyor, Kombi Ses Yapıyor, Kombi Arıza Kodu Veriyor, Kombi Sıcak Su Vermiyor, Sıcak Su Gelmiyor, Kombi Arıza Kodu Çözümleri, Kombi Kullanma Kılavuzu, Kombi Doldurma Musluğu Nerede, Kombi Ana Kart Tamiri, Kombi Servis Ücretleri, Kombi Bakım Ücretleri, Kombi Fan Motoru Fiyatları, Kombi Ana Kart Ücretleri, Kombi Genleşme Tankı Fiyatları, Kombi Ana Eşanjör Fiyatları, Kombi Sensör Fiyatları, Kombi Devir Daim Fiyatları, Kombi Gaz Valf Fiyatları, Kombi Su Gurubu Fiyatları, Kombi Akış Şarteli Fiyatı, Kombi Üç Bar Emniyet  Ventili Fiyatları, Kombi Plaka Eşanjör Fiyatları, Kombi Hava Akış Arıza Kodu, Kombi Arıza Kodları Çözümü,

 AVRUPA YAKASI VE ANADOLU YAKASI KOMBİ SERVİSİ HİZMET VERDİĞİMİZ SEMTLER

7/24 Kombi Servisi hizmet verdiğimiz İstanbul ilçe ve semt sakinlerine kaliteli güvenilir kombi servis teknik kadromuz, kombi cihazlarında arıza, tamir, bakım, onarım ihtiyaçları sonuç odaklı hizmet sunulmaktadır.

En yakın Kombi Servisi bulabilme adına, çağrı merkezi aramanız kombi sorunların telefondan destek alabilirsiniz. Kombi Servisi hizmetleri olarak, değişen yedek parça 1 yıl firma garantimiz altındadır.

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy,Başakşehir,
Bayrampaşa,Beşiktaş,Beylikdüzü, Beyoğlu,Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca,Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Levent,Küçükçekmece, Maltepe,Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli,Tuzla, Üsküdar,Ümraniye,Zeytinburnu,Ataköy, Bebek, Ulus, Mecidiyeköy, Florya, Şirinevler, İkitelli,Yeşilköy, Yeşilyurt, Beykent, Yakuplu, Kavaklı, Sefaköy, Halkalı, Atakent, Tarabya Cihangir, Laleli,Beyazıt, Haseki, Cerrahpaşa,Koca Mustafa Paşa, Güngören, Merter, Koca Sinan, Soğanlı, Yenibosna, Topkapı, Çıksalın, Eminönü, Sütlüce, Beyoğlu, Taksim, Sultanahmet, Avcılar Cihangir, Yakuplu, Denizköşkler, Ambarlı, Beykent, Feriköy, Ortaköy, Gülbağ, Yeşilova, Bahçeşehir, Güneşli, Fulya, Akatlar, Yarımburgaz, Maslak, Soğanlı, Ayazağ, Harbiye, Okmeydanı, Göktürk,

 

KOMBİ SERVİSİ HİZMETİ VERDİĞİMİZ MARKALAR

Viessmann, Ferroli, Eca, Arçelik, Beko, Beratta,Vaillant, Buderus, Isısan, Baymak, Baxi, Demirdöküm, Protherm, Baykan, Ariston, Airfel, Bosch, Aden, Nitron, Sargon, Vuw, Ecotec Plus Wuw, Ecofit Star, Lanbert, Luna, Premix, Confeo Plus, Proteus, Vitopent 100, Vitodens, Condense,

 

Kombi Servisi Telefonu 444 3 707

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Kombi Servisi
Author Rating
5