Kombi Petek Temizliği ve Bakımı

Kombi Petek Bakımı ve Temizliği – Kombi Petek Temizliği ve Bakımı – Petek Temizliği Fiyatları – Kombi Bakım Ücretleri

Kombi Bakımı ve Temizliği -Kombi Bakım Fiyatları

Kombi bakımınızın düzenli olarak yapılması, kombi  daha verimli çalışması, arıza verme olasılığının en alt düzeylere düşmesini sağlayarak sizlere sorunsuz bir kombi kullanımı sağlamaktadır. Kombi bakımlarını yılda en az 2 kere yaptırmanız kombi cihazı verimli olacaktır. Kombi bakımı yapan kişilerin uzman ve bilgili kişiler olması gerekir.

Bilinçsizce yapılan bir kombi bakımı kombi için kötü sonuçlara yol açabilir. Bu gibi sebepler ile karşılaşmamak için kombi bakımı ve temizliği alanında uzman olan ekiplerimizi arayabilirsiniz. Kombi bakımınızı yaptırmadığınız taktirde, tesisatın  kirlilik zamanla tesisatta ve kombi filtrelerinde sorunlara yol açar. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için kombi bakımlarını düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Neden Kombi Petek Bakımı Yaptırmalıyım?

Zaman içinde kombi petekleri içerisinde oluşan kireç, pas ve balçıklı su peteklerin tıkanmasına  neden olur. Bu tıkanıklıkta ısı kaybına yol açar.  En sık  görülen sorunlardan biri peteğin alt kısmının ısınmaması diğeri ise kombiye uzak olan peteklerin hiç ısınmaması’dır. Bu gibi durumlarda kombi petek bakımı gelmiş demektir.

Kısa vadede peteklerin’de herhangi bir problem yokmuş gibi görünse de, zamanla bu tıkanıklık daha da artmaktadır.Bundan dolayı ısınma sisteminizin verimliliği günden güne daha da azalmaktadır. Kombi cihazları kullandığı doğal gazı yüksek verimlilik yüzdesiyle ısı enerjisine dönüştürse dahi peteklerdeki tıkanıklıklar, ev ve iş yerinde bu ısıdan istediğiniz şekilde verim alamamanıza yol açar.

Bu problemlerle karşılaşmamak ve gereksiz yere yüksek faturaları ödemek zorunda kalmamak için ısıtma sisteminizin petek temizliği  yapılmalıdır.Kombi petek bakımı bu belirtilerin oluşmadan  her 2 yılda bir yapılmalıdır.

Kombi Bakımı Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  • Brülörün temizlenmesi,
  • Genleşme tankının hava basıncının kontrol edilmesi,
  • Gaz basıncının ayarları kontrol edilerek, gerekli düzenlemerin yapılması,
  • Pompa gücünün kontrol edilmesi,
  • Devir daim filtrelerinin kontrol edilerek, temizlenmesi,
  • Elektirik bağlantılarının kontrol edilmesi
  • Rekor bağlantılarının kontrol edilmesi

Tüm bu işlemlerin gerçekleştirildiği taktirde kombi cihazları daha verimli bir hale gelecektir.

Kombi Petek Bakımı Faydaları Nelerdir?

Kombi Petek Bakımı yapılan tesisata paslanma ve kireçlenmeler çözülerek dışarı atılmış olur, bu sebepten dolayı peteklere eşit miktarda daha kolay bir şekilde sıcak su dağılımı yapılır. Bu sebepten dolayı kombi devir daim pompası da daha uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Kombi ısıtma kazanı içerisinde oluşan kireç tabakası kimyasalın etkisi ile çözülerek dışarı atılır ve bu sayede kazan suyu daha kısa zamanda daha az doğal gaz yakarak ısıtır. Petek Temizleme Servisimiz tarafından yapılan Petek temizliği sayesinde Doğal gaz tüketiminde yüzde otuzlardan (% 30) başlayan tasarruf sağlanmaktadır.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizliği özel kimyasal içerikler ile özel cihazların kullanılması gerektiğinden dolayı  profesyonel tesisatçı firmaları tarafından yapılmalıdır. Kaloriferlerdeki ısınma sorunu, su akışının olması gereken bir biçimde sağlanamadığı durumlarda ortaya çıktığından, petek temizliği işlemindeki temel amaç; suyun içerisinde yer alan kireç gibi yabancı maddeler nedeniyle zayıflamış olan su akışını normal seviyesine ulaştırmaktır.

2 yılda bir kombi ve petek bakımlarının kesin olarak yaptırılması gerekmektedir.  Yetkili servis eğitimi, tecrübe ve bilgisine sahip teknik personelimiz, müşteri bilgisi doğrultusunda cihaza herhangi bir onay almadan yedek parça değişimi ve onarımı yapılmamaktadır.

MEB onaylı tehlikeli ve çok tehlikeli yanıcı gazlar eğitimi sertifikasına sahip teknik personelimiz, kombi cihazlarına kaliteli, güvenilir ve bilinçli bir şekilde çözüm odaklı kesin sonuç alma adına teknik personelimiz İstanbul tüm ilçeleri ve mahalle sakinlerine hizmet vermektedir.

Kış mevsimi gelmeden Eylül 15 ve 1 Kasım arası yılda bir sefer olmak üzere kombi cihazları devreye alınır, bu durumda kombilerin sensör ölçümleri, gaz ayarları, yanma odası temizliği, çiğ gazın fan motoru sayesinde dışarı açılması sağlanır. Bu durumda toplum dilinde kombi bakımı yapıldığı söylentilerine neden olur.

Gerçek kombi bakımı ve petek temizliği bakımları 2 yılda bir yapılır. Doğru bildiğiniz yanlışlar önemle duyurulur.Kombi Petek Bakımı Hizmet Alanlarımız

Adalar Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Arnavutköy Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Ataşehir Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Avcılar Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Bağcılar Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Bahçelievler Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Bakırköy Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Başakşehir Kombi Petek Bakımı Fiyatları,

PETEK TEMİZLİĞİ FİYATLARI – KOMBİ VE PETEK BAKIMI ÜCRETLERİ

Bayrampaşa Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Beşiktaş Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Beylikdüzü Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Beyoğlu Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Büyükçekmece Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Beykoz Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Çatalca Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Çekmeköy Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Esenler Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Esenyurt Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Eyüp Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Fatih Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Gaziosmanpaşa Kombi Petek Bakımı Fiyatları,

PETEK TEMİZLİĞİ FİYATLARI – KOMBİ VE PETEK BAKIMI ÜCRETLERİ

Güngören Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Kadıköy Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Kağıthane Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Kartal Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Küçükçekmece Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Maltepe Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Pendik Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Sancaktepe Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Sarıyer Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Silivri Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Sultanbeyli Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Sultangazi Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Şile Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Şişli Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Tuzla Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Üsküdar Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Ümraniye Kombi Petek Bakımı Fiyatları,

PETEK TEMİZLİĞİ FİYATLARI – KOMBİ VE PETEK BAKIMI ÜCRETLERİ

Zeytinburnu Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Ataköy Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Bebek Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Ulus Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Mecidiyeköy Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Florya Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Şirinevler Kombi Petek Bakımı Fiyatları, İkitelli Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Yeşilköy Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Yeşilyurt Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Beykent Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Yakuplu Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Kavaklı Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Sefaköy Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Halkalı Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Atakent Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Tarabya Cihangir Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Laleli Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Beyazıt Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Haseki Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Cerrahpaşa Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Koca Mustafa Paşa Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Güngören Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Merter Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Koca Sinan Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Soğanlı Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Yenibosna Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Topkapı Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Çıksalın Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Eminönü Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Sütlüce Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Beyoğlu Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Taksim Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Sultanahmet Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Rami Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Teksilkent Kombi Petek Bakımı Fiyatları, Yenimahalle Kombi Petek Bakımı Fiyatları,

Kombi Petek Bakımı ve Temizliği, Kombi Petek Bakımı ve Temizliği, Kombi Petek Bakımı ve Temizliği, Kombi Petek Bakımı ve Temizliği, Kombi Petek Bakımı ve Temizliği, Kombi Petek Bakımı ve Temizliği, Kombi Petek Bakımı ve Temizliği, Kombi Petek Bakımı ve Temizliği, Kombi Petek Bakımı ve Temizliği, Kombi Petek Bakımı ve Temizliği, Kombi Petek Bakımı ve Temizliği, Kombi Petek Bakımı ve Temizliği, 

KOMBİ PETEK BAKIMI VE TEMİZLİĞİ – PETEK TEMİZLİĞİ FİYATLARI