kombi-bakimi

Kombi Bakımı

Kombi bakımı günümüz kış ayları ve yaz aylarında günümüz teknolojisine olumlu yönde kullanım olarak, rahatlık sunmaktadır. Kombi bakımları 15 eylül ve 1 ekim arası yılda 2 defa olmak üzere kontrol ve (devreye alma) durumlarında cihazda olası arızaları kontrolü sağlanmadır.

Detaylı kombi bakımı: Kombi günümüzde ısıtma sektöründe önemli bir yer taşımaktadır. Hem tasarruf hemde sağlık açısından kullanımı uygundur. Fakat bu cihazın kullanımı açısından önem arz etmekte olan gaz kullanımı belli bir süre içerisinde kombilerinizin  bakımı gerekmektedir.

Kombi bakımlarıı günümüzde bir çok teknik servis tarafından bakım adı altında hiç bir işlem yapmadan bakım ücertleri alınıp müşteriler mağdur bırakılmaktadır. Bu nedenle kombi bakımı işlemlerini güvenilir belge sahibi tecrübeli teknik servisler tarafından bakımı yapılması gerekmektedir.

Kombi bakımı denilince kombi kullanıcıları bakımdan geçmiş kombiler daha sonra arızaya  düştüğü takdirde bakımı yapılmış diyerek cihazı tüm detaylı bir şekilde ücretsiz yaptıracağı kanaatine müşterilerimiz varmaktadır. Bu kanaatler yanlıştır.

Kombi bakımında dikkat edilecek hususlar: Kombi de gaz yakımı esnasında fan motorunda ve bacada tortu bırakmaktadır. Fan temizliği sağlığınız açısından kombi bakımında önem arz etmektedir. Filtre temizliği su dolaşım esnasında kirlenmekte olup hem devir daim pompasını zorlamakta hemde kombinizin verimli çalışmasını önlemektedir.

Petek reğlaj ayarı hem tasarruf hemde cihazınızın uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Kombi bakımında varsa deforme olmuş parçalar müşteri bilgisi doğrutusunda değiştilirir ; olası arızaları önlemektedir.

Gaz tüketim koşulları : Düşük doğal gaz faturası gelmesinin başlıca nedenleri kombi bakımı esnasında yanma odası temizliği ve gaz ayarlarını yapılması şarttır. Gaz ayarlarını önemi teknik ekibimizce doğru ölçümlerle ve doğru koşularda yapılmaktadır.

Kombi Bakımları konusunda alanında uzman, tecrübeli personellerimiz ve tam donanımlı altyapımız ile en teknolojik kombi bakım çözümleri sunuyoruz. Sizlerde kombilerinize bakım yaptırmak için en kaliteli hizmeti en uygun şartlarla sizlere sunuyoruz.

Alo Kombi Bakımı 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Kombi Bakımı
Author Rating
51star1star1star1star1star