Klima Montajı işlemleri, Ülkemizde ısınma veya soğutma da ilk tercih klima sistemidir. Klimanın faydasını tam olarak, edinmek için ortama uygun, klima seçimi yapılmalı ve montajının sorunsuz bir şekilde yapılması sağlanmalıdır.

Klima almaya karar veren tüketicilerin bulundukları ortama göre klima tercihi kadar, alınan klimanın montajının işi ehli kişilerce yapılmasını sağlamalıdır.

Klima Montajı : Doğru montaj klimanın verimini artırıp ısıtma veya soğutma konforunu üst düzeyde tutmaktadır. Montajını gerçekleştiren ustaların belgeli ve bağlı oldukları servisin de, TSE şartlarına uygun servisler olması ana şart olmalıdır.

Klima Montajı : Yetkili servisler tarafınca yapılmayan montajlarda oluşan sorunların garanti dışı olacağını unutmayınız. Uzmanlar tarafınca yapılan montajlar klima iç ünitesinin en uygun alanının tespiti ile başlar.

Klima Montajı : Drenaj hattının kontrolü yapıldıktan sonra pis su giderinin bağlantısı sağlanmalıdır. Klimanın direk insanlara hava göndermesi, tehlike arz edeceği üzere gerekiyor ise montaj yeri değiştirilmelidir.

Klima Montajı : Klimanın doğru alana montajının sağlanması için teknik bülten incelenmelidir. Takılan alan alçı veya klimayı taşıyamayacak zayıflıkta olmamalıdır. Monte edilen yerin altından farklı bir tesisatın, geçip geçmediği kontrol edilmeli tesisatın geçtiği alana montaj yapılmamalıdır.

Klima filtresinin kısa sürede tıkanacağı mutfak veya mutfağa yakın olan bölgelerde kurulmamalıdır. Klimanın ana kartında sorun yaşanmaması için yüksek frekans veya radyasyon içeren, alanlarda klima montajı yapılmamalıdır.

Klima Montajı : Soba veya bacaya yakın alanlarda montaj yapılmamalıdır. Ve montaj nemli ortamlarda yapılmamalıdır. Aynı zamanda direk güneş ışığı görmemelidir.

Klima Montajı : Dış ünite montaj edilecek bölge havanın rahat bir şekilde hareket edeceği alan seçilerek yapılmalıdır. ve kullanılan bakır boru, aynı zamanda enerji tüketimi nedeni ile iç üniteyle mesafe uzun olmamalıdır.

Üniteler direk güneş ışığı, rüzgar, nem, yağlı ortamlar da kurulmamalıdır. Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Split, İnverter, Klima işlemleri müşteri bilgisi dahilinde ücretli işlem yapılmaktadır.

Klima Montajı Verdiğimiz Semtler

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar,Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa,

Beşiktaş,Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca,Çekmeköy, Esenler,

Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Levent,

Küçükçekmece, Maltepe,Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli,

Tuzla, Üsküdar,Ümraniye, Zeytinburnu, Ataköy, Bebek, Ulus, Mecidiyeköy, Florya,

Şirinevler, İkitelli, Yeşilköy, Yeşilyurt, Beykent, Yakuplu, Kavaklı, Sefaköy, Halkalı,

Atakent, Tarabya Cihangir, Laleli,Beyazıt, Haseki, Cerrahpaşa,Koca Mustafa Paşa,

Güngören, Merter, Koca Sinan, Soğanlı, Yenibosna, Topkapı, Çıksalın, Eminönü,

Sütlüce, Beyoğlu, Taksim, Sultanahmet, Avcılar Cihangir, Yakuplu, Denizköşkler, Ambarlı,

Beykent, Feriköy, Ortaköy, Gülbağ, Yeşilova, Bahçeşehir, Güneşli, Fulya, Akatlar,

Yarımburgaz, Maslak, Soğanlı, Ayazağ, Harbiye, Okmeydanı, Göktürk,

Klima Montaj Verdiğimiz Markalar

Arçelik, Lg Beko, Beko, Vaillant, Alarko, Vestel, Sigma, Midea, Demirdöküm, Baymak, Bosch, Isısan, Hitaci, Mitsubishi, Fujitsu Yetkili Klima Servisi, Fujiterma,

Klima Montajı Telefon Numarası 444 3 707 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Klima Montajı 444 3 707 En Uygun Fiyat Al
Author Rating
5