Klima Bakım, Montaj ve Tamiri

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri, Klima Arıza, Klima Montajı,

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri İşlemleri, veren firmamız. Tüm marka ve model klima cihazlarının, Bakımı, Tamiri, Arıza, Montaj hizmetleri sunmaktayız. Müşteri bilgisi dahilinde ücretli işlem yapılmaktadır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klimalar eğer rutin bakımları yerine getirilmez ise sağlığımız ve güvenliğimiz için tehdit unsuru olurlar. Klima Bakımlarının periyodik olarak, düzenli bakım ve kontrol yapılması klimanız oldukça yüksek performans soğutma ve ısıtma verimi almanızı sağlar.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri işlemi, Günümüzde bakteriler gözle gözükmeyen tıp dilinde geçen ismi: Lejyoner hastalığı ( Legionella pneumophila ) olarak bilinen akciğer ve aslım, yaşlılarda kalp çarpıntısı, baş ağrısı, karaciğer enfeksiyonu ölümcül bir hastalık olarak, karşımıza çıkmaktadır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Bakımsız klimalardan yayılmaktadır. Klimaların bakımı, temizliği, dezenfekte her türlü tamire ve klima onarımı ihtiyaç durumunda acil bizleri arayınız.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Başlıca klima arızaları, Klima iyi soğutmuyor ,klima arıza kodu veriyor, klima çalışırken koku yapıyor , klima iç fan çalışmıyor, klima iyi ısıtmıyor , klima su sızdırıyor ,

klimadan su akıyor, klima çalışırken çok ses yapıyor,klima kumanda çalışmıyor, klimanın gazı eksik ola bilir, gibi karşımıza çıkmaktadır. Tüm sorunlarınız acil klima teknik servis personellerimiz hizmet verme adına yanınızdayız!
Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Olası klima arızalarının tamir, ve onarım ihtiyaçlarının giderimi ve periyodik bakım ve detaylı kontrol için bizleri 444 3 707 numaralı telefondan 7/24 müşteri hizmetleri ekibimizi arayabilirsiniz. Servisimizin uzman ve tecrübeli teknik personeli klimanızın olası müdahalelerde gerekli hizmeti vermektedir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Öncelikli temel felsefemiz sizin, sağlığınız için yeni teknolojilere uygun olarak teknik ekibimiz gerekli tüm seminer ve eğitimleri verilmektedir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Ve sizlere bu hizmeti en hızlı ve acil şekilde sunarak işlerini en iyi şekilde yerine getirmektedirler. Klima Tamiri işi basit bir iş olmadığı, ile birlikte kurumsal olmayan ve milliği eğitim bakanlığı ustalık belgesi ve iklimlendirme sertifikası olmayan, kurumlar ve kuruluşlara, yanlış kişilerce yapıldığında klimanız açısından sorun teşkil edecektir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Buda sizin hem cebinize ve hem bütçenize zarar verecektir. Tüm bu sıkıntı ve sorunlarla karşı karşıya gelmemek için, klimanız oluşabilecek bir sorun ile karşılaştığınızda müdahale”de bulunmadan hemen bizi arayarak, alanında uzman teknik ekiplerimizden yardım almanız için en kısa sürede sizlere ulaşmasını bekleyiniz.
Her türlü klima arıza ve tamir, bakım, onarım, olması durumunda bizleri hemen arayın. Yüksek kaliteli hizmetlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan faydalanın.

TOPLU KLİMA BAKIM NEDİR: Toplu bakımlar profesyonel uzman ekip tarafından detaylı kontrollerin ardından klima iç ünite ve klima dış ünite kimyasal ilaç ile dezenfekte edilir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klimanın Gaz değer ölçümleri ve kaçak kontrolü yapılır. Klima cihazının dış izole  kontrol yapılır. Klima cihazı iç ve dış fanların temizliği. Klima Kumandası ve alıcı gözlerin kontrolü.

Klima Filtre temizliği. Klima ısıtma ve soğutma ölçüm ve değerleri kontrolü. Kaliteli ve uygun bakımlar ve fiyatlar ile firmamız tarafından yapılmaktadır. Vereceğimiz ücretlendirme Artı K.D.V Olacaktır. Önemle Duyurulur.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri Klima Hizmet Alanları

Toplu Klima Bakımları oteller, moteller, hastaneler, toplu konutlar, dış cephe mantolama,

belediyeler, lojmanlar,okullar, üniversiteler, konsolosluklar, fabrikalar, askeriye,

saymanlıklar, restoranlar, şantiye, rezidans, iş merkezleri, avmler, holding, kurumsal firmalar,

belediye,itfaiye, yurtlar, toplu konutlar, baz istasyonları, server odası, konteyner, ofis klimaları, ev klimaları, iş klimaları,

KLİMA MONTAJ VE TOPLU MONTAJ

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Ülkemizde ısınma veya soğutma da ilk tercih klima sistemidir. Dünya Küresel ısınmanın etkisine bir hayli her geçen sene daha fazla etkisini görmeye başlamıştır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Bu nedenle mevsimler ve iklimler buzulların giderek erimesiyle olumsuz yönde etkilerini görmekte. Bu nedenle 2017 ve 2018 yılları yaz mevsimleri bu yıl bunaltıcı sıcaklarla geçecek, bu durumda klima ihtiyacı artacak ve ev iş yeri değiştirenler yeni klima ihtiyacı kat ve kat artacak.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klima talebi artma durumunda klima alım sonrası ve ev iş yeri değişikliklerinden klima montajı haliyle talep artacaktır. Aşırı sıcaklıklar bunaltmadan ve bastırmadan klima montaj işlemlerinizi ön planda tutmanız gerekebilir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Uygun ve ucuz klima montaj fiyatlarımızla aynı gün ve acil klima montaj hizmet almanız adına, Milli Eğitim Bakanlığı Ustalık Belgesi ve İklimlendirme Sertifikası ve uzman kaliteli personellerimiz daima hizmet verme adına sahada olacaktır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Bizi aramanız ve randevu almanız yeterli olacaktır. Klimanın faydasını tam olarak, edinmek için bulunulan mekana ve ortama uygun klima keşfi ve seçimi yapılmalı ve klima montajının sorunsuz bir şekilde uzman personel tarafından yapılması sağlanmalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klima almaya karar veren siz değerli tüketicilerin bulundukları iş ev ortama göre koşullara uygunlu ve kapasite ve verimi insan sayısı buda bir etkendir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klima tercihi ne kadar, önemliyse alınan klimanın montaj işi yapan teknisyen ehli kişiler tarafından yapılması da önemlidir. Doğru montaj önemi bir Hususu Boru lama işlemidir. Bakır boruda kırılma ve daralma olursa cihazın ısıtma ve soğutma verimi düşer, kompresör basınç düşer ve yanar.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Bu nedenle klimanın verimini artırıp ısıtma veya soğutma maksimum üst düzeye çıkartmak için boru lamada kırılma ve daralmaya dikkat edilmelidir. Montajını gerçekleştiren ustaların belgeli ve bağlı oldukları servisin de TSE şartlarına uygun servisler olması ana şart olmalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Yeni ve garantili cihazlarınızı,Yetkili servisler tarafından yapılmayan montajlarda oluşan sorunların garanti dışı olacağını unutmayınız. Biz ve kurumumuz garanti sonrası Ücretli Montaj ve De Montaj işlemleri vermekteyiz. Önemle Duyurulur.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Uzman ve montaj eğitimi almış teknik ekip tarafınca yapılan montajlar klima iç ünitesinin en uygun alanının tespiti ve keşfi ile başlar. Drenaj hattının kontrolü yapıldıktan sonra pis su giderinin bağlantısı sağlanmalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klimanın direk insanlara hava göndermesi tehlike arz edeceği üzere gerekiyor ise montaj yeri değiştirilmelidir. Klimanın doğru alana montajının sağlanması için teknik bülten incelenmelidir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Takılan alan ve ortam alçı veya klimayı taşıyamayacak durumda ve  zayıflıkta olmamalıdır. monte edilen yerin altından farklı bir tesisatın geçip geçmediği kontrol edilmeli aksi durumda tesisatın geçtiği alana montaj kesinlikle yapılmamalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klima filtresinin kısa sürede tıkanacağı müşteriye detaylı bilgisi verilmeli. Klima montaj işlemi mutfak veya mutfağa yakın olan bölgelerde kurulmamalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klimanın ana kartında sorun yaşanmaması için yüksek frekans veya radyasyon içeren alanlarda klima montajı yapılmamalıdır. Soba veya bacaya yakın alanlarda klima montaj yapılmamalıdır. Ve montaj nemli ortamlarda kaçınmalı ve klima montaj yapılmamalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Aynı zamanda direk güneş ışığı görmemelidir. Dış ünite montaj edilecek bölge havanın rahat bir şekilde hareket ve sirkülasyon edeceği alan seçilerek yapılmalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klima montajında  kullanılan bakır boru, aynı zamanda enerji tüketimi nedeni ile iç üniteyle mesafe uzun olmamalıdır. Üniteler direk güneş ışığı, rüzgar, nem, yağlı ortamlar da kurulmamalıdır.

 

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri Klima Çeşitleri

Salon Tipi Klima,

Kaset Tipi Klima,

Tavan Tipi Klima,

Siplit Tipi Klima,

İnverter Tipi Klima,

Kanallı Tipi Klima,

Duvar Tipi Klima,

Gömmeli Tipi Klima,

Gizli Tipi Klima

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri Klima Markaları

 • Arnavutköy Klima Montaj, Ataşehir Klima Montaj, Avcılar Klima Montaj,
 • Bağcılar Klima Montaj, Bahçelievler Klima Montaj, Bakırköy Klima Montaj,
 • Başakşehir Klima Montaj, Bayrampaşa Klima Montaj,Beşiktaş Klima Montaj,
 • Beylikdüzü Klima Montaj, Beyoğlu Klima Montaj, Büyükçekmece Klima Montaj,
 • Beykoz Klima Montaj, Çatalca Klima Montaj, Çekmeköy Klima Montaj, Montajı,
 • Esenler Klima Montaj, Esenyurt Klima Montaj, Eyüp Klima Montaj, Klima Montajı,
 • Fatih Klima Montaj, Gaziosmanpaşa Klima Montaj, Güngören Klima Montaj,
 • Kadıköy Klima Montaj, Kağıthane Klima Montaj, Kartal Klima Montaj, Fan coil,
 • Levent Klima Montaj, Küçükçekmece Klima Montaj, Maltepe Klima Montaj,
 • Pendik Klima Montaj, Sancaktepe Klima Montaj, Sarıyer Klima Montaj, Montajı,
 • Silivri Klima Montaj, Sultanbeyli Klima Montaj, Sultangazi Klima Montaj, Montajı,
 • Şile Klima Montaj, Şişli Klima Montaj, Tuzla Klima Montaj, Üsküdar Klima Montaj,
 • Ümraniye Klima Montaj, Zeytinburnu Klima Montaj, Ataköy Klima Montaj, Klima,
 • Bebek Klima Montaj, Ulus Klima Montaj, Mecidiyeköy Klima Montaj, Sökme Takma,
 • Florya Klima Montaj, Şirinevler Klima Montaj, İkitelli Klima Montaj, Klima Montajı,
 • Yeşilköy Klima Montaj, Yeşilyurt Klima Montaj, Beykent Klima Montaj, Klimacı,
 • Yakuplu Klima Montaj, Kavaklı Klima Montaj, Sefaköy Klima Montaj, Duvar Tipi,
 • Halkalı Klima Montaj, Atakent Klima Montaj, Tarabya Cihangir Klima Montaj,
 • Laleli Klima Montaj,Beyazıt Klima Montaj, Haseki Klima Montaj, Kaset Montaj,
 • Cerrahpaşa Klima Montaj, Koca Mustafa Paşa Klima Montaj, Muilti Klima Montaj,
 • Güngören Klima Montaj, Merter Klima Montaj, Koca Sinan Klima Montaj, Klima,
 • Soğanlı Klima Montaj, Yenibosna Klima Montaj, Topkapı Klima Montaj, Montajı,
 • Çıksalın Klima Montaj, Eminönü Klima Montaj,Sütlüce Klima Montaj, Yer değişimi,
 • Beyoğlu Klima Montaj, Taksim Klima Montaj, Sultanahmet Klima Montaj, Sökme,
 • Avcılar Cihangir Klima Montaj, Yakuplu Klima Montaj, Denizköşkler Klima Montaj,
 • Ambarlı Klima Montaj, Beykent Klima Montaj, Feriköy Klima Montaj, Salon Tipi,
 • Ortaköy Klima Montaj, Gülbağ Klima Montaj, Yeşilova Klima Montaj, Multi Split,
 • Bahçeşehir Klima Montaj, Güneşli Klima Montaj, Fulya Klima Montaj, Kaset Tipi,
 • Akatlar Klima Montaj,Yarımburgaz Klima Montaj, Maslak Klima Montaj, Tavan,
 • Soğanlı Klima Montaj, Ayazağ Klima Montaj, Harbiye Klima Montaj, Kanallı Tip,
 • Okmeydanı Klima Montaj, Göktürk Klima Montaj, Acil Klima Montaj, İnverter,

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri Verdiğimiz Markalar

 • Arçelik Klima Montajı, Lg Beko Klima Montajı, Beko Klima Montajı,
 • Altus Klima Montaj, Sigma Klima Montajı, Samsung Klima Montaj,
 • Vestel Klima Montaj, Regal Klima Servisi, Bosch Klima Servisi,
 • Daıkın Klima Montaj, Daikin Klima Montajı, Panasonic Klima Montaj,
 • Sharp Klima Servisi, General Klima Montajı, Ferroli Klima Montaj,
 • Airfel Klima Montaj, Aırfel Klima Montaj, York Klima Montaj,
 • Midea Klima Montajı, Hithachi Klima Montaj, Hıtachı Klima Montaj,
 • Eca Klima Montaj, Baykan Klima Montaj, Vaillant Klima Montaj,
 • Ariston Klima Montaj, Baykan Klima Montaj, Alarko Klima Montajı,
 • Carrier Klima Montaj, Mitsubishi Klima Montajı, Mıtsubıshı Klima Montaj,
 • Toshıba Klima Montaj, Toshiba Klima Montaj, Demirdöküm Klima Montajı,
 • Demirdokum Klima Montaj, Gree Klima Montaj, Lg Klima Montajı,
 • Sıemens Klima Montaj, Siemens Klima Montaj, Klima Teknik Servis,
 • Profilo Klima Montaj, Airwell Klima Montaj, Baxi Klima Montaj
 • Uğur Klima Montaj, Baymak Klima Montaj, Viessman Klima Montaj,
 • Buderus Klima Montaj, Isısan Klima Montaj, Isısan Highlife Klima Montaj,
 • Denki Klima Montaj, Diamond Electiric Klima Montaj, Acil Klima Montaj,
 • Amana Klima Montaj, Alaska Klima Montaj, Auer Klima Montaj,
 • Aux Klima Montaj, Baksi Klima Montaj, Akfel Klima Montaj,
 • Aitsuco Klima Montaj, Cartel Klima Montaj, Haier Klima Montaj,
 • Godman Klima Montaj, Galanz Klima Montaj, Fusi Klima Montaj,
 • Kangli Klima Montaj, Lambert Klima Montaj, Lanbo Klima Montaj,
 • Mitsubishi Electiric, Klima Montaj, General Electiric Klima Montaj,
 • Electrolux Klima Montaj, Falke Klima Montaj, Tronic Klima Montaj
 • Seg Klima Montaj, Teba Klima Montaj, Olifini Klima Montaj,
 • Philko Klima Montaj, Rubenis Klima Montaj, Sanyo Klima Servisi,
 • Wesper Klima Montaj, Zen Klima Montaj, Westinghouse Klima Servisi,
 • Shiro Klima Montaj Zass Klima Montaj, Fujitherma Klima Servisi,
 • Fujitsu Klima Montaj, Bağcılar Klima Montaj, İnverter Klima Montaj,
 • Klima Bakım, Montaj ve Tamiri, Klima Bakım, Montaj ve Tamiri,
 • Klima Bakım, Montaj ve Tamiri,Klima Bakım, Montaj ve Tamiri,
 • Klima Bakım, Montaj ve Tamiri, Klima Bakım, Montaj ve Tamiri,
 • Klima Bakım, Montaj ve Tamiri, Klima Bakım, Montaj ve Tamiri,
 • Klima Bakım, Montaj ve Tamiri, Klima Bakım, Montaj ve Tamiri,

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri Telefon Numarası 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Klima Bakım, Montaj ve Tamiri 444 3 707
Author Rating
51star1star1star1star1star