Klima Bakım, Montaj ve Tamiri, Klima Arıza, Klima Montajı, Yetkili Klima Servis, Acil Klima Teknik Servis, Yetkili Klima Servisi

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri İşlemleri, veren firmamız. Tüm marka ve model klima cihazlarının, Bakımı, Tamiri, Arıza, Montaj hizmetleri sunmaktayız. Müşteri bilgisi dahilinde ücretli işlem yapılmaktadır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klimalar eğer rutin bakımları yerine getirilmez ise sağlığımız ve güvenliğimiz için tehdit unsuru olurlar. Klima Bakımlarının periyodik olarak, düzenli bakım ve kontrol yapılması klimanız oldukça yüksek performans soğutma ve ısıtma verimi almanızı sağlar.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri işlemi, Günümüzde bakteriler gözle gözükmeyen tıp dilinde geçen ismi: Lejyoner hastalığı ( Legionella pneumophila ) olarak bilinen akciğer ve aslım, yaşlılarda kalp çarpıntısı, baş ağrısı, karaciğer enfeksiyonu ölümcül bir hastalık olarak, karşımıza çıkmaktadır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Bakımsız klimalardan yayılmaktadır. Klimaların bakımı, temizliği, dezenfekte her türlü tamire ve klima onarımı ihtiyaç durumunda acil bizleri arayınız.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Başlıca klima arızaları, Klima iyi soğutmuyor ,klima arıza kodu veriyor, klima çalışırken koku yapıyor , klima iç fan çalışmıyor, klima iyi ısıtmıyor , klima su sızdırıyor ,klimadan su akıyor, klima çalışırken çok ses yapıyor,klima kumanda çalışmıyor, klimanın gazı eksik ola bilir, gibi karşımıza çıkmaktadır. Tüm sorunlarınız acil klima teknik servis personellerimiz hizmet verme adına yanınızdayız!

ACİL KLİMA TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Olası klima arızalarının tamir, ve onarım ihtiyaçlarının giderimi ve periyodik bakım ve detaylı kontrol için bizleri 444 3 707 numaralı telefondan 7/24 müşteri hizmetleri ekibimizi arayabilirsiniz. Servisimizin uzman ve tecrübeli teknik personeli klimanızın olası müdahalelerde gerekli hizmeti vermektedir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Öncelikli temel felsefemiz sizin, sağlığınız için yeni teknolojilere uygun olarak teknik ekibimiz gerekli tüm seminer ve eğitimleri verilmektedir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Ve sizlere bu hizmeti en hızlı ve acil şekilde sunarak işlerini en iyi şekilde yerine getirmektedirler. Klima Tamiri işi basit bir iş olmadığı, ile birlikte kurumsal olmayan ve milliği eğitim bakanlığı ustalık belgesi ve iklimlendirme sertifikası olmayan, kurumlar ve kuruluşlara, yanlış kişilerce yapıldığında klimanız açısından sorun teşkil edecektir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Buda sizin hem cebinize ve hem bütçenize zarar verecektir. Tüm bu sıkıntı ve sorunlarla karşı karşıya gelmemek için, klimanız oluşabilecek bir sorun ile karşılaştığınızda müdahale”de bulunmadan hemen bizi arayarak, alanında uzman teknik ekiplerimizden yardım almanız için en kısa sürede sizlere ulaşmasını bekleyiniz.
Her türlü klima arıza ve tamir, bakım, onarım, olması durumunda bizleri hemen arayın. Yüksek kaliteli hizmetlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan faydalanın.

TOPLU KLİMA BAKIM NEDİR: Toplu bakımlar profesyonel uzman ekip tarafından detaylı kontrollerin ardından klima iç ünite ve klima dış ünite kimyasal ilaç ile dezenfekte edilir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klimanın Gaz değer ölçümleri ve kaçak kontrolü yapılır. Klima cihazının dış izole  kontrol yapılır. Klima cihazı iç ve dış fan larının temizliği. Klima Kumandası ve alıcı gözlerin kontrolü.

Klima Filtre temizliği. Klima ısıtma ve soğutma ölçüm ve değerleri kontrolü. Kaliteli ve uygun bakımlar ve fiyatlar ile firmamız tarafından yapılmaktadır. Vereceğimiz ücretlendirme Artı K.D.V Olacaktır. Önemle Duyurulur.

KLİMA BAKIMI İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR

klima bakım ile ilgili görsel sonucu

Klima Bakımı, Klima Genel Bakım Hizmeti Tıklayın

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri Ve Klima İç Ünite Bakımı

 1. İç Ünite Ev operatör”nün Kimyasal Poly Helamin ile yıkanması
 2. İç Ünite Borularının İzolasyonları Kontrolü
 3. İç Ünite Pis Su Tankının Temizliği
 4. İç Ünite Rakorlarının Gaz Kaçak Testleri
 5. İç Ünite Flowlarının Gaz Kaçak Testleri       
 6. İç Ünite Filtrelerinin Temizlikleri
 7. İç Üniteler Devrede Faal İken Emiş Sıcaklığı Kontrolleri
 8. İç Üniteler Devrede Faal İken Üfleme Sıcaklığı Kontrolleri
 9. İç Üniteler Devrede İken Basınç Borusu Sıcaklığı Kontrolleri
 10. İç Üniteler Devrede İken Dönüş Borusu Sıcaklığı Kontrolleri

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri Ve Klima Dış Ünite Bakımı

 1. Dış Ünite Kimyasallarla Temizliği
 2. Alçak Basınç Değer Testleri Kontrolü
 3. Yüksek Basınç Değer Testleri Kontrolü
 4. Dış Ünite Bağlantı Rekorlarının Gaz Kaçak Kontrolü
 5. Bakır Boru İzolasyonlarının Kontrolleri
 6. Dış Ünite Fan Dönüş Ve Üfleme Kontrolleri

KLİMA MONTAJ İŞLEMLERİ

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri hizmetleri çerçevesinde, ikinci önemle üzerinde durduğumuz hususları makalemizde anlatmaktayız. Klima Montajı dır. Klima Montajları bulunan iş, ev, ortama ve mekana kesin, keşif yapılmalıdır. Çoğu klima kullanıcıları, ne gibi bir işlem yapılacağını bilmemektedir. Sorun ve sıkıntı ile karşılaşmamak adına, klima keşif yapılmadan alınan, fiyat ve ücretler gerçek dışıdır. Klima montajı yapılacak mesafe ve bakır boru metrajları. Gaz dolumu ve ölçümü sonrası gerçek ücretlendirme ve montaj fiyatı alabilirsiniz.

 Klima Montaj Bedeli Kapsamı Dışında Kalan İşlemler

 • Klima dış ünitelerinin sabitlenmesi için, dış mekanda uygun bir ortam (balkon, teras vb.) olmaması durumunda dış cephede veya çatı vb. ortamlarda yapılması ihtiyaç duyulan her türlü platform, konsol vb. çelik araç ve gereçlerin temini ve montajı
 • Gerekli tip ve kapasitedeki V-Otomatik sigortaların temini ve tesisi.
 • Dış veya iç üniteye kadar gelmesi gereken yeterli seviyedeki elektrik gücünün besleme hattı donanımının uygun kesitteki kablolar ile hazırlanması.
 • Ara tesisatın geçebilmesi için duvarda açılan delik dışındaki, her türlü kırma, gömme ve dekoratif (sıva, boya vb.) işlem
 • Kullanıcı tarafından istenildiği takdirde ara tesisat için kablo kanalı temini ve montajı
 • Dış ünitenin montajında kullanılacak özel iskele, vinç ve benzer ekipmanın kullanım veya kira bedeli
 • Tesisat geçiş deliklerinin açılması sırasında, hasar görebilecek fayans, özel döşeme veya kaplama, alçı pan dekorasyon, asma tavan, ahşap kaplama veya benzerlerinin hasar (tadilat) bedelleri
 • Drenaj hattındaki gırtlaklı boru haricinde bir malzeme kullanılması istendiği takdirde doğabilecek ek maliyet
 • Önemli: Dış ve iç ünite arası en kısa boru lama mesafesi 5 metre olması gerekir. Kısa mesafeli yapılan tesisatlar, kullanım hatası olarak kabul edilecek ve garanti harici olacak şekilde değerlendirilirler.
 • Cihaz enerji besleme hattı montaja dahil değildir.
 • Montaj esnasında çıkabilecek arıza, gaz şarjı, bakım bedeline dahil değildir.
 • Ayak (konsol) ve ara tesisat bedeli (bakır boru, sinyal kablosu, drenaj, izolasyon) montaj bedeline dahil değildir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri Klima Hizmet Alanları

Toplu Klima Bakımları oteller, moteller, hastaneler, toplu konutlar, dış cephe mantolama, belediyeler, lojmanlar,okullar, üniversiteler, konsolosluklar, fabrikalar, askeriye, saymanlıklar, restoranlar, şantiye, rezidans, iş merkezleri, avmler, holding, kurumsal firmalar, belediye,itfaiye, yurtlar, toplu konutlar, baz istasyonları, server odası, konteyner, ofis klimaları, ev klimaları, iş klimaları,

KLİMA MONTAJ VE TOPLU MONTAJ

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Ülkemizde ısınma veya soğutma da ilk tercih klima sistemidir. Dünya Küresel ısınmanın etkisine bir hayli her geçen sene daha fazla etkisini görmeye başlamıştır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Bu nedenle mevsimler ve iklimler buzulların giderek erimesiyle olumsuz yönde etkilerini görmekte. Bu nedenle 2017 ve 2018 yılları yaz mevsimleri bu yıl bunaltıcı sıcaklarla geçecek, bu durumda klima ihtiyacı artacak ve ev iş yeri değiştirenler yeni klima ihtiyacı kat ve kat artacak.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klima talebi artma durumunda klima alım sonrası ve ev iş yeri değişikliklerinden klima montajı haliyle talep artacaktır. Aşırı sıcaklıklar bunaltmadan ve bastırmadan klima montaj işlemlerinizi ön planda tutmanız gerekebilir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Uygun ve ucuz klima montaj fiyatlarımızla aynı gün ve acil klima montaj hizmet almanız adına, Milli Eğitim Bakanlığı Ustalık Belgesi ve İklimlendirme Sertifikası ve uzman kaliteli personellerimiz daima hizmet verme adına sahada olacaktır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Bizi aramanız ve randevu almanız yeterli olacaktır. Klimanın faydasını tam olarak, edinmek için bulunulan mekana ve ortama uygun klima keşfi ve seçimi yapılmalı ve klima montajının sorunsuz bir şekilde uzman personel tarafından yapılması sağlanmalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klima almaya karar veren siz değerli tüketicilerin bulundukları iş ev ortama göre koşullara uygunlu ve kapasite ve verimi insan sayısı buda bir etkendir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klima tercihi ne kadar, önemliyse alınan klimanın montaj işi yapan teknisyen ehli kişiler tarafından yapılması da önemlidir. Doğru montaj önemi bir Hususu Boru lama işlemidir. Bakır boruda kırılma ve daralma olursa cihazın ısıtma ve soğutma verimi düşer, kompresör basınç düşer ve yanar.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Bu nedenle klimanın verimini artırıp ısıtma veya soğutma maksimum üst düzeye çıkartmak için boru lamada kırılma ve daralmaya dikkat edilmelidir. Montajını gerçekleştiren ustaların belgeli ve bağlı oldukları servisin de TSE şartlarına uygun servisler olması ana şart olmalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Yeni ve garantili cihazlarınızı,Yetkili servisler tarafından yapılmayan montajlarda oluşan sorunların garanti dışı olacağını unutmayınız. Biz ve kurumumuz garanti sonrası Ücretli Montaj ve De Montaj işlemleri vermekteyiz. Önemle Duyurulur.

İSTANBUL KLİMA TEKNİK SERVİS

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Uzman ve montaj eğitimi almış teknik ekip tarafınca yapılan montajlar klima iç ünitesinin en uygun alanının tespiti ve keşfi ile başlar. Drenaj hattının kontrolü yapıldıktan sonra pis su giderinin bağlantısı sağlanmalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klimanın direk insanlara hava göndermesi tehlike arz edeceği üzere gerekiyor ise montaj yeri değiştirilmelidir. Klimanın doğru alana montajının sağlanması için teknik bülten incelenmelidir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Takılan alan ve ortam alçı veya klimayı taşıyamayacak durumda ve  zayıflıkta olmamalıdır. monte edilen yerin altından farklı bir tesisatın geçip geçmediği kontrol edilmeli aksi durumda tesisatın geçtiği alana montaj kesinlikle yapılmamalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klima filtresinin kısa sürede tıkanacağı müşteriye detaylı bilgisi verilmeli. Klima montaj işlemi mutfak veya mutfağa yakın olan bölgelerde kurulmamalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klimanın ana kartında sorun yaşanmaması için yüksek frekans veya radyasyon içeren alanlarda klima montajı yapılmamalıdır. Soba veya bacaya yakın alanlarda klima montaj yapılmamalıdır. Ve montaj nemli ortamlarda kaçınmalı ve klima montaj yapılmamalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Aynı zamanda direk güneş ışığı görmemelidir. Dış ünite montaj edilecek bölge havanın rahat bir şekilde hareket ve sirkülasyon edeceği alan seçilerek yapılmalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klima montajında  kullanılan bakır boru, aynı zamanda enerji tüketimi nedeni ile iç üniteyle mesafe uzun olmamalıdır. Üniteler direk güneş ışığı, rüzgar, nem, yağlı ortamlar da kurulmamalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri Klima Çeşitleri

 • Salon Tipi Klima Bakım ve Montajı, Kaset Tipi Klima Bakım ve Montajı,
 • Tavan Tipi Klima Bakım ve Montajı, Siplit Tipi Klima Bakım ve Montajı,
 • İnverter Tipi Klima Bakım ve Montajı, Kanallı Tipi Klima Bakım ve Montajı,
 • Duvar Tipi Klima Bakım ve Montajı, Gömmeli Tipi Klima Bakım ve Montajı, 
 • İnverter Tipi Klima Tamir ve Arıza, Kanallı Tipi Klima Tamir ve Arıza,
 • Duvar Tipi Klima Tamir ve Arıza, Gömmeli Tipi Klima Tamir ve Arıza, 
 • Gizli Tipi Klima Tamir ve Arıza, Acil Klima Tamir ve Arıza Servis
 • Gizli Tipi Klima Bakım ve Montajı, Acil Klima Bakım ve Montajı
 • Salon Tipi Klima Tamir ve Arıza, Kaset Tipi Klima Tamir ve Arıza,
 • Tavan Tipi Klima Tamir ve Arıza, Siplit Tipi Klima Tamir ve Arıza,

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri Klima Markaları

 • Acil Arnavutköy Klima Montaj, Acil Ataşehir Klima Montaj, Avcılar Klima Montaj,
 • Acil Bağcılar Klima Montaj, Bahçelievler Klima Montaj, Bakırköy Klima Montaj,
 • Başakşehir Klima Montaj, Bayrampaşa Klima Montaj, Acil Beşiktaş Klima Montaj,
 • Acil Beylikdüzü Klima Montaj, Beyoğlu Klima Montaj, Büyükçekmece Klima Montaj,
 • Beykoz Klima Montaj, Çatalca Klima Montaj, Çekmeköy Klima Montaj, Montajı,
 • Esenler Klima Montaj, Esenyurt Klima Montaj, Eyüp Klima Montaj, Klima Montajı,
 • Acil Fatih Klima Montaj, Gaziosmanpaşa Klima Montaj, Güngören Klima Montaj,
 • Acil Kadıköy Klima Montaj, Kağıthane Klima Montaj, Kartal Klima Montaj, Fan coil,
 • Acil Levent Klima Montaj, Küçükçekmece Klima Montaj, Maltepe Klima Montaj,
 • Pendik Klima Montaj, Sancaktepe Klima Montaj, Sarıyer Klima Montaj, Montajı,
 • Silivri Klima Montaj, Sultanbeyli Klima Montaj, Acil Sultangazi Klima Montaj, Montajı,
 • Şile Klima Montaj, Şişli Klima Montaj, Tuzla Klima Montaj, Üsküdar Klima Montaj,
 • Ümraniye Klima Montaj, Zeytinburnu Klima Montaj, Ataköy Klima Montaj, Klima,
 • Bebek Klima Montaj, Ulus Klima Montaj, Mecidiyeköy Klima Montaj, Sökme Takma,
 • Florya Klima Montaj, Şirinevler Klima Montaj, İkitelli Klima Montaj, Klima Montajı,
 • Yeşilköy Klima Montaj, Yeşilyurt Klima Montaj, Beykent Klima Montaj, Klimacı,
 • Yakuplu Klima Montaj, Kavaklı Klima Montaj, Sefaköy Klima Montaj, Duvar Tipi,
 • Acil Halkalı Klima Montaj, Atakent Klima Montaj, Tarabya Cihangir Klima Montaj,
 • Laleli Klima Montaj,Beyazıt Klima Montaj, Haseki Klima Montaj, Kaset Montaj,
 • Cerrahpaşa Klima Montaj, Koca Mustafa Paşa Klima Montaj, Muilti Klima Montaj,
 • Güngören Klima Montaj, Merter Klima Montaj, Koca Sinan Klima Montaj, Klima,
 • Soğanlı Klima Montaj, Yenibosna Klima Montaj, Topkapı Klima Montaj, Montajı,
 • Çıksalın Klima Montaj, Eminönü Klima Montaj,Sütlüce Klima Montaj, Yer değişimi,
 • Beyoğlu Klima Montaj, Taksim Klima Montaj, Sultanahmet Klima Montaj, Sökme,
 • Avcılar Cihangir Klima Montaj, Yakuplu Klima Montaj, Denizköşkler Klima Montaj,
 • Ambarlı Klima Montaj, Beykent Klima Montaj, Feriköy Klima Montaj, Salon Tipi,
 • Ortaköy Klima Montaj, Gülbağ Klima Montaj, Yeşilova Klima Montaj, Multi Split,
 • Bahçeşehir Klima Montaj, Güneşli Klima Montaj, Fulya Klima Montaj, Kaset Tipi,
 • Akatlar Klima Montaj,Yarımburgaz Klima Montaj, Maslak Klima Montaj, Tavan,
 • Soğanlı Klima Montaj, Ayazağ Klima Montaj, Harbiye Klima Montaj, Kanallı Tip,
 • Okmeydanı Klima Montaj, Göktürk Klima Montaj, Acil Klima Montaj, İnverter,

KLİMA MARKA VE MODELLERİNE GÖRE HİZMETLERİMİZ

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri Verdiğimiz Markalar

 • Acil Arçelik Klima Montajı, Lg Beko Klima Montajı, Beko Klima Montajı,

 • Altus Klima Montaj, Sigma Klima Montajı, Samsung Klima Montaj,

 • Vestel Klima Montaj, Regal Klima Servisi, Bosch Klima Servisi,

 • Daıkın Klima Montaj, Daikin Klima Montajı, Panasonic Klima Montaj,

 • Sharp Klima Servisi, General Klima Montajı, Ferroli Klima Montaj,

 • Airfel Klima Montaj, Aırfel Klima Montaj, York Klima Montaj,

 • Midea Klima Montajı, Hithachi Klima Montaj, Hıtachı Klima Montaj,

 • Acil Eca Klima Montaj, Acil Baykan Klima Montaj, Acil Vaillant Klima Montaj,

 • Acil Ariston Klima Montaj, Baykan Klima Montaj, Acil Alarko Klima Montajı,

 • Carrier Klima Montaj, Acil Mitsubishi Klima Montajı, Mıtsubıshı Klima Montaj,

 • Toshıba Klima Montaj, Toshiba Klima Montaj, Demirdöküm Klima Montajı,

 • Demirdokum Klima Montaj, Acil Gree Klima Montaj, Acil Lg Klima Montajı,

 • Sıemens Klima Montaj, Acil Siemens Klima Montaj, Acil Klima Teknik Servis,

 • Acil Profilo Klima Montaj, Acil Airwell Klima Montaj, Acil Baxi Klima Montaj

 • Acil Uğur Klima Montaj, Baymak Klima Montaj, Acil Viessman Klima Montaj,

 • Buderus Klima Montaj, Isısan Klima Montaj, Acil Isısan Highlife Klima Montaj,

 • Denki Klima Montaj, Diamond Electiric Klima Montaj, Acil Klima Montaj,

 • Acil Amana Klima Montaj, Acil Alaska Klima Montaj, Auer Klima Montaj,

 • Acil Aux Klima Montaj, Acil Baksi Klima Montaj, Acil Akfel Klima Montaj,

 • Acil Aitsuco Klima Montaj, Acil Cartel Klima Montaj, Acil Haier Klima Montaj,

 • Acil Godman Klima Montaj, Acil Galanz Klima Montaj, Acil Fusi Klima Montaj,

 • Acil Kangli Klima Montaj, Acil Lambert Klima Montaj, Lanbo Klima Montaj,

 • Acil Mitsubishi Electiric, Klima Montaj, Acil General Electiric Klima Montaj,

 • Electrolux Klima Montaj, Acil Falke Klima Montaj, Acil Tronic Klima Montaj

 • Acil Seg Klima Montaj, Acil Teba Klima Montaj, Acil Olifini Klima Montaj,

 • Philko Klima Montaj, Acil Rubenis Klima Montaj, Acil Sanyo Klima Servisi,

 • Wesper Klima Montaj, Zen Klima Montaj, Acil Westinghouse Klima Servisi,

 • Acil Shiro Klima Montaj Acil Zass Klima Montaj, Fujitherma Klima Servisi,

 • Acil Fujitsu Klima Montaj, Acil Klima Montaj, Acil İnverter Klima Montaj,

 • Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri, Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri,

 • Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri, Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri,

 • Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri, Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri,

 • Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri, Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri,

 • Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri, Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri,

 • Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri, Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri,

 • Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri, Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri,

 • Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri, Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri,

 • Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri, Acil Klima Bakım, Montaj ve Tamiri,

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri Telefon Numarası 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Klima Bakım, Montaj ve Tamiri 444 3 707
Author Rating
51star1star1star1star1star