Klima Bakım, Montaj ve Tamiri

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri İşlemleri, veren firmamız. Tüm marka ve model klima cihazlarının, Bakımı, Tamiri, Arıza, Montaj hizmetleri sunmaktayız. Müşteri bilgisi dahilinde ücretli işlem yapılmaktadır.

Klimalar eğer rutin bakımları yerine getirilmez ise sağlığımız ve güvenliğimiz için tehdit unsuru olurlar. Klima Bakımlarının periyodik olarak, düzenli bakım ve kontrol yapılması klimanız oldukça yüksek performans soğutma ve ısıtma verimi almanızı sağlar.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri işlemi, Günümüzde bakteriler gözle gözükmeyen tıp dilinde geçen ismi: Lejyoner hastalığı ( Legionella pneumophila ) olarak bilinen akciğer ve aslım, yaşlılarda kalp çarpıntısı, baş ağrısı, karaciğer enfeksiyonu ölümcül bir hastalık olarak, karşımıza çıkmaktadır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Bakımsız klimalardan yayılmaktadır. Klimaların bakımı, temizliği, dezenfekte her türlü tamire ve klima onarımı ihtiyaç durumunda acil bizleri arayınız.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Başlıca klima arızaları, Klima iyi soğutmuyor ,klima arıza kodu veriyor, klima çalışırken koku yapıyor , klima iç fan çalışmıyor, klima iyi ısıtmıyor , klima su sızdırıyor ,

klimadan su akıyor, klima çalışırken çok ses yapıyor,klima kumanda çalışmıyor, klimanın gazı eksik ola bilir, gibi karşımıza çıkmaktadır. Tüm sorunlarınız acil klima teknik servis personellerimiz hizmet verme adına yanınızdayız!
Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Olası klima arızalarının tamir, ve onarım ihtiyaçlarının giderimi ve periyodik bakım ve detaylı kontrol için bizleri 444 3 707 numaralı telefondan 7/24 müşteri hizmetleri ekibimizi arayabilirsiniz. Servisimizin uzman ve tecrübeli teknik personeli klimanızın olası müdahalelerde gerekli hizmeti vermektedir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Öncelikli temel felsefemiz sizin, sağlığınız için yeni teknolojilere uygun olarak teknik ekibimiz gerekli tüm seminer ve eğitimleri verilmektedir.

Ve sizlere bu hizmeti en hızlı ve acil şekilde sunarak işlerini en iyi şekilde yerine getirmektedirler. Klima Tamiri işi basit bir iş olmadığı, ile birlikte kurumsal olmayan ve milliği eğitim bakanlığı ustalık belgesi ve iklimlendirme sertifikası olmayan, kurumlar ve kuruluşlara, yanlış kişilerce yapıldığında klimanız açısından sorun teşkil edecektir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Buda sizin hem cebinize ve hem bütçenize zarar verecektir. Tüm bu sıkıntı ve sorunlarla karşı karşıya gelmemek için, klimanız oluşabilecek bir sorun ile karşılaştığınızda müdahale”de bulunmadan hemen bizi arayarak, alanında uzman teknik ekiplerimizden yardım almanız için en kısa sürede sizlere ulaşmasını bekleyiniz.
Her türlü klima arıza ve tamir, bakım, onarım, olması durumunda bizleri hemen arayın. Yüksek kaliteli hizmetlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan faydalanın.

TOPLU KLİMA BAKIM NEDİR: Toplu bakımlar profesyonel uzman ekip tarafından detaylı kontrollerin ardından klima iç ünite ve klima dış ünite kimyasal ilaç ile dezenfekte edilir.

Klimanın Gaz değer ölçümleri ve kaçak kontrolü yapılır. Klima cihazının dış izole  kontrol yapılır. Klima cihazı iç ve dış fanların temizliği. Klima Kumandası ve alıcı gözlerin kontrolü.

Klima Filtre temizliği. Klima ısıtma ve soğutma ölçüm ve değerleri kontrolü. Kaliteli ve uygun bakımlar ve fiyatlar ile firmamız tarafından yapılmaktadır. Vereceğimiz ücretlendirme Artı K.D.V Olacaktır. Önemle Duyurulur.

Klima Hizmet Alanları

Toplu Klima Bakımları oteller, moteller, hastaneler, toplu konutlar, dış cephe mantolama,

belediyeler, lojmanlar,okullar, üniversiteler, konsolosluklar, fabrikalar, askeriye,

saymanlıklar, restoranlar, şantiye, rezidans, iş merkezleri, avmler, holding, kurumsal firmalar,

belediye,itfaiye, yurtlar, toplu konutlar, baz istasyonları, server odası, konteyner, ofis klimaları, ev klimaları, iş klimaları,

KLİMA MONTAJ VE TOPLU MONTAJ

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Ülkemizde ısınma veya soğutma da ilk tercih klima sistemidir. Dünya Küresel ısınmanın etkisine bir hayli her geçen sene daha fazla etkisini görmeye başlamıştır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Bu nedenle mevsimler ve iklimler buzulların giderek erimesiyle olumsuz yönde etkilerini görmekte. Bu nedenle 2017 ve 2018 yılları yaz mevsimleri bu yıl bunaltıcı sıcaklarla geçecek, bu durumda klima ihtiyacı artacak ve ev iş yeri değiştirenler yeni klima ihtiyacı kat ve kat artacak.

Klima talebi artma durumunda klima alım sonrası ve ev iş yeri değişikliklerinden klima montajı haliyle talep artacaktır. Aşırı sıcaklıklar bunaltmadan ve bastırmadan klima montaj işlemlerinizi ön planda tutmanız gerekebilir.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Uygun ve ucuz klima montaj fiyatlarımızla aynı gün ve acil klima montaj hizmet almanız adına, Milli Eğitim Bakanlığı Ustalık Belgesi ve İklimlendirme Sertifikası ve uzman kaliteli personellerimiz daima hizmet verme adına sahada olacaktır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Bizi aramanız ve randevu almanız yeterli olacaktır. Klimanın faydasını tam olarak, edinmek için bulunulan mekana ve ortama uygun klima keşfi ve seçimi yapılmalı ve klima montajının sorunsuz bir şekilde uzman personel tarafından yapılması sağlanmalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klima almaya karar veren siz değerli tüketicilerin bulundukları iş ev ortama göre koşullara uygunlu ve kapasite ve verimi insan sayısı buda bir etkendir.

Klima tercihi ne kadar, önemliyse alınan klimanın montaj işi yapan teknisyen ehli kişiler tarafından yapılması da önemlidir. Doğru montaj önemi bir Hususu Boru lama işlemidir. Bakır boruda kırılma ve daralma olursa cihazın ısıtma ve soğutma verimi düşer, kompresör basınç düşer ve yanar.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Bu nedenle klimanın verimini artırıp ısıtma veya soğutma maksimum üst düzeye çıkartmak için boru lamada kırılma ve daralmaya dikkat edilmelidir. Montajını gerçekleştiren ustaların belgeli ve bağlı oldukları servisin de TSE şartlarına uygun servisler olması ana şart olmalıdır.

Yeni ve garantili cihazlarınızı,Yetkili servisler tarafından yapılmayan montajlarda oluşan sorunların garanti dışı olacağını unutmayınız. Biz ve kurumumuz garanti sonrası Ücretli Montaj ve De Montaj işlemleri vermekteyiz. Önemle Duyurulur.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Uzman ve montaj eğitimi almış teknik ekip tarafınca yapılan montajlar klima iç ünitesinin en uygun alanının tespiti ve keşfi ile başlar. Drenaj hattının kontrolü yapıldıktan sonra pis su giderinin bağlantısı sağlanmalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klimanın direk insanlara hava göndermesi tehlike arz edeceği üzere gerekiyor ise montaj yeri değiştirilmelidir. Klimanın doğru alana montajının sağlanması için teknik bülten incelenmelidir.

Takılan alan ve ortam alçı veya klimayı taşıyamayacak durumda ve  zayıflıkta olmamalıdır. monte edilen yerin altından farklı bir tesisatın geçip geçmediği kontrol edilmeli aksi durumda tesisatın geçtiği alana montaj kesinlikle yapılmamalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klima filtresinin kısa sürede tıkanacağı müşteriye detaylı bilgisi verilmeli. Klima montaj işlemi mutfak veya mutfağa yakın olan bölgelerde kurulmamalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Klimanın ana kartında sorun yaşanmaması için yüksek frekans veya radyasyon içeren alanlarda klima montajı yapılmamalıdır. Soba veya bacaya yakın alanlarda klima montaj yapılmamalıdır. Ve montaj nemli ortamlarda kaçınmalı ve klima montaj yapılmamalıdır.

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri : Aynı zamanda direk güneş ışığı görmemelidir. Dış ünite montaj edilecek bölge havanın rahat bir şekilde hareket ve sirkülasyon edeceği alan seçilerek yapılmalıdır.

Klima montajında  kullanılan bakır boru, aynı zamanda enerji tüketimi nedeni ile iç üniteyle mesafe uzun olmamalıdır. Üniteler direk güneş ışığı, rüzgar, nem, yağlı ortamlar da kurulmamalıdır.

 

KLİMA ÇEŞİTLERİ

Salon Tipi Klima,

Kaset Tipi Klima,

Tavan Tipi Klima,

Siplit Tipi Klima,

İnverter Tipi Klima,

Kanallı Tipi Klima,

Duvar Tipi Klima,

Gömmeli Tipi Klima,

Gizli Tipi Klima

 

 

KLİMA MARKALARI

Arçelik, Lg Beko, Beko, Altus, Sigma, Samsung, Vestel, Regal, Bosch,

Daıkın, Daikin, Panasonic, Sharp, General, Ferroli, Airfel, Aırfel, York,

Midea, Hithaci, Hıtacı, Eca, Baykan, Vaillant, Ariston, Baykan, Alarko,

Carrier, Mitsubishi, Mıtsubıshı, Toshıba, Toshiba, Demirdöküm, Demirdokum,

Gree, Lg, Sıemens, Siemens, Profilo,Airwell, Baxi, Uğur, Baymak, Viessman,

Buderus, Isısan, Isısan Highlife, Denki, Diamond Electiric, Amana, Alaska,

Auer, Aux, Baksi, Akfel, Aitsuco, Cartel, Haier, Godman, Galanz, Fusi,

Kangli, Lambert, Lanbo, Mitsubishi Electiric, General Electiric, Electrolux,

Falke, Tronic,Seg, Teba, Olifini, Philko, Rubenis, Sanyo, Wesper, Zen,

Westinghouse, Shiro, Zass, Fujitherma, Fujitsu Yetkili Klima Servis, Yetkili Servisi,

Klima Bakım, Montaj ve Tamiri Telefon Numarası 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Klima Bakım, Montaj ve Tamiri 444 3 707
Author Rating
5