kecioren-kombi-servisi-2

Keçiören Kombi Servis

Keçiören kombi servis hizmetini siz değerli Ankara halkına sunan Detay Teknik Servis, hizmetlerinizi uzun yıllardır sürdürmekte olan köklü bir servistir. Yıllardır yaptığı hizmetler ile kombi servisi denildiğinde akla gelen ilk servislerden birini halini almıştır. Kombilerinizde karşınıza çıkabilecek her türlü arıza ve sorunda en kesin çözüm fikirlerimiz ile müdahalede bulunuyoruz.

Kombi verimlerinizi arttırmak için gerekli işlemleri sırasıyla uyguluyoruz. Kaliteli ve uygun fiyatlar ile sağladığımız hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyeti garantisini ön planda tutuyoruz. Sizlerde kombi servisine ihtiyaç duyduğunuzda hemen Keçiören Kombi Servis çağrı merkezimizi arayarak, hizmet kaydı oluşturabilirsiniz. Servisimiz sizlere en kısa sürede ekiplerimizi yönlendirecektir.

Detay teknik servisi sağladığı kombi bakım kampanyalarıda, kombi kullanıcılarının ilgisini çekmektedir. Kombi bakımlarının yapılması kombinizin daha verimli çalışmasına katkı sağlar. Ayrıca bakımları yapılmayan bir kombi daha sıklıkla arıza çıkartır ve kullanım süresi kısalır. Keçiören Kombi Servis olarak bu sebeplerden dolayı kombi bakımlarınızı yılda en az 1 kez yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Detay Teknik Servis olarak sürekli müşteri odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız ve tüm yetki belgelerimiz ile hizmet kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz. Keçiören Kombi Servis işini en iyi şekilde yerine getirerek, siz değerli Keçiören bölge sakinlerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile ulaştırıyoruz. Hemen arayın.

 

Kombi Markaları

Viessmann, Ferroli, Eca, Arçelik, Beko, Beratta,Vaillant, Buderus, Isısan, Baymak, Baxi, Demirdöküm, Protherm, Baykan, Ariston, Airfel, Bosch, Aden, Nitron, Sargon, Vuw, Ecotec Plus Wuw, Ecofit Star, Lanbert, Luna, Premix, Confeo Plus, Proteus, Vitopent 100, Vitodens, Condense,

Keçiören Semtleri

Bağlum, Esertepe(Yayla), Etlik(İncirli), Kalaba, Sanatoryum, Şehitkubilay, Şenlik(Güçlükaya), Ufuktepe

Keçiören Kombi Servis Telefon 0312 426 9 426

Summary
Review Date
Reviewed Item
Keçiören Kombi Servis
Author Rating
51star1star1star1star1star