inverter-kaset-tipi-klima

Kaset Tipi Klima Montajı

Kaset Tipi Klima Montajı işlemleri yetkili klima servis deneyimine ve tecrübesine sahip personellerimiz tüm İstanbul ilçelerine klima montaj ve de montaj hizmetleri vermekteyiz. Yapılan tüm hizmetler için müşteri bilgisi dahilinde ücretlidir.

Kaset Tipi Klima Montajı işlemlerinde bakır boru ve haberleşme yedek parça değişimi ihtiyaç durumlarında ücretlendirmeye artı olarak yansımaktadır.

Kaset Tipi Klima Montajı işlemi son bulduğunda cihazın gaz ölçümleri yapılır. Gaz ölçümü eksik ise cihaz ücreti mukabilinde işlem yapılır. Eksik olan bar tekrar tamamlanır cihazın ısıtma ve soğutma performansı yükselir.

Kaset Tipi Klima Montajı işlemleri alabilme adına çağrı merkezimizi aramanız ve acil en yakın gezici klima montaj ekibimizden hizmet almanızı sağlamaktayız.

 

Kaset Tipi Split Klima Nasıl Monte Edilir?

Kaset tipi inverter klimalar asma tavan içerisine monte edilebilen ve dört yöne üfleme yapabilme yeteneğine sahip cihazlardır. Asma tavana montaj işlemi titiz bir işçilik gerektirdiği sebebiyle, alanında uzman teknik ekipler tarafından bu işlem gerçekleştirilmelidir.

4 yöne aynı anda üfleme yapabilme özelliği sayesinde, kullanıldığı ortamda hem homojen bir sıcaklık dağılımı hem de nem kontrolü sağlayan kaset tipi klima, ayrıca ses seviyesini en aza indirecek şekilde tasarlandığı için sizleri hiçbir şekilde rahatsız etmeyecektir.

Kaset Tipi Klima Montajının Püf Noktaları

 • Kolay ve güvenli bir işlem yerine getirilmesi için, mümkünse klimanın takılacağı yer inşaat halindeyken monte edilmesi en doğrusudur.
 • Kaset tipi klimaların montajı da iç ünite iklimlendirme istediğiniz yerin tavan arasında kalan boşluğuna, dış ünite ise açık havaya temas halinde olması gereken dış ortama konumlandırılır.
 • Kaset Tipi Klima Montajı Teras, açık balkon veya pencere altları dış ünite kurulumu için en uygun alanlardır.
 • Kaset tipi klimaların iç ünitesinin montaj işlemlerinin yerine getirilebilmesi için tavan arası boşluğunun 35 cm civarında olması gerekir ve bağlantı noktalarında çalışma boşluğu olmalıdır.
 • İç ve dış ünite arasına çekilen bakır boru, elektrik kablosu ve drenaj hortumu tavan arasında gideceğinden, bir sorun çıkması durumunda müdahale etme imkânı kısıtlı olduğundan bu işlem alanında uzman servislerce yapılmalıdır.
 • Kaset tipi klimalar dört yöne üfleme yapabilme yeteneğine sahip olmaları nedeniyle, iklimlendirme mekânın orta kısmına montaj edilebilirse konfor ve verimlilik bakımından büyük faydalar sağlarlar.
 • Herhangi bir elektrik işine başlanmadan önce ana güç şalteri kapatılır.
 • Bağlantı kablosunun doğru ve eksiksiz bir şekilde bağlandığına emin olunur.
 • Klima nemli ortamlara monte edilmemelidir.
 • Ünite titreşimi artıracak konumlara monte edilmez.
 • Montajdan sonra soğutucu kaçağı olup olmadığı kontrol edilmelidir.
 • Özel enerji besleme hattı kullanılmalıdır.
 • Klima düzgün ve yatay monte edilebilecek bir ortama yerleştirilir.
 • Drenaj suyunun herhangi bir soruna yol açmadan atılabileceği bir ortam olmalıdır.
 • Dış ünite çevredekilerin sesten rahatsız olmadığı bir konuma yerleştirilmelidir.

Acil Klima Montajı Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar,Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa,Beşiktaş,Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca,Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Levent, Küçükçekmece, Maltepe,Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli,Tuzla, Üsküdar,Ümraniye, Zeytinburnu, Ataköy, Bebek, Ulus, Mecidiyeköy, Florya, Şirinevler, İkitelli, Yeşilköy, Yeşilyurt, Beykent, Yakuplu, Kavaklı, Sefaköy, Halkalı, Atakent, Tarabya Cihangir, Laleli,Beyazıt, Haseki, Cerrahpaşa,Koca Mustafa Paşa, Güngören, Merter, Koca Sinan, Soğanlı, Yenibosna, Topkapı, Çıksalın, Eminönü, Sütlüce, Beyoğlu, Taksim, Sultanahmet, Avcılar Cihangir, Yakuplu, Denizköşkler, Ambarlı, Beykent, Feriköy, Ortaköy, Gülbağ, Yeşilova, Bahçeşehir, Güneşli, Fulya, Akatlar, Yarımburgaz, Maslak, Soğanlı, Ayazağ, Harbiye, Okmeydanı, Göktürk,

Arçelik, Lg Beko, Beko, Vaillant, Alarko, Vestel, Sigma, Midea, Demirdöküm, Daikin, Baymak, Bosch, Isısan, Hitaci, Mitsubishi, Fujitsu Yetkili Klima Servisi, Fujiterma,

Kaset Tipi Klima Montajı Telefon Numarası 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Acil Kaset Tipi Klima Montajı 444 3 707
Author Rating
51star1star1star1star1star