Kadıköy Klima Servisi, Kadıköy Klima Teknik Servis, Yetkili Klima Servis Kadıköy, Klima Arıza Kadıköy, Klima Tamir Kadıköy, Klima Montajı Kadıköy, Klima Bakımı Kadıköy, Acil Klima Servis Kadıköy

KADIKÖY KLİMA SERVİSİ

Kadıköy Klima Servisi olarak hizmet sunan Pozitif Teknik Servis, Kadıköy’e bağlı, semtlerinde klima tamiri, klima arıza servisi, klima bakımı, klima montaj işlemlerini sunmaktadır. 1 yıl firma garantili olarak yapılan işlemler müşteri bilgisi dahilinde gerçekleşmektedir. Klima tamir, bakım ve onarım hizmeti veren gezici teknik servis personelimiz markası ve modeli ne olursa olsun cihazlarına yerinde profesyonel çözümler sunulmaktadır.

Kadıköy Klima Servisi : Klima teknik servis işlemi profesyonellik isteyen bir iştir. Klimaların arıza kodları ve çözümleri cihazdan cihaza göre değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı klima servisini profesyonel kişilere yaptırmalısınız. Klimalar çalışma prensiplerine göre değişkenlik gösterirler. İnverter klimalar ile birlikte  multi split klimalar, normal on of cihazlarına göre farklı çalışma prensibine sahiptir.

Kadıköy Klima Servisi : Hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte klima kullanım alanlarına göre maksimum seviyeye çıkmaktadır. Klimalarda genellikle, müşteri hatalarına bağlı olmayan sorunlar oluşmaktadır.  Genellikle kumanda yanlış konumu ve saat ayar konumu klimaları arızası var gibi göstermektedir. Bu tip basit ve kolay hatalar için klima servis talebinde bulunulmaktadır. Bu gibi hatalardan dolayı servis ücreti ödemeyin.

KADIKÖY KLİMA BAKIMI İŞLEMLERİ

Kadıköy Klima Servisi : Neden Klima Bakımı Önemlidir : Klima bakım ve kontrolleri yapılmadığı taktirde, kalıcı problemlerle karşılaşılmaktadır. Bu tür sıkıntılar yaşamamak için, klima bakımlarını düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz.

Kadıköy Klima Bakımı

Kadıköy Klima Bakımı, Klima Bakım Fiyatları, Detaylı Bilgi TIKLAYIN

Kadıköy Klima Servisi Ve Klima İç Ünite Bakımı

 1. İç Ünite Ev operatör”nün Kimyasal PolyHelamin ile yıkanması
 2. İç Ünite Borularının İzolasyonları Kontrolü
 3. İç Ünite Pis Su Tankının Temizliği
 4. İç Ünite Rakorlarının Gaz Kaçak Testleri
 5. İç Ünite Flowlarının Gaz Kaçak Testleri
 6. İç Ünite Filtrelerinin Temizlikleri
 7. İç Üniteler Devrede Faal İken Emiş Sıcaklığı Kontrolleri
 8. İç Üniteler Devrede Faal İken Üfleme Sıcaklığı Kontrolleri
 9. İç Üniteler Devrede İken Basınç Borusu Sıcaklığı Kontrolleri
 10. İç Üniteler Devrede İken Dönüş Borusu Sıcaklığı Kontrolleri

Kadıköy Klima Servisi Ve Klima Dış Ünite Bakımı

 1. Dış Ünite Kimyasallarla Temizliği
 2. Alçak Basınç Değer Testleri Kontrolü
 3. Yüksek Basınç Değer Testleri Kontrolü
 4. Dış Ünite Bağlantı Rekorlarının Gaz Kaçak Kontrolü
 5. Bakır Boru İzolasyonlarının Kontrolleri
 6. Dış Ünite Fan Dönüş Ve Üfleme Kontrolleri

KADIKÖY KLİMA MONTAJI HİZMETLERİ

Kadıköy Klima Servisi : Klima Montajı yapım esnasında dikkat edilmesi gerekenler. Klima Montaj yapılacak ortam ve mekanlarda, keşif işlemleri önemlidir. Klima montaj işlemi, klima cihazını yere asılması değildir. Klima teraziye alınması önemlidir. Klima su giderine dikkat edilmesi geren unsurlardandır. Klima bakır boru izole yapımı ve bandajlama önem arz eder. Bakır boru bükümleri önemlidir. Klima gaz ölçümü ve kontrolü bilgi ve tecrübe ister. Gaz pisi ve yüksek basınç ve alçak basınç kompresörün ömrünü belirler.

Kadıköy Klima Servisi Klima montajı için yer seçimi

Kadıköy Klima Servisi İç Üniteler İçin

klima montajında önemli hususlar

KLİMA MONTAJI KADIKÖY, KLİMA MONTAJ ÜCRETLERİ

 • Yerleşim yeri yanıcı gazların yakınında seçilmemelidir.
 • Cihaz yerleşim yeri direk olarak güneş ışığına maruz kalmayacak bir bölge olmalıdır.
 • Klimayı mutfağa ve makinelerin yağlı ortamda çalıştığı yerlere yerleştirdiğinizde, yağ dumanını direkt olarak emmeyecek bir yer yerleştiriniz.
 • Yüksek frekans yayacak makine olup olmadığını kontrol ediniz.
 • Ünite performansını etkileyecek kadar büyük ısı kaynaklarının yakınına montaj yapılmalıdır.
 • Ünite çok fazla rutubetli olan ortamlara montaj işlemi yapılmamalıdır.
 • Hava sirkülasyonunun engellenmeyeceği bir yer seçimi yapılmalıdır.
 • Yerleşim yeri, odayı en iyi şekilde ısıtıp soğutacak bir köşeye ve mümkün olduğunca yüksek bir noktada olmalıdır.
 • Seçilen yer boruların, drenaj hattının, elektrik hattının dış üniteye ulaşabileceği en kısa yer olması ve binanın delme işlemi yapmaya müsait olması.
 • Cihazın yeri klima montaj servis işlemlerine mümkün olduğunca imkan verir şekilde olmalıdır.
 • Üniteyi bakım kolaylığı ve devamlı serbest hava alacak yan ve üst boşluğa sahip konumda monte ediniz.
 • Ünitenin monte edildiği yüzey ağırlığını çekebileceği konstrüksiyona sahip olmalıdır.

Kadıköy Klima Servisi Dış Üniteler İçin

 • Direkt güneş ışığına maruz kalacak şekilde monte edilmemelidir. Hava akışına engel teşkil etmeyen kör bir nokta montaj yeri için uygundur.
 • Ünite için yazın mümkün olduğu kadar soğuya bileceği, kışın ise mümkün olabildiğince sıcak kalabileceği korunaklı bölgeler tercih edilmelidir.
 • Isı kaynaklarına, egzos fan, buhar ve yanıcı gaz kaynaklarına yakın montajdan kaçınılmalıdır.
 • Ünite mümkün olduğunca kuvvetli rüzgar alan yerlere montaj edilmemelidir. Eğer bu durum kaçınılmaz ise dış ünitenin 2-3 metre önüne rüzgarı perdeleme amaçlı olarak bir duvar yapılabilir. (cihaz yere monte ediliyorsa)
 • Aşırı derecede nemli ortamlara cihaz montajından kaçınılmalıdır.
 • Ünitelerin arka bölümünü mümkün olduğunca kuzeye doğru monte etmek gerekmektedir.
 • Ünite bina cephesine ve altından insanların geçtiği bir bölüme monte edildiğinde drenaj suyunun ısıtma esnasında dış üniteden akıp çevreye rahatsızlık verebileceği kesinlikle göz ardı edilmemelidir.
 • Ünite servis verebilir kolaylıkta montaj edilmelidir.
 • Cihazın üzerine kurulduğu yapı elemanı, cihazın ağırlığını ve titreşimlerini taşıyabilir olmalıdır.

KADIKÖY KLİMA MONTAJI HİZMETLERİ

Kadıköy Klima Servisi Klima Montaj Hizmetlerinde Yapılması Gerekenler

 • İç ünite askı sacının terazide montaj edilmesi.
 • Karot”ile dış duvarın delinmesi.
 • Dış ünite ayaklarının sağlam bir zemine montaj edilmesi, eğer montaj edilen zemin zayıf tuğla vs gibi bir yer ise saplama kullanılması gerekir.
 • Yukarıda saymış olduğum maddelerden sonra iç ünitemiz gaz ve drenaj boruları takıldıktan sonra izolasyonu yapılır ve iç ünite askı sacı na montaj edilir.
 • Dış ünite yerine koyulur.
 • Bakır borular ve sinyal kabloları bağlanır.
 • Cihazımız bu şekilde kısmen hazırdır.
 • En önemli noktalardan birisi cihazımız split (ayrık) olduğu için vakum yapılması şarttır.
 • Vakum işlemi bittikten sonra servis vanalarından gaz verildikten sonra gerekli testler yapılır.
 • Cihazımız kullanıma hazırdır.
 • Nasıl kullanılacağı ve bakımlarının ne şekilde yapılacağı anlatılır.
 • klima montajı servisi   tamamlanmıştır.Güzel günlerde kulanın.

KADIKÖY KLİMA MONTAJ KAPASİTELERİ ALANLARINA VE MEKANLARA GÖRE

9000 btu klima montaj fiyatları, 12000 btu klima montaj fiyatları, 15000 btu klima montaj fiyatları, 18000 btu klima montaj fiyatları, 22000 btu klima montaj fiyatları, 24000 btu klima montaj fiyatları, 26000 btu klima montaj fiyatları, 28000 btu klima montaj fiyatları, 3000 btu klima montaj fiyatları, 32000 btu klima montaj fiyatları, 36000 btu klima montaj fiyatları, 38000 btu klima montaj fiyatları, 40000 btu klima montaj fiyatları, 42000 btu klima montaj fiyatları, 45000 btu klima montaj fiyatları, 48000 btu klima montaj fiyatları, 52000 btu klima montaj fiyatları, 58000 btu klima montaj fiyatları, 60000 btu klima montaj fiyatları,

KADIKÖY KLİMA TEKNİK SERVİSİ – ACİL KLİMA SERVİS KADIKÖY

Kadıköy Klima Servisi : Kadıköy kaset tipi klima servisi, Kadıköy kanallı tipi klima servisi, Kadıköy vrf klima servisi, Kadıköy vrv klima servisi, Kadıköy tavan tipi servisi, Kadıköy salon tipi servisi, Kadıköy multi split klima servisi, Kadıköy inverter klima servisi, Kadıköy toplu klima bakım, Kadıköy toplu klima montaj, Kadıköy klima de montaj, Kadıköy klima montaj fiyatları, Kadıköy klima servisi, klima servisi Kadıköy, klima sökme takma Kadıköy, Kadıköy duvar tipi klima servis, klima teknik servis Kadıköy, Kadıköy klima servisi, Kadıköy klima servisi, Kadıköy klima servisi,
Kadıköy Klima Servisi : En çok klima cihazları, kullanım alanları. Verimleri açısından, inverter klimalar ve  multi split klima kullanımları artmıştır. Oteller, Avm, Moteller, Fabrikalar, Ofisler, Tekstil, Hastane, Özel Hastaneler, Sinemalar, Toplantı Alanları, Bankalar, Özel Kurumlar, Gümrük Müdürlüğü, Üniversiteler, Ana okulları, Askeriye, Belediye, Milliği Eğitim Bakanlığı, Devlet Kurumları, Resmi Daireler, Adliye, S.S.K,

KADIKÖY KLİMA SERVİSİ ISITMA VE SOĞUTMA KAPASİTELERİ

Kapasitelerine göre ısıtma ve soğutma sistemlerinin verimlilik durumları. Klima btu anlamı klima cihazlarını, bulunduğu ortamların ve mekanların soğutma gücüne verilen isimdir. Klima metre kare ye  göre değerleri çıkmaktadır. Bu nedenle bulunan ortamın metre karesi 1000 ile çarpılarak ortaya soğutma ve ısıtma  kapasitesi çıkar. Ağırlıklı ısıtma sistemi kullanılacak ise, cihazın verimlilik açısından bir yada iki kapasite yükseği takılmasını önermekteyiz.

Kadıköy Klima Servisi : Klima kapasiteleri, 7000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 9000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 12000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 15000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 18000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 22000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 24000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 26000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 28000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 3000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 32000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 36000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 38000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 40000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 42000 btu, 45000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 48000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 52000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 58000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri, 60000 btu klima montajı fiyatları ve ücretleri,

ACİL KADIKÖY KLİMA SERVİS – KLİMA TEKNİK SERVİSİ KADIKÖY

Kadıköy multi split klima servisi, Kadıköy inverter klima servisi, Kadıköy toplu klima bakım, Kadıköy toplu klima montaj, Kadıköy klima sökme takma ücretleri, Kadıköy klima de montaj, Kadıköy klima montaj fiyatları, klima servis istanbul, avrupa yakası klima servis, Kadıköy klima montajı, Kadıköy acil klima servisi, Kadıköy Klima Servisi, Kadıköy Klima Servisi,Kadıköy Klima Servisi hizmeti sunan Pozitif Teknik Servis,klima servis kadıköy, klima bakımı kadıköy, klima montajı kadıköy, klima tamiri kadıköy,acil klima servisleri kadıköy

KADIKÖY KLİMA SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ MAHALLELER

 • Bostancı Klima Servis, Caddebostan Klima Servis,
  Caferağa Klima Servis, Eğitim Klima Servis,
  Erenköy Klima Servis, İç Erenköy Klima Servis,
 • Fenerbahçe Klima Servis, Feneryolu Klima Servis,
  Fikirtepe Klima Servis, Göztepe Klima Servis,
  Koşuyolu Klima Servis, Kozyatağı Klima Servis,
  Merdivenköy Klima Servis, Ondokuzmayıs(19 Mayıs),
  Osmanağa Klima Servis, Rasimpaşa Klima Servis,
  Sahrayıcedit Klima Servis, Suadiye Klima Servis,

Kadıköy Klima Servisi Hizmeti Verdiğimiz Markaları

 • Kadıköy Arçelik Klima Servis, Kadıköy Lg Beko Klima Servis, Kadıköy Beko Klima Servis,

 • Kadıköy Altus Klima Servis, Kadıköy Sigma Klima Servis, Kadıköy Samsung Klima Servis,

 • Kadıköy Vestel Klima Servis, Kadıköy Regal Klima Servis, Kadıköy Bosch Klima Servis,

 • Kadıköy Daıkın Klima Servis, Kadıköy Daikin Klima Servis, Kadıköy Panasonic Klima Servis,

 • Kadıköy Sharp Klima Servis, Kadıköy General Klima Servis, Kadıköy Ferroli Klima Servis,

 • Kadıköy Airfel Klima Servis, Kadıköy Aırfel Klima Servisi, Kadıköy York Klima Servisi,

 • Kadıköy Midea Klima Servis, Kadıköy Hithaci Klima Servis, Kadıköy Hıtacı Klima Servisi,

 • Kadıköy Eca Klima Servisi, Kadıköy Baykan Klima Servisi, Kadıköy Vaillant Klima Servis,

 • Kadıköy Ariston Klima Servis, Kadıköy Baykan Klima Servis, Kadıköy Alarko Klima Servis,

 • Kadıköy Demirdokum Klima Servisi, Kadıköy Gree Klima Servis, Kadıköy Lg Klima Servis,

 • Kadıköy Sıemens Klima Servisi, Kadıköy Siemens Klima Servis, Kadıköy Profilo Klima Servisi,

 • Kadıköy Airwell Klima Servisi, Kadıköy Baxi Klima Servisi, Kadıköy Uğur Klima Servis,

 • Kadıköy Diamond Electric Klima Servis, Kadıköy Amana Klima Servisi, Acil Kadıköy Servis,

 • Kadıköy Alaska Klima Servis, Kadıköy Auer Klima Servisi, Kadıköy Aux Klima Servis,

 • Kadıköy Baksi Klima Servisi, Kadıköy Akfel Klima Servisi, Kadıköy Aitsuco Klima Servisi,

 • Kadıköy Cartel Klima Servis, Kadıköy Haier Klima Servisi, Kadıköy Goodman Klima Servis,

 • Kadıköy Galanz Klima Servisi, Kadıköy Fusi Klima Servisi, Kadıköy Kangli Klima Servisi,

 • Kadıköy General Electric Klima Servis, Kadıköy Electrolux Klima Servisi, Kadıköy Klima Servis,

 • Kadıköy Falke Klima Servisi, Kadıköy Tronic Klima Servis, Kadıköy Seg Klima Servisi,

 • Kadıköy Teba Klima Servisi, Kadıköy Olifini Klima Servis, Kadıköy Philko Klima Servisi,

 • Kadıköy Rubenis Klima Servis, Kadıköy Sanyo Klima Servis, Kadıköy Wesper Klima Servisi,

 • Kadıköy Zen Klima Servisi, Kadıköy Westinghouse Klima Servisi, Kadıköy Shiro Klima Servisi,

 • Kadıköy Zass Klima Servisi, Kadıköy Fujitherma Klima Servis, Kadıköy Fujitsu Klima Servis,

 • Kadıköy Klima Servis, Kadıköy Klima Servisi, Kadıköy Klima Servisi, Kadıköy Klima Servisi,

 • Kadıköy Klima Servisi, Klima Servisi Kadıköy, Klima Servis Kadıköy, Yetkili Klima Servis Kadıköy,

 • Kadıköy Klima Servisi, Kadıköy Klima Servisi, Kadıköy Klima Servisi, Kadıköy Klima Servisi,

 • Kadıköy Klima Servisi, Kadıköy Klima Servisi, Kadıköy Klima Servisi, Kadıköy Klima Servisi

Kadıköy Klima Servisi 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Kadıköy Klima Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star