immergas Kombi Servisi

immergas Kombi Servisi

immergas Kombi Servisi, İstanbul’un tüm noktalarında yaygın mobil servis ağına sahip Acil Servis Al, eğitimli, yetki belgelerine sahip, profesyonel teknisyenleri ile sizlere en uygun çözümleri sunuyor.

İmmergas markalı cihazlarınızın bakım, onarım, montaj, demontaj ve tamir işlerini yılların verdiği tecrübe ile başarılı bir şekilde yürüten immergas Kombi Servisi, teknolojik ve kaliteli çözümlerle sorunlarınıza en hızlı şekilde müdahele ederek profesyonel teknik servis hizmeti veriyor.

Yerinde değişimi yapılan parçalar orjinal yedek parça olup, bu işlemler bir yıl servis garantimiz altına alınmaktadır. Yapılan tüm işlemler tamamen müşteri onayı sonunda olmaktadır. İmmergas servisi olarak, mutlaka yıllık kombi bakımlarınızın yaptırılmasını öneriyoruz. Kombi bakımı yapılmayan cihazlar çok büyük sorunlara neden olabilmektedir.

Kombinizin ömrü, sizin güvenliğiniz ve maddi açıdan büyük zararlara uğramamak için acil kombi servisi mizi hemen 444 3 707 numaralı hattan arayabilirsiniz.

Teknik servis ekibimiz, tüm kombi cihazları için sürekli eğitime tabi olup, yetki belgelerine sahiptirler. Bundan dolayı yenilenen kombi cihaz markaları için gerekli bilgiye sahiptirler.

immergas Kombi Servisi : 444 3 707