ikitelli-kombi-servisi

İkitelli Kombi Servisi

İkitelli Kombi Servisi, kombi tamir, kombi bakım ve kombi montaj servisi olarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan yaklaşımıyla 7/24 hizmet vermektedir.

Kombi tamir, montaj ve bakımı alanında senelerin vermiş olduğu tecrübe ve güven ile birlikte değer kazanan İkitelli Kombi Servisi, bünyesinde barındırmış olduğu Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Yanıcı Gazlar Sertifikalı uzman personeliyle sizlere hizmet sunmaktadır.

İkitelli kombi Servisi gezici mobil ekibiyle sizlerden gelen taleplere anında cevap vererek sorununuzun en kısa süre çözüme kavuşturuyor. Alanında uzman teknisyenlerle en hızlı çözümleri en uygun fiyatlarla sunan firmamız, teknolojik altyapı ve profesyonel hizmet anlayışıyla taleplerinize en hızlı çözümleri sunmaktadır.

İkitelli servisi kombilerinizin ömrünü uzatıp, en yüksek verimi almanız için acil kombi servisi anlayışıyla sorununuzu en kısa zamanda çözüme kavuşturuyoruz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine acil kombi servisi vermekteyiz.

İkitelli kombi özel servis hizmeti sunan firmamız, yerinde değişimi yapılan tüm işlemlerde 1 yıl servis garantisi sunmaktadır. Markası ne olursa olsun tüm cihazlarınızı uzman ve nitelikli personellerden oluşan servisimize gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Kombi Servisi uzmanlar tarafından sunulması gerekli bir hizmettir. Uzman ve yetki belgelerine sahip teknisyen kadromuzla kombi sorunlarınızı yerinde çözerek cihazlarınızda oluşan mağduriyetleri en kısa zamanda  ortadan kaldırıyoruz. Hemen İkitelli çağrı merkezlerimizi arayarak arıza kaydınızı bırakmanız yeterlidir.

İkitelli Kombi Servisi Telefon Numarası: 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
İkitelli Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star