hitachi-vrf-klima

Yönetimsel Enerji Tasarrufu:

Binalarda konfor söz konusu olduğunda, ekipmanın davranışına kısıtlamalar getirilerek veya çalışma ayarları uygun şekilde yapılarak enerji tasarrufu hedefine ulaşılabilir.

Hitachi VRF Klima Sistemleri 5 farklı dış ünite serisinden oluşmaktadır.

1) SET-FREE FSN6Q Heat Pump VRF Klima Sistemi

Dış ünite kapasitesi 8-54 HP arasında gidip gelmekte olup tek ile üçlü kombinasyon arasında değişim göstermektedir. Güç tasarrufu için öncü teknolojiye ve en iyi kalitede yüksek verimliliğe sahiptir. Hitachi, birer güç tasarruf alanında en iyi olan en yeni SET-FREE FSN6Q serisi klimaları üretmek için yenilikten ve tüm anahtar teknolojilerin bilgilerinden yararlanmaktadır.

2) SET-FREE FSXNQ Isı Geri Kazanımlı VRF Klima Sistemi

Aynı yapı içerisinde farklı iklimlendirme isteklerini sağlamak için ideal hale getirilmiş ısı geri kazanımlı çalışma sistemidir. İş ofislerinde ve diğer alanlarda, yıl boyunca soğutma, mevsime göre soğutma ve ısıtma arasında farklılık ihtiyacı istenilen ortamların bir arada bulunması nedeniyle, aynı anda hem ısıtma hem de soğutma yapabilen klimalara duyulan ihtiyaç giderek yükselmektedir. Bir klima sistemine duyulan çeşitli ihtiyaçları yerine getirebilmek hedefiyle, Hitachi VRF yapılar için “SET-FREE FSXNQ” adlı yeni bir multi-split klima sistemi geliştirmiştir.

3) SET-FREE Mini & IVX Mini VRF Klima Sistemi

4 HP, 5 HP ve 6 HP kapasiteli modeller şeklinde sunulan gelişmiş SET-FREE mini VRF Klima sistemi, daha fazla verimliliğe ve daha üst düzeyle COP değerine sahiptir. Ayrıyetten, sistemde tüketilen R410A soğutucu akışkan sıfır ozon tüketim potansiyeli ile doğa dostudur.

4) SET-FREE Önden Atışı VRF Klima Sistemi

Dış ünite kapasitesi 8,10 ve 12 HP arasında değişmektedir. Kompakt bir yapısı vardır, fakat üst düzey performanslı bir multi-split klima sistemi ile kıyaslanabilir monte edilme koşulları sağlamaktadır. Kompakt ve ağır olmayan yapısı, taşınmasını ve montajını kolay hale getirir.

5) SET-FREE WS Serisi Su Soğutmalı VRF Klima Sistemi

Hitachi su soğutmalı multi-split klima sistemi,  multi-split kontrol teknolojisini, DC inverter teknolojisini, su soğutmalı yönetme teknolojisini, çevre dostu R410A soğutucu akışkanı kullanımını, hava soğutmalı multi-split inverter klima ve su soğutmalı kondenser ünitesinin faydalarını bir arada toplar. Isıtma ve soğutma işlemi için toprak, deniz, endüstriyel atık ısısı ve kentsel atık suyunun düşük seviyeli ısısından yararlanarak büyük güç tasarrufu sağlamaktadır.

Arnavutköy Hitachi Vrf Klima Servisi, Avcılar Hitachi Vrf Klima Servisi, Bağcılar Hitachi Vrf Klima Servisi, Bahçelievler Hitachi Vrf Klima Servisi, Bakırköy Hitachi Vrf Klima Servisi, Bayrampaşa Hitachi Vrf Klima Servisi, Beylikdüzü Hitachi Vrf Klima Servisi, Beyoğlu Hitachi Vrf Klima Servisi, Büyükçekmece Hitachi Vrf Klima Servisi, Çatalca Hitachi Vrf Klima Servisi, Çekmeköy Hitachi Vrf Klima Servisi, Eminönü Hitachi Vrf Klima Servisi, Esenler Hitachi Vrf Klima Servisi, Esenyurt Hitachi Vrf Klima Servisi, Fatih Hitachi Vrf Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Hitachi Vrf Klima Servisi, Güngören Hitachi Vrf Klima Servisi, Kadıköy Hitachi Vrf Klima Servisi, Kağıthane Hitachi Vrf Klima Servisi, Kartal Hitachi Vrf Klima Servisi, Küçükçekmece Hitachi Vrf Klima Servisi, Maltepe Hitachi Vrf Klima Servisi, Pendik Hitachi Vrf Klima Servisi, Sarıyer Hitachi Vrf Klima Servisi, Silivri Hitachi Vrf Klima Servisi, Sultanbeyli Hitachi Vrf Klima Servisi, Şile Hitachi Vrf Klima Servisi, Tuzla Hitachi Vrf Klima Servisi, Ümraniye Hitachi Vrf Klima Servisi, Üsküdar Hitachi Vrf Klima Servisi, Zeytinburnu Hitachi Vrf Klima Servis