golbasi-kombi-servisi

Gölbaşı Kombi Servis

Gölbaşı Kombi Servis hizmeti sağlayan firmamız, günün her saati kesintisiz olarak kombi tamir ve  bakım işlemlerinize acil kombi servisi olanağı sunar.

Ankara ilinin tüm bölgelerine kombi servisi hizmetimizi ulaştırmaktayız. Detay Teknik Servisi yıllar önce kombi servisi alanında hizmetini başlatmış, köklü bir servistir. Her türlü yetki belgesine sahip teknisyenleri ve tam donanımlı teknik araçları ile Gölbaşı Kombi Servis hizmetini en iyi şekilde icraa etmektedir.

Kombilerinizde oluşabilecek her türlü bakım, arıza, parça değişimi, tesisat arızaları, kart değişimi, montaj gibi işlemlerinizde bizlere ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktadırlar. Nöbetçi kombi servisi hizmetimizden haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz. Gölbaşı Kombi Servis çağrı merkezimiz haftanın her günü her saati hizmete hazır beklemektedir.

Kombiler kış aylarının en çok ihtiyaç duyulan cihazları arasında yer almaktadır. Kullacılar kombilerinden en iyi şekilde verim almak ve arıza çıkarma olasılığının en düşük olmasını ister. Ancak bunun olabilmesi için kombi bakımlarınızın yapılması gerekmektedir. Kombi bakımları kombinizin daha verimli çalışmasını ve sorun çıkartma olasılığını düşürmektedir.

Kombi servisi işinin bilinçsiz kişilerce yapılması kombinizde daha kalıcı sorunlar çıkarabileceğini unutmayınız. Ne olduğu belirsiz merdiven altı tamircilerine iş yaptırmayınız. Alanında uzman ve tam yetki belgelerine sahip Detay teknik servisi her daim size hizmete hazırdır. Gölbaşı Kombi Servis çağrı merkezimize 0312 426 9 42 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 

Kombi Markaları

Viessmann, Ferroli, Eca, Arçelik, Beko, Beratta,Vaillant, Buderus, Isısan, Baymak, Baxi, Demirdöküm, Protherm, Baykan, Ariston, Airfel, Bosch, Aden, Nitron, Sargon, Vuw, Ecotec Plus Wuw, Ecofit Star, Lanbert, Luna, Premix, Confeo Plus, Proteus, Vitopent 100, Vitodens, Condense,

 

Gölbaşı Kombi Servis Telefonu 0312 426 9 426

Summary
Review Date
Reviewed Item
Gölbaşı Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star