Gölbaşı Buderus Kombi Servisi

Gölbaşı Buderus Kombi Servisi

Gölbaşı Buderus Kombi Servisi alanında uzman ekipleri ve tam donanımlı teknik araçları ile sizlere sunmuş olduğu özel kombi teknik servisi hizmetini, her geçen gün daha iyi bir hala getirerek hizmetlerini sürdürmektedir.

Buderus kombilerinizde karşınıza çıkabilecek kombi kart tamiri, kombi brülör tamiri, kombi bakımı gibi her türlü sorunlarınızda Acil kombi servisi olarak hizmet sağlamaktayız.

Ankara’nın tüm bölgelerinde bulunan gezici mobil araçlarımız aracılığıyla hizmetimizi en hızlı şekilde siz değerli Buderus kombi kullanıcılarına ulaştırıyoruz. Haftanın tüm günleri 7/24 olarak Gölbaşı Buderus Kombi Servisi mize ulaşabilir ve aynı gün hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz.

Uygun fiyat avantajlarımız ile güvenilir ve kaliteli bir kombi servisi arıyorsanız Gölbaşı Buderus Kombi Servisi müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Alo Gölbaşı Buderus Kombi Servisi 444 3 707

Buderus Kombi Arıza Kodları

Buderus kombi 1 Arıza Kodu: Kombinizin baca çekişinde sorun olduğunu gösterir.

Buderus kombi 2 ArızaKodu: Kombinizde aşırı ısınma olduğunu gösterir.

Buderus kombi 3 Arıza Kodu: Kombinize gaz gelmediğini gösterir.

Buderus kombi 4 Arıza Kodu: Peteklerinizde sorun olduğunu gösterir.

Buderus kombi 5 Arıza Kodu: Kombinizde su kaçağı olduğunu gösterir.

Buderus kombi 6a Hata Kodu: Kombi kart arızası.

Buderus kombi 7 Arıza Kodu: Kombi baca tıkanması.

Buderus kombi 8 Arıza Kodu: Sigarta arızası.

Buderus kombi 9 Arıza Kodu: Kombinizin ana kartı arızalı.

Buderus kombi E Arıza Kodu: Kombi voltajı çok düşük.

Ankara Gölbaşı Hizmet Bölgelerimiz:

Ahiboz Mahallesi, Akörençarşak Mahallesi, Altunçanak Mahallesi, Bağiçi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballıkpınar Mahallesi, Bezirhane Mahallesi, Boyalık Mahallesi, Çayırlı Mahallesi, Çeltek Mahallesi, Çimşit Mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Emirler Mahallesi, Eymir Mahallesi, Gaziosmanpaşa Mahallesi, Gökçehüyük Mahallesi, Gölbek Mahallesi, Günalan Mahallesi, Hacıhasan Mahallesi, Hacılar Mahallesi, Hacımuratlı Mahallesi, Halaçlı Mahallesi, İkizce Mahallesi, İncek Mahallesi, Karaali Merkez Mahallesi, Karaali Yazlık Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Karagedik Aydın Mahallesi, Karagedik Ercan Mahallesi, Karaoğlan Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kırıklı Mahallesi, Kızılcaşar Mahallesi, Koparan Mahallesi, Mahmatlı Mahallesi, Mahmatlıbahçe Mahallesi, Oğulbey Mahallesi, Oyaca Akarsu Mahallesi, Oyaca Yeşilçam Mahallesi, Örencik Mahallesi, Seğmenler Mahallesi, Selametli Şehit Emrah Mahallesi, Soğulcak Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Şafak Mahallesi, Taşpınar Mahallesi, Tepeyurt Mahallesi, Topaklı Mahallesi, Tulumtaş Mahallesi, Velihimmetli Mahallesi, Yağlıpınar Mahallesi, Yavrucuk Mahallesi, Yaylabağ Mahallesi, Yurtbeyi Mahallesi

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Gölbaşı Buderus Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star