Gaziantep Klima Servisi

Gaziantep Klima Servisi hizmetlerimiz tüm semtlere ve mahalle sakinlerine, yerinde aynı gün 7/24 Klima Servis işlemleri için hizmet vermekteyiz. Gezici Teknik Personel Ekiplerimiz Klima Arıza, Klima Tamiri, Klima Bakımı, Klima Montajı işlemlerini yapmaktayız.

Gaziantep Klima Servisi deneyimli personellerimiz yetkili servis tecrübesine sahip kaliteli güvenilir firmadır. Gezici mobil ekiplerimiz c.s.m acil aramanız ve anında servis talep edebilirsiniz.

Gaziantep Klima Servisi almadan önce cihazınızın kumanda ve sigortanızı kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Müşteri kullanım hataları nedeniyle cihaz arıza verdiği yanılgısına neden olmaktadır.

Gaziantep Klima Servisi hizmeti almış olduğunuz firma ve teknisyenlere yıllık klima bakımı sözleşmesi istediğinizi beyan ediniz. Yıllık klima bakım işlemleri cihazınızın ömrünü uzatır. Olası arıza ve tamir olasılığı ortadan kalmış olur.

Gaziantep Klima Servisi yüksek elektrik faturası ödeyen işletme ve ev sahiplerine önemle uyarıyoruz. tozlu ve kirli klimalar kronik aslım ve adı konulmamış hastalıklara vesile ve davetiye çıkarır.

Bu nedenle klima teknik servis elemanları çok deneyimli ve tecrübeli olmalıdırlar. Acil Klima Servisi hizmetlerimiz tüm Gaziantep ilçe ve mahalle sakinlerinin hizmetindedir.

Tüm Klima Servisi işlerinde yapılan ve değişen yedek parçaların 1 yıl firma garantisi vardır. İşlem bitiminde yapılan teknik hizmetler karşılığında verilen firma servis fişi sorumludur.

Klima gaz dolumu ve gaz kaçak kontrolleri ücrete tabidir. gazı olmayan klima cihazının gaz tamamlama bedeli teknik ekip tarafından belirlenir.

Klima Servis hizmeti verdiğimiz markalara özel servis olarak, müşteri bilgisi dahilinde işlem yapılmaktadır. Müşterilerimize önemle duyurulur. Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Split, İnverter, Yer Tavan,

Gaziantep Klima Hizmet Verdiğimiz Markalar

Arçelik, Lg Beko, Beko, Vaillant, Alarko, Vestel, Sigma, Midea, Demirdöküm, Baymak, Bosch, Isısan, Hitaci, Mitsubishi, Fujitsu, Yetkili Klima Servisi, Fujiterma, Dakin, Alaska, Gree, Isısan, Bosch, Regal, Altus, Lg, Ferroli, Uğur, Hitachi, Toshiba,

Gaziantep Klima Servis Hizmet Verdiğimiz Semtler

Nizip, Şahinbey, Oğuzeli, Yavuzeli, Nurdağı, Karkamış, Araban

Gaziantep Klima Servisi Telefonu 0506 211 90 90

Summary
Review Date
Reviewed Item
Gaziantep Klima Servisi 0506 211 90 90 Acil Destek Hattı
Author Rating
5