fatih-vaillant-kombi-servisi

Fatih Vaillant Kombi Servisi

Fatih Vaillant Kombi Servisi olarak hizmetlerini sürdüren Acil Servis Al, her an hızlı ve kapsamlı kombi özel servisi çözümleri sunmaktadır.

Fatih ve semtlerine profesyonel teknik servis personelimiz ile 7/24 hizmet sağlamaktayız. Fatih Vaillant kombi servisi teknolojik ekipmanları, full donanımlı araçları ve yetki belgeli ekibi ile kombi bakım, kombi tamir, kombi arıza, kombi onarım, kombi kart tamiri, kombi petek temizliği, kombi yedek parça değişimi gibi tüm işlemlerinizde acil kombi servisi ve nöbetçi kombi servisi anlayışıyla kesintisiz hizmetlerini sürdürmektedir.

İstanbul’un her bölgesine gece gündüz demeden kesintisiz hizmet sunan Fatih Vaillant Kombi Servisi, yıllık kombi bakımlarınızı yaptırmanızı tavsiye etmektedir. Kombinizin yıllık bakımını periyodik olarak sağlamadığınız taktirde kombiniz daha fazla yakıt harcayacaktır bu da doğal olarak faturanıza yansıyacaktır. Kombi cihazınızın kullanım ömrünün uzun olması ve performanslı çalışabilmesi için yıllık bakımını ihmal etmemenizi öneriyoruz.

Fatih servisimiz tarafından yapılan tüm kombi tamirleri 1 yıllık servis garantimiz altında yer almaktadır. Ayrıca Fatih kombi servisimiz tarafından yapılan tüm işlemler siz değerli Vaillant kombi kullanıcılarının bilgi ve onayı ile gerçekleşmektedir.

Alo Fatih Vaillant Kombi Servisi 444 3 707

 

Vaillant Kombi Servisi Fatih Hizmet Alanları:

Aksaray
Beyazıt
Eminönü
Fener
Haseki
Karagümrük
Kocamustafapaşa
Kumkapı
Mahmutpaşa
Sirkeci
Sultanahmet
Şehremini
Tahtakale
Vefa