Fan coil sistemleri içinde soğuk su olduğu zaman soğuk, içinde sıcak su olduğu zaman sıcak üfleyen bir sistemdir. Bu sistemdeki üflemeyi gerçekleştiren ana sistem ise fan dır. İçeri giren hava ince borulardan geçerken fan üflemeyi gerçekleştirir. Akışkan sıcak olursa sıcak, soğuk olursa soğuk hava sağlanır. Böylelikle ortamınızı istediğiniz sıcaklığa getirmiş olabilirsiniz.

Fan coil sistemleri Fan coiller 2 borulu ve 4 borulu fan coil olmak üzere iki kısıma ayrılır. İki borulu fan coil üstünde bir tane coil bulunan tiptir ve tek çeşit ısıtma yapabilmesi üzere pek tercih edilmemektedir. Dört borulu fan coil de ise 2 coil bulunur.

Dört borulu fan coil tipi aynı anda hem ısınmayı hemde soğumayı sağladığı üzere tercih edilen bir sistemdir.

Servisimiz tarafınca ve sorunsuz bir şekilde sisteminizden faydalanmanız için yapılan bakımlar şu şekildedir;

Fan coil sistemleri Rutin olarak 3 aylık yapılması gereken bakımlarda genel filtre temizliği, yoğuşma tavasının genel kontrolü ve temizliği, bağlı motorların çekmiş olduğu akımın normalliğinin sağlanması kontrolü, genel bakımlar şeklindedir.

Fan coil sistemleri Yıllık bakımlarda aynı şekilde kesintisiz bir şekilde yapılmalıdır. Tarafımızca yapılan yıllık genel bakımda serpantinler en uygun olan kimyasal malzemeler ile güvenli bir şekilde temizlenmektedir. Yıllık bakım paketimiz içinde aynı işlemler 3 aylık periyodik serpantin kimyasal temizliği mevcuttur.

Yıllık bakımımız içinde klima santrali bakımı da yapılmakta olup bu bakımlarda filtre temizliği, kayış gerginlik ve esneklik kontrolü, motor kaplin ayarı, motorini çeken sistem kontrolünü garantili ve sorunsuz bir şekilde servisimiz sağlamaktadır.

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar,Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa,Beşiktaş,Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca,Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Levent, Küçükçekmece, Maltepe,Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli,Tuzla, Üsküdar,Ümraniye, Zeytinburnu, Ataköy, Bebek, Ulus, Mecidiyeköy, Florya, Şirinevler, İkitelli, Yeşilköy, Yeşilyurt, Beykent, Yakuplu, Kavaklı, Sefaköy, Halkalı, Atakent, Tarabya Cihangir, Laleli,Beyazıt, Haseki, Cerrahpaşa,Koca Mustafa Paşa, Güngören, Merter, Koca Sinan, Soğanlı, Yenibosna, Topkapı, Çıksalın, Eminönü, Sütlüce, Beyoğlu, Taksim, Sultanahmet, Avcılar Cihangir, Yakuplu, Denizköşkler, Ambarlı, Beykent, Feriköy, Ortaköy, Gülbağ, Yeşilova, Bahçeşehir, Güneşli, Fulya, Akatlar, Yarımburgaz, Maslak, Soğanlı, Ayazağ, Harbiye, Okmeydanı, Göktürk,

Arçelik, Lg Beko, Beko, Vaillant, Alarko, Vestel, Sigma, Midea, Demirdöküm, Baymak, Bosch, Isısan, Hitaci, Mitsubishi, Fujitsu Yetkili Klima Servisi, Fujiterma,

Fan coil sistemleri Telefon Numarası 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Fan Coil Servisi 444 3 707
Author Rating
51star1star1star1star1star