etimesgut-kombi-servisi-2

Etimesgut Kombi Servis

Detay teknik servis olarak Etimesgut’ta kombi servisi alanında çalışmalarımızı uzun yıllardır sürdürüyoruz. Profesyonel teknik ekiplerimiz ile sizlere en kaliteli kombi servisi hizmetini sağlıyoruz. Etimesgut Kombi Servis olarak kombilerinizde karşınıza çıkan her türlü kombi kazan sorunları, kombi brülör tamiri, kombi kart revizyonu, kombi tesisat sorunları, kombi parça değişimi gibi sorunlarınızda hemen bizlerden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Etimesgut Kombi Servis teknik ekiplerimiz en kalıcı ve kesin çözüm önerileri ile kombinizin sorunlarını kalıcı olarak çözmek için gerekli işlemleri uygulayacaktır.

Kombi bakımlarınızın yapılması kombiniz için büyük önem taşır. Bakımları yapılmayan kombinin arıza çıkarma olasılığı daha yüksektir. Ayrıca kombi bakımlarını yaptırmanız kombinizin daha tasarruflu bir şekilde çalışması sağlayabilir. Kombi bakım ve petek temizliği hizmetlerimizden faydalanmak için Etimesgut Kombi Servis çağrı merkezimizi arayabilir ve ekiplerimizin sizlere yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Etimesgut kombi servisi hizmetimize haftanın 7 günü 24 saat 0312 426 9 426 numaralı telefon numaramızdan çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek hizmet kaydı oluşturabilirsiniz. Etimesgut Kombi Servis ekiplerimiz sizlere en kısa süre içerisinde dönüş yaparak sorunlarınızın çözülmesini sağlayacaktırlar.

Kaliteli ve güvenilir bir kombi servisi bulmak bu zamanda bu kadar kolay olmadığını biliyorsunuz. Bir çok servis yetki belgeleri olmadan, bilinçsizce yaptığı işler ile kombilerinize zarar vermektedir. Bu gibi servislere dikkat etmenizi öneriyoruz.

Etimesgut Kombi Servis hizmetimiz ile ilgili her türlü geri dönüşünüzde bir muhattap bulabileceğiniz Detay teknik servisini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Kombi Markaları

Viessmann, Ferroli, Eca, Arçelik, Beko, Beratta,Vaillant, Buderus, Isısan, Baymak, Baxi, Demirdöküm, Protherm, Baykan, Ariston, Airfel, Bosch, Aden, Nitron, Sargon, Vuw, Ecotec Plus Wuw, Ecofit Star, Lanbert, Luna, Premix, Confeo Plus, Proteus, Vitopent 100, Vitodens, Condense,

Etimesgut Semtleri

Bahçekapı, Elvankent, Eryamanevleri, Etimesgut, Göksu, Otuzağustos, Şeyhşamil, Zırhlıbirlikler

 

Etimesgut Kombi Servisi Telefon 0312 426 9 426

Summary
Review Date
Reviewed Item
Etimesgut Kombi Servis
Author Rating
51star1star1star1star1star