eminonu-kombi-servisi

Eminönü Kombi Servisi

Eminönü Kombi Servisi hizmeti sunan Acil Servis Al, geniş servis ağı ve uzman teknisyenleri ile tüm kombi sorunlarınıza uygun çözümler sunuyor.

İstanbul’un tüm ilçelerinde etkin ve kapsamlı kombi servisi hizmetini sürdüren firmamız, tüm kombi markalarına kesintisiz teknik servis hizmeti vermektedir.

Eminönü Kombi Servisi taleplerinizde müşteri destek hattından bizlere ulaşmanız halinde sorununuzu aynı gün içerisinde çözüyoruz. Gezici mobil servis araçlarımız sayesinde bulunduğunuz konuma en yakın aracımızı yönlendirerek en kısa sürede sorununuzun çözümünü gerçekleştiriyoruz.

Eminönü Kombi Servisi tarafından yapılan tüm kombi servisi işlemlerinde öncelikle sizlere bilgi verilir. Bilgi verildikten sonra sizden yapılacak işlem için onay alınır. Sizlerinde onayı ile ücretli olarak gerekli işlemin yapılması için çalışmaya başlanılır.

Kombi servisimiz tarafından yapılan her türlü yedek parça değişimi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi kart tamiri gibi işlemler Eminönü servisimiz tarafından 1 yıl süresince güvence altındadır.

Yıllık kombi bakımlarına da dikkat çekmek isteyen firmamız, siz değerli müşterilerine yıllık periyodik olarak bakımların yaptırılmasını önemle duyurmaktadır. Bakımsız cihazlar zamanla performans düşüklüğü yaşanmasına sebep olur ve hatalar oluşturmaya başlar. Bu hatalar zamanla sıklaşarak ciddi sorunları ortaya çıkarır bu durumlarda sizi maddi kayıplara uğratır.

Ayrıca bakımı yapılmayan cihazlar yada yetkisiz kişilerce bakımı yapılan cihazlar ileride güvenliğinizi tehlikeye atabilecek arızalara da neden olabilmektedir. Tüm bu sorunları yaşamamanız için sizleri Eminönü Kombi Servisi tarafından yıllık bakım yaptırmaya davet ediyoruz.

Hızlı, güvenilir, doğru ve kesintisiz kombi servis çözümlerini en uygun fiyatlar ile almanız için sizleri bekliyoruz. Firmamız haftanın her günü 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır.

 

Eminönü Kombi Servisi Telefonu 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Eminönü Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star