cubuk-kombi-servisi-2

Çubuk Kombi Servisi

Çubuk Kombi Servisi hizmetlerini başarıyla sürdüren firmamız, hızlı, güvenilir ve kesintisiz kombi servis çözümleriyle hizmet vermektedir.

Kombi servisi işini icraa edebilmek için deneyim, tecrübe ve bilgi birikimi gerekmektedir. Detay Teknik Servisi olarak kombi servisi alanında uzman teknisyenlerimiz aracılığı ile en iyi kalitede hizmeti sağlamaktayız. Bir çok marka ve modelde kombiler bulunmakta ve her geçen gün yeni teknolojilere sahip kombiler satışa çıkmaktadır. Bizlerde her marka ve modelde kombinizin servis, bakım ve her türlü servis ihtiyacınızı gidermekte sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktayız.

Çubuk kombi servisi hizmetimizi Ankara’nın tüm bölgelerine ulaştırıyoruz. Firmamız Nöbetçi kombi servisi olarak sürekli hizmet sağlamaktadır. Çağrı merkezi personellerimiz haftanın 7 günü 24 saat işlerinin başındadırlar. Hizmet sonrası karşılaştığınız her türlü problemde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ankara Çubuk Kombi Servisi ekiplerimiz her türlü yetki belgelerine sahip teknisyenler ile donatılmıştır. Eksiksiz ve son teknoloji ekipmanlar ile hizmetimizi en kaliteli şekilde sunmak için özen gösteriyoruz. Ayrıca kombi bakım hizmetimizide sizlere ulaştırıyoruz. Kombi bakımı ve petek temizliği işlemlerinizi tarafımıza ulaşarak yaptırabilirsiniz.

Kombi bakımları kombinizden aldığınız verimi arttırarak, enerji tasarrufu sağlamaktadır. Yılda en az bir kere yaptırdığınız bakım yeterli olucaktır. Kaliteli, güvenilir ve sözünün eri servisin tek adresi olan Çubuk Kombi Servisi hizmeti sunan Detay Teknik Servise  0312 426 9 42 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Kombi Markaları

Viessmann, Ferroli, Eca, Arçelik, Beko, Beratta,Vaillant, Buderus, Isısan, Baymak, Baxi, Demirdöküm, Protherm, Baykan, Ariston, Airfel, Bosch, Aden, Nitron, Sargon, Vuw, Ecotec Plus Wuw, Ecofit Star, Lanbert, Luna, Premix, Confeo Plus, Proteus, Vitopent 100, Vitodens, Condense,

Çubuk Kombi Servisi Telefonu 0312 426 9 426

Summary
Review Date
Reviewed Item
Çubuk Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star