Chiller Servisi

Chiller Servisi

Chiller Servisi % YETKİLİ CİLLER TEKNİK SERVİS

Chiller İngilizce terimdir ve Türkçe anlamı soğutucudur. Genel olarak chiller sistemi soğutucu sistem olarak telafuz edilmektedir. Teknolojisi gelişmiş ülkelerde çeşitli chiller soğutucu çeşitleri mevcut olup her geçen gün değişik modeller ile günümüzün teknolojisi chiller soğutuculara da uygulanmaktadır. Hava ve su soğutmalı olarak chiller soğutma sistemleri ikiye ayrılmaktadır.

Chiller Servisi; Chiller soğutucu sistemleri büyük sanayi tesislerinde ve yoğun kalabalığın olduğu hotel, hastane, büyük marketler, binaların genel soğutma sistemlerinde kullanılmaktadır. Hava soğutmalı chiller sistemi bakır boru içinden geçen gazın devri esnasında sağladığı sıcaklığını soğutan sistemdir. Sistem hava ile gazı soğutmaktadır.

Bu sistem yapının çatı kısmına konulup ortamının temiz olması sağlanmalıdır. Hava chiller sistemi genelde suyun az olduğu veya su sıkıntısı çekilen yerlerde servisler tarafınca kurulmaktadır. Su soğutmalı chiller ise hava soğutmalı chiller sistemi ile aynı mantıkla çalışır. Bakır borudaki gaz kütlesini soğutmak için hava değil su kullanılmaktadır.

Chiller Servisi, bakım, montaj ve tamir  hizmetini İstanbul genelinde uzman ve tecrübeli teknisyenlerimizle en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Bu sistemler hava chiller sistemleri gibi yapıların bina kısmında değil, bodrum ve zemin katlar da yani kazan dairelerinin olduğu bölümlerde kurulmalıdır. Su soğutmalı chiller sistemi havadan etkilenmemesi için havadar ortamdan uzakta kurulmalıdır. chiller sistemi endüstri alanında genelde soğuk su ihtiyacını karşılamada kullanılan en etkili sistemdir. Eriyik olarak işlenen mamulün soğuması içinde öncelikli tercih edilen bir soğutma sistemidir. Ayakkabı imalatı, kozmetik sabun ve şampuan üretimi, şekerleme ve mamullerinin üretimi, ve soğutmayı sağlayacak diğer üretim tesislerinde güvenle kullanılmaktadır.

Sizde Chiller Bakımı, Montajı, Tamiri hizmetlerini almak için 444 3 707 den  Chiller Servisi arayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Alo Chiller Servisi 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Chiller Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star