Cennet Klima Servisi Klima Arıza, Klima Bakım, Klima Montaj, Yetkili Klima Servisi

Cennet Klima Servisi

Cennet Klima Servisi hizmetleri sunan, Pozitif Teknik Servis olarak, Küçükçekmece, Cennet ve çevresinde klima  teknik servisi sunmakta olan bir kuruluştur.

Cennet Klima Servisi : Günümüz yaz günlerinin gelmesiyle, kavurucu sıcaklar bunaltmaya başlamıştır. Bu nedenle klima ihtiyaçları ve kullanımları artmıştır. Klima cihazlarının bakım ve kontrollerini, vakit geçmeden yaptırmanızı önermekteyiz.

Cennet Klima Servisi olası durumlarda, gezici teknik personellerimiz. Klima cihazında olan sorunları, yerinde çözüm sunulmaktadır.

Cennet Klima Servisi değişen yedek parçalar, 1 yıl firmamız garantisi altındadır. Elektriksel ve müşteriden kaynaklı sorun ve sıkıntılar, garanti kapsamı dışındadır. Önemle klima kullanıcılarına duyurulur.

Cennet Klima Servisi olarak, çok sık müşteri şikayetleri ve sorunları. Klima su akıtıyor, klima ısıtmıyor, klima soğutmuyor, klima koku yapıyor, klima sesli çalışıyor, klima kumanda çalışmıyor, klima bakım ücretleri, klima montaj ücretleri, klima gaz dolumu ücretleri,

ACİL CENNET MAHALLESİ KLİMA SERVİSİ

Pozitif Teknik Servisi olarak hizmet sunan  Cennet Klima servisimiz, klima onarım, klima montaj, klima tamir, klima gaz dolumu, klima bakım, , klima gaz şarjı ve klima de montaj hizmetleri ve yılların verdiği tecrübeyle sizlere en güvenilir klima teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Cennet Klima Servisi hizmetleri için, Hemen 444 3 707 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bize ulaşabilir, sorununuzu bize bildirebilirsiniz. Müşteri bilgisi dahilinde klima cihazlarına, ücretli işlem yapılmaktadır.

Cennet Klima Servisi : Klima koku yapıyor,  klima soğutmuyor, klima su sızdırıyor , klima ısıtmıyor, klima çok ses yapıyor, gibi sorunlarınıza çözüm bulmak için, 7/24 hazır bir şekilde beklemektedir.

Cennet Klima Servisi işlemlerimiz. Güler yüzlü, güvenilir, yetki belgesi bulunan ve işinde uzman ekibimizi size yönlendirerek, sorunu yerinde çözüme kavuşturmak Pozitif Teknik Servis olarak önceliğimizdir.

kaset tipi klima servisi, kanallı tipi klima servisi, vrf klima servisi, vrv servisi, tavan tipi servisi, salon tipi servisi, multi split klima servisi, inverter klima servisi, toplu klima bakım, toplu klima montaj, klima de montaj, klima montaj fiyatları, cennet klima servisi, acil cennet klima servisi, klima servisi cennet, inverter klima servisi,

Cennet Klima Servisi hizmetlerimiz boyunca, önemle klima kullanıcılarına vurguladığımız husu. Klima Bakımı ve Genel kontrolleridir. Klima bakım işleri titiz ve detaylı yapılmadığı taktirde, yeterli verim alamazsınız. Klima bakımları tecrübe ve deyim ister. Bakteri ve tozlar klima içerisinde birikmektedir. Bu nedenle bakım yapan teknik servis personeli, düzgün ve işini tam anlamıyla doğru bir şekilde yapması gerekmektedir. Doğru ve işini dürüst yapacak firmalardan biriyiz. Klima Bakım kampanyalarımız için randevu alınız. Randevu için Tıklayın

Cennet Klima Servisi Ve Klima İç Ünite Bakımı

 1. İç Ünite Evoperatör”nün Kimyasal PolyHelamin ile yıkanması
 2. İç Ünite Borularının İzolasyonları Kontrolü
 3. İç Ünite Pis Su Tankının Temizliği
 4. İç Ünite Rakorlarının Gaz Kaçak Testleri
 5. İç Ünite Flowlarının Gaz Kaçak Testleri
 6. İç Ünite Filtrelerinin Temizlikleri
 7. İç Üniteler Devrede Faal İken Emiş Sıcaklığı Kontrolleri
 8. İç Üniteler Devrede Faal İken Üfleme Sıcaklığı Kontrolleri
 9. İç Üniteler Devrede İken Basınç Borusu Sıcaklığı Kontrolleri
 10. İç Üniteler Devrede İken Dönüş Borusu Sıcaklığı Kontrolleri

Cennet Klima Servisi Ve Klima Dış Ünite Bakımı

 1. Dış Ünite Kimyasallarla Temizliği
 2. Alçak Basınç Değer Testleri Kontrolü
 3. Yüksek Basınç Değer Testleri Kontrolü
 4. Dış Ünite Bağlantı Rekorlarının Gaz Kaçak Kontrolü
 5. Bakır Boru İzolasyonlarının Kontrolleri
 6. Dış Ünite Fan Dönüş Ve Üfleme Kontrolleri

Cennet Klima Servisi: Klima Montajı yapım sırasında dikkat edilmesi gerekenler. Klima Montaj işleri iki vida bağlayıp, klimayı duvara asmak değildir. Klima cihazları iç ünite asmak ve dış ünite asmak olsa idi her eli anahtar tutan teknik servis işi yapardı. Klima Montajı ustalık ve sanat karlık işidir. Bu nedenle Klima cihazlarınızı güvenmediğiniz, firmalara yaptırmayınız. Klima keşif yapılmadıkça gerçek maliyet ve ücretlendirme netleşmez. Korsan Servislere dikkat ediniz. Aksi taktirde mağduriyet yaşarsınız.

Cennet Klima Servisi Klima montajı için yer seçimi

Bostancı Klima Servisi İç Üniteler İçin
klima montajında önemli hususlar

Cennet Klima Servisi, Acil Cennet Mahallesi Klima Servis

 • Yerleşim yeri yanıcı gazların yakınında seçilmemelidir.
 • Cihaz yerleşim yeri direk olarak güneş ışığına maruz kalmayacak bir bölge olmalıdır.
 • Klimayı mutfağa ve makinaların yağlı ortamda çalıştığı yerlere yerleştirdiğinizde, yağ dumanını direkt olarak emmeyecek bir yer yerleştiriniz.
 • Yüksek frekans yayacak makine olup olmadığını kontrol ediniz.
 • Ünite performansını etkileyecek kadar büyük ısı kaynaklarının yakınına yerleştirilmemelidir.
 • Ünite çok fazla rutubetli olan ortamlara yerleştirilmemelidir.
 • Hava sirkülasyonunun engellenmeyeceği bir yer seçimi yapılmalıdır.
 • Yerleşim yeri, odayı en iyi şekilde ısıtıp soğutacak bir köşeye ve mümkün olduğunca yüksek bir noktada olmalıdır.
 • Seçilen yer boruların, drenaj hattının, elektrik hattının dış üniteye ulaşabileceği en kısa yer olması ve binanın delme işlemi yapmaya müsait olması.
 • Cihazın yeri klima montaj servis işlemlerine mümkün olduğunca imkan verir şekilde olmalıdır.
 • Üniteyi bakım kolaylığı ve devamlı serbest hava alacak yan ve üst boşluğa sahip konumda monte ediniz.
 • Ünitenin monte edildiği yüzey ağırlığını çekebileceği konstrüksiyona sahip olmalıdır.
Cennet Klima Servisi Dış Üniteler İçin
 • Direkt güneş ışığına maruz kalacak şekilde monte edilmemelidir. Hava akışına engel teşkil etmeyen kör bir nokta montaj yeri için uygundur.
 • Ünite için yazın mümkün olduğu kadar soğuya bileceği, kışın ise mümkün olabildiğince sıcak kalabileceği korunaklı bölgeler tercih edilmelidir.
 • Isı kaynaklarına, egzos fan, buhar ve yanıcı gaz kaynaklarına yakın montajdan kaçınılmalıdır.
 • Ünite mümkün olduğunca kuvvetli rüzgar alan yerlere montaj edilmemelidir. Eğer bu durum kaçınılmaz ise dış ünitenin 2-3 metre önüne rüzgarı perdeleme amaçlı olarak bir duvar yapılabilir. (cihaz yere monte ediliyorsa)
 • Aşırı derecede nemli ortamlara cihaz montajından kaçınılmalıdır.
 • Ünitelerin arka bölümünü mümkün olduğunca kuzeye doğru monte etmek gerekmektedir.
 • Ünite bina cephesine ve altından insanların geçtiği bir bölüme monte edildiğinde drenaj suyunun ısıtma esnasında dış üniteden akıp çevreye rahatsızlık verebileceği kesinlikle göz ardı edilmemelidir.
 • Ünite servis verebilir kolaylıkta montaj edilmelidir.
 • Cihazın üzerine kurulduğu yapı elemanı, cihazın ağırlığını ve titreşimlerini taşıyabilir olmalıdır.

Cennet Klima Servisi Klima Montaj Hizmetlerinde Yapılması Gerekenler

 • İç ünite askı sacının terazide montaj edilmesi.
 • Karot”la dış duvarın delinmesi.
 • Dış ünite ayaklarının sağlam bir zemine montaj edilmesi, eğer ki montaj edilen zemin zayıf tuğla vs gibi bir yer ise saplama kullanılması gerekir.
 • Yukarıda saymış olduğum maddelerden sonra iç ünitemiz gaz ve drenaj boruları takıldıktan sonra izolasyonu yapılır ve iç ünite askı sacı na montaj edilir.
 • Dış ünite yerine koyulur.
 • Bakır borular ve sinyal kabloları bağlanır.
 • Cihazımız bu şekilde kısmen hazırdır.
 • En önemli noktalardan birisi cihazımız split (ayrık) olduğu için vakum yapılması şarttır.
 • Vakum işlemi bittikten sonra servis vanalarından gaz verildikten sonra gerekli testler yapılır.
 • Cihazımız kullanıma hazırdır.
 • Nasıl kullanılacağı ve bakımlarının ne şekilde yapılacağı anlatılır.
 • klima montajı servisi   tamamlanmıştır.Güzel günlerde kulanın.

Cennet Klima Servisi : cennet kaset tipi klima servisi, cennet kanallı tipi klima servisi, cennet vrf klima servisi, cennet vrv klima servisi, cennet tavan tipi servisi, cennet salon tipi servisi, cennet multi split klima servisi, cennet inverter klima servisi, cennet toplu klima bakım, cennet toplu klima montaj, cennet klima de montaj, cennet klima montaj fiyatları, cennet klima servisi, klima servisi cennet, klima sökme takma cennet, cennet duvar tipi klima servis, klima teknik servis cennet, cennet klima servisi, cennet klima servisi, küçükçekmece cennet klima servisi,

Cennet Klima Servisi : En çok klima cihazları, kullanım alanları. Verimleri açısından,  inverter klimalar ve multi split klima kullanımları artmıştır. Oteller, Avm, Moteller, Fabrikalar, Ofisler, Tekstil, Hastane, Özel Hastaneler, Sinemalar, Toplantı Alanları, Bankalar, Özel Kurumlar, Gümrük Müdürlüğü, Üniversiteler, Ana okulları, Askeriye, Belediye, Milliği Eğitim Bakanlığı, Devlet Kurumları, Resmi Daireler, Adliye, S.S.K,

Cennet Klima Servisi : Klima kapasiteleri, 7000 btu, 9000 btu, 12000 btu, 15000 btu, 18000 btu, 22000 btu, 24000 btu, 26000 btu, 28000 btu, 3000 btu, 32000 btu, 36000 btu, 38000 btu, 40000 btu, 42000 btu, 45000 btu, 48000 btu, 52000 btu, 58000 btu, 60000 btu,

Cennet Klima Servisi : cennet multi split klima servisi, cennet inverter klima servisi, cennet toplu klima bakım, cennet toplu klima montaj, cennet klima sökme takma ücretleri, cennet klima de montaj, cennet klima montaj fiyatları, klima servis istanbul, avrupa yakası klima servis, cennet klima montajı, cennet acil klima servisi, cennet Klima Servisi, cennet klima servisi,

Cennet Klima Servisi Hizmeti Verdiğimiz Markaları

  • Cennet Arçelik Klima Servis, Cennet Lg Beko Klima Servis, Cennet Beko Klima Servis,
  • Cennet Altus Klima Servis, Cennet Sigma Klima Servis, CennetSamsung Klima Servis,
  • Cennet Vestel Klima Servis, Cennet Regal Klima Servis, Cennet Bosch Klima Servis,
  • Cennet Daıkın Klima Servis, Cennet Daikin Klima Servis, Cennet Panasonic Klima Servis,
  • Cennet Sharp Klima Servis, Cennet General Klima Servis, Cennet Ferroli Klima Servis,
  • Cennet Airfel Klima Servis, Cennet Aırfel Klima Servisi, Cennet York Klima Servisi,
  • Cennet Midea Klima Servis, Cennet Hithaci Klima Servis, Cennet Hıtacı Klima Servisi,
  • Cennet Eca Klima Servisi, Cennet Baykan Klima Servisi, Cennet Vaillant Klima Servis,
  • Cennet Ariston Klima Servis, Cennet Baykan Klima Servis, Cennet Alarko Klima Servis,
  • Cennet Demirdokum Klima Servisi, Cennet Gree Klima Servis, Bostancı Lg Klima Servis,
  • Cennet Sıemens Klima Servisi, Cennet Siemens Klima Servis, Cennet Profilo Klima Servisi,
  • Cennet Airwell Klima Servisi, Cennet Baxi Klima Servisi, Cennet Uğur Klima Servis,
  • Cennet Diamond Electric Klima Servis, Cennet Amana Klima Servisi, Acil Cennet Servis,
  • Cennet Alaska Klima Servis, Cennet Auer Klima Servisi, Cennet Aux Klima Servis,
  • Cennet Baksi Klima Servisi, Cennet Akfel Klima Servisi, Cennet Aitsuco Klima Servisi,
  • Cennet Cartel Klima Servis, Cennet Haier Klima Servisi, Cennet Goodman Klima Servis,
  • Cennet Galanz Klima Servisi, Cennet Fusi Klima Servisi, Cennet Kangli Klima Servisi,
  • Cennet General Electric Klima Servis, Cennet Electrolux Klima Servisi, Cennet Klima Servis,
  • Cennet Falke Klima Servisi, Cennet Tronic Klima Servis, Cennet Seg Klima Servisi,
  • Cennet Teba Klima Servisi, Cennet Olifini Klima Servis, Cennet Philko Klima Servisi,
  • Cennet Rubenis Klima Servis, Cennet Sanyo Klima Servis, Bostancı Wesper Klima Servisi,
  • CennetZen Klima Servisi, Cennet Westinghouse Klima Servisi, Cennet Shiro Klima Servisi,
  • Cennet Zass Klima Servisi, Cennet Fujitherma Klima Servis, Cennet Fujitsu Klima Servis,
  • Cennet Klima Servis, Cennet Klima Servisi, Cennet Klima Servisi, Cennet Klima Servisi,
  • Cennet Klima Servisi, Klima Servisi Cennet, Klima Servis Cennet, Yetkili Klima Servis Cennet,
  • Cennet Klima Servisi, Cennet Klima Servisi, Cennet Mahallesi Klima Servisi,

Cennet Klima Servisi Telefon Numarası 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Acil Cennet Klima Servisi, Arıza, Bakım, Montaj, Tamir
Author Rating
51star1star1star1star1star