vaillant-kombi-servisi

Çankaya Vaillant Kombi Servisi

Çankaya Vaillant Kombi Servisi, Vaillant markalı ısıtma cihazlarınızın teknik servis, arıza, bakım ve tamir hizmetlerini haftanın her günü acil kombi servisi olarak 7/24 olarak hizmet vermekteyiz.

Teknolojik yenilikleri ve tam kapasiteli altyapısı ile Çankaya başta olmak üzere tüm Ankara’da hizmet veren firmamız, eğitimli,tecrübeli, uzman teknisyenleri ve hızlı servis ağıyla sizlere bir telefon kadar yakınınızdadır.

Çankaya Vaillant Kombi Servisi hizmet verdiği günden bu yana sizlere en iyi hizmeti en uygun şartlarla sunmayı amaç edinmiş olup, her türlü kombi arıza durumlarında bize ulaşmanız dahilinde sizlere en hızlı şekilde kombi servis hizmetini ulaştırmaktadır.

Kombi teknik servisimiz gezici mobil servisleriyle sizden gelen taleplere en hızlı şekilde dönüş yaparak sorunu yerinde çözüme kavuşturuyor. Servisimizce yapılan tüm işlemler müşterine onayı ile yapılmaktadır.

Vaillant Yoğuşmalı Kombi Servisi, tarafından yapılan yedek parça değişimleri servisimizce 1 yıl garanti altına alınmaktadır. Servisimiz kombilerinizin daha uzun ömürlü olması ve kombilerinizden maksimum performans alabilmeniz için mutlaka yıllık bakımlarının yapılmasını önemle duyurmaktadır. Bakımı yapılmayan kombiler hem güvenliğinizi tehlikeye atmaktadır hemde düşük performans nedeniyle yüklü miktarda fatura ödemenize yol açmaktadır.

Alo Çankaya Vaillant Kombi Servisi 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Çankaya Vaillant Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star