cankaya-kombi-servisi-2

Çankaya Kombi Servis

Çankaya kombi servis hizmetimizi, başta siz değerli Çankaya bölgesinde bulunan kombi kullanıcılarına ve Ankara’nın tüm bölgelerine ulaştırmaktayız. Detay teknik servis yıllardır Ankara’nın tüm bölgelerine kombi servisi hizmetini en kaliteli şekilde ulaştırmaktadır. Çankaya Kombi Servis Teknik elemanlarımız yıllardır kombi servisi alanında çalışmalarda bulunmuş ve her türlü yetki belgelerine sahip, bilgili ve yılların tecrübesine sahip teknisyenlerdir.

Kombilerinizde karşılaştığınız her türlü sorunda müdahalede bulunmadan hemen bizi arayınız. Acil kombi servisi olarak haftanın her günü her saati 0312 426 9 42 Çankaya Kombi Servis numarasını tuşlayarak çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsininiz.

Kombiler kış aylarının en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan cihazları arasında yer alır. Her kullanıcı kombisinin daha verimli çalışmasını ve enerji tasarrufu yapmasını ister. Ancak bunun için kombi bakımlarınızı aralıksız yaptırmanız olmanız gerekmektedir. Detay teknik servis olarak sizlere sunduğumuz kombi bakımı ve petek temizliği kampanyalarımız ile bakım hizmetini uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ankara’nın neresinde olursanız olun, müşterimiz olun veya olmayın kombi servisine ihtiyaç duyduğunuz her an hemen bizi arayın. Çankaya Kombi Servis çağrı merkezi personellerimiz sizlere en yakın noktada bulunan ekibimizi bulunduğunuz noktaya yönlendirecektir.

 

Kombi Markaları

Viessmann, Ferroli, Eca, Arçelik, Beko, Beratta,Vaillant, Buderus, Isısan, Baymak, Baxi, Demirdöküm, Protherm, Baykan, Ariston, Airfel, Bosch, Aden, Nitron, Sargon, Vuw, Ecotec Plus Wuw, Ecofit Star, Lanbert, Luna, Premix, Confeo Plus, Proteus, Vitopent 100, Vitodens, Condense,

Çankara Semtleri

Ahlatlıbel, Ayrancı, Bahçelievler, Balgat, Bilkent, Cebeci, Çankaya, Dikmen, Esat, Hürriyet, Kavaklıdere, Kırkonaklar, Kızılay, Maltepe, Merkez Köyler, Öveçler, Sıhhıye, Söğütözü, Yıldız, Zafertepe

Çankaya Kombi Servis Telefon  0312 426 9 426

Summary
Review Date
Reviewed Item
Çankaya Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star