Brülör ve Kazan Servisi

Brülör ve Kazan Servisi, Kazan Bakımı, Kazan Tamiri, Kazan Teknik Servis

Brülör ve Kazan Servisi : Brülör motorun mekanik güç üretmek için kullanması gereken yakıtın hepsini yakması için tasarlanıp geliştirilen son derece önemli bir parçadır. Yakıt çeşidine göre tasarlanıp dizayn edilen Brülör çeşitlere ayrılmıştır;

Brülör ve Kazan Servisi Kazan Servis işleri sanat ister. Her kazan ve brülör işini yaparım diyen kişiler ve firmalara güven duymayın. Aksi taktirde çıkacak sorunlardan sorumlu ve muhatap bulamaya bilirsiniz.

1-Tek yakıtlı brülör modeli

2-Çift yakıtlı brülör modeli

3-Çok yakıtlı brülör modeli

4-Kömür ile yakıt sağlanan brülör modeli (kömürün dünya üzerinde azalma göstermesi nendeni ile bu çeşit kullanımı azalmıştır)

Brülör ve kazan servisimizde bakımlar şu şekilde yapılmaktadır;

1-Tesisin çalışmaya hazırlılığı kontrol edilir, ve sistemde herhangi bir sızıntı veya akıntı olmamasının kontrolü sağlanır.

2-Tank da yeterli yakıt bulundurulmalı ve tesisatın suyu belirlenen miktarda bulundurulmalıdır.

3-Çalışmayı sağlayan ana şartelller açılmalı, yakıtın ısınması sağlanmalı, kuru bir bez ile brülör ün tozu alınmalıdır.

4-Kazan termostat göstergesi dış ortamın durumuna göre ayarlanmalıdır.

5-Brülör çalışınca alevlenme sinin olup olmadığı kontrol deliğinden gözetlenip hava ayar aracı ile sorunsuz yanma ayarı gerçekleştirilmelidir.

6-Günlük hava değişimine göre termostat ayarı yapılmalıdır

7-İstenildiği taktirde brölür devridaim pompası kapatılıp ekonomi sağlanmalıdır 8-Kazanın bulunduğu ortam temizliği sağlanmalıdır.

9-Brülör ve Kazan Servisi : Temizlik araçları her an bulunabilir bir yerde olmalıdır.

10-Kazanın yakıt boruları, hidrometre kontrolü, gaz kanallarının ve bacasının kontrolleri, kazanın su sızıntı kontrolleri, ocak içi duman boruları, bacası kontrol edilmeli ve en kısa sürelerde bakımları yapılmalıdır. Daha sağlıklı sonuçlar almanız için servisimize uğrayıp detaylı bilgi alabilir uzman personelimize bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Brülör ve Kazan Servisi hizmetleri sunan firmamız. Pozitif Teknik Servis olarak, İstanbul tüm semtlerine Brülör ve Kazan Servisi hizmeti vermekteyiz. Bu nedenle deneyimli işinin ustası teknik kadromuz her daim 7/24 gezici servislerimiz tarafından hizmet verilmektedir.

Brülör ve Kazan Servisi Telefon Numarası 444 3 707 

Summary
Review Date
Reviewed Item
Acil Brülor ve Kazan Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star