Bilkent Buderus Kombi Servisi

Bilkent Buderus Kombi Servisi

Bilkent Buderus Kombi Servisi hizmetini en kaliteli, en profesyonel teknik servisten alabilmeniz için sizlere en kapsamlı hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Bilkent semti başta olmak üzere tüm Ankara’da hizmetlerine devam eden firmamız, acil kombi servisi anlayışıyla hareket etmektedir. Günün her saati Buderus markalı kombilerinizde oluşabilecek her türlü bakım, onarım ve tamir işlerinde sizlere bir telefon kadar yakınız.

Kombiniz mi arızalandı? Kombinizden ses mi geliyor? Kombiniz çalışıyor ama ısıtmıyor mu? Kombi bakımını mı yaptırmak istiyorsunuz? Petekleriniz ısıtmıyor mu? Kombiniz sürekli arıza kodu mu veriyor? bu gibi sorunlarınızın tümünde sizlere yaygın servis ağımız ve tam donanımlı araçlarımız ile anında destek veriyoruz.

444 3 707 numaralı Bilkent Buderus Kombi Servisimizi arayarak arıza kaydınızı bırakmanız dahilinde bulunduğunuz adrese en yakın gezici mobil aracımızı yönlendirerek sorunun çok hızlı bir şekilde yerinde çözülmesini sağlıyoruz.

Bilkent Buderus Kombi Servisi olarak yaptığımız tüm işlemler müşteri bilgisi dahilinde ve müşteri onayı ile yapılmaktadır. Firmamız yerinde değişimini yaptığı tüm yedek parçalara 1 yıl teknik servis garantisi vermektedir. Değişimi yapılan yedek parçalar tamamen orjinaldir.

Alo Bilkent Buderus Kombi Servisi 444 3 707

Summary
Review Date
Reviewed Item
Bilkent Buderus Kombi Servisi
Author Rating
51star1star1star1star1star